STS bonus powitalny. Jak odebrać?

Najwyższy bonus w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Jaki jest STS bonus i czemu tak wielu graczy decyduje się założyć konto właśnie u tego bukmachera? Jedna z najlepszych ofert powitalnych na rynku z pewnością odgrywa tu ważną rolę. Sprawdź jakie bonusy przygotował STS zarówno dla nowych graczy, jak i tych, którzy regularnie korzystają z jego usług.

Bonus powitalny na start STS

Na STS bonus powitalny to łącznie nawet 1685 zł. Brzmi nieźle, co? Zaraz przekonasz się, z czego dokładnie składa się cały ten pakiet. Z góry zaznaczamy jednak, że w tym artykule opisujemy warunki promocji dla osób, które wpiszą podczas rejestracji w STS kod promocyjny “GOAL”. Jeśli sobie o tym zapomnisz, otrzymasz mniej bonusów, więc lepiej się wtedy nie zdziw! (A najlepiej po prostu wpisz kod i miej najwięcej dodatkowej kasy, ile się da).

No dobra, to jakich przyjemności możesz się spodziewać od STS na powitanie z naszym kodem promocyjnym? Oto poszczególne części bonusu:

Bonus powitalny w STSdo 1685 zł
Bonus od 1. depozytu100% do 300 zł
Zakład bez ryzyka125 zł
Bonus za zadania60 zł
Bonus od 2. depozytu50% do 500 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 700 zł

Jak widzisz pakiet powitalny zakładów bukmacherskich STS jest urozmaicony i naprawdę bogaty. W dalszej części artykułu dokładnie wyjaśnimy Ci, w jaki sposób możesz odebrać wszystkie oferowane przez STS bonusy, a także co musisz zrobić, żeby je wypłacić. Już teraz możemy Ci jednak zdradzić, że ten bukmacher ma najbardziej przyjazne warunki obrotu na rynku! Na początek opiszemy dla Ciebie jednak jeszcze inne promocje, w których możesz wziąć udział na STS.

STS bonus
Bonus powitalny w STS

Promocje w STS

Na STS promocje są naprawdę różnorodne i bogate. W serwisie znajdziesz zarówno szeroką ofertę stałych bonusów, jak i sporo ograniczonych czasowo akcji, które pojawiają się w związku z odbywającymi się akurat wydarzeniami, głównie ze świata sportu.

STS bonusy

  • Zaproś kumpla i odbierz 340 zł – znany i lubiany bonus STS pozwoli zarobić po 50 zł Tobie i Twojemu koledze. Wystarczy, że zaprosisz go do serwisu i razem będziecie aktywnie obstawiać. Żeby dostać 50 zł bonusu, kolega musi wpłacić na STS co najmniej 50 zł i obrócić kwotą minimum 500 zł. Co najmniej jedno wydarzenie na kuponie powinno mieć kurs 1.85. Łącznie dzięki tej promocji możesz otrzymać nawet 340 zł – 50 zł za każdego z sześciu zaproszonych oraz dodatkowo 20 zł za trzeciego i szóstego zaproszonego Jeśli spełnicie te warunki, otrzymacie po pięć dyszek. Aby wypłacić otrzymany bonus, należy obrócić trzykrotnością jego wartości po kursie co najmniej 1.91 (przeczytaj więcej o wypłatach w STS). Szczegóły znajdziesz na stronie STS.
  • Pewny bonus 30 PLN – STS lubi wynagradzać lojalnych i aktywnych użytkowników. Ten bonus jest dostępny wyłącznie dla osób, które grają w lokalach STS. Jeśli korzystasz wyłącznie z zakładów online, możesz pominąć ten fragment – ale kto wie, może zachęci Cię od do wizyty u lokalnego buka? Nagrodę otrzymają osoby, które będą grać za co najmniej 15 zł dziennie przez 10 lub 20 dni w miesiącu. Bonus łącznie może wynieść nawet do 30 zł i jest przydzielany na kartę STS. Szczegóły co do zasad działania promocji znajdziesz na stronie STS.

Oprócz opisanych powyżej promocji, które prawdopodobnie będą na serwisie na stałe lub przynajmniej przez długi okres, STS regularnie publikuje również limitowane czasowo bonusy. Czasami stanowią one odpowiedź na ważne wydarzenia, które się akurat odbywają, a czasami mają po prostu rozruszać graczy. Niezależnie od powodu promocje STS są zazwyczaj naprawdę opłacalne, więc warto zaglądać do sekcji “Bonusy” i korzystać z co ciekawszych zawartych tam propozycji.

Warto zauważyć, że STS podchodzi do graczy naprawdę przyjaźnie. Wielu konkurencyjnych bukmacherów wymaga obstawiania nietypowych zakładów, aby wziąć udział w promocji – na przykład zakład czterokrotny za co najmniej 20 złotych… Większość ludzi w ten sposób nie gra, daje się skusić wizją bonusu i traci pieniądze. Na STS warunki udziału w promocji są jednak zwykle niskie i łatwe do spełnienia, więc można zgarnąć dodatkowe środki właściwie grając tak samo jak na co dzień.

Na STS dość często pojawiają się też różnego rodzaju loterie. Dokładne zasady różnią się oczywiście pomiędzy akcjami, ale ogólnie działa to tak, że otrzymujesz losy za postawienie jakiegoś rodzaju zakładu. Do wygrania jest określona pula pieniężna, która zostanie rozdzielona pomiędzy szczęściarzy ze zwycięskimi losami. Zdarzają się również promocje, w których można wygrać dodatkową kasę za poprawne typowanie. Na przykład “wytypuj wyniki czterech meczów Premier League, a jeśli Ci się uda, będziesz uczestniczył w podziale określonej sumy pieniężnej wraz z innymi graczami, którzy tego dokonają”. Niezła zabawa! Pamiętaj, żeby zawsze sprawdzić, czy w danej promocji nagrodą są prawdziwe pieniądze, czy kasa bonusowa. Bonus to też niezła sprawa, ale wiadomo, że każdy wolałby prawdziwą kasę. Sprawdzaj to, aby potem nie czuć rozczarowania.

Jak zagrać za bonus?

Sprawdźmy, co musisz zrobić, aby otrzymać poszczególne bonusy i jak możesz nimi zarządzać, aby składać zakłady:

  • Zakład bez ryzyka 125 zł: najważniejszym krokiem jest wpisanie podczas rejestracji w STS naszego kodu promocyjnego “GOAL”. Po dokonaniu rejestracji i pomyślnej weryfikacji, musisz dokonać depozytu o wartości co najmniej 50 zł. Dzięki temu Twój pierwszy kupon zostanie objęty ubezpieczeniem do 125 zł. Jeżeli okaże się przegrany bukmacher automatycznie dokona zwrotu do 125 zł na Twoje konto bonusowe.
  • 100% do 300 zł: tutaj musisz już wpłacić kasę do serwisu. Możesz wpłacić dowolną kwotę, ale pamiętaj, że zostanie ona podwojona – czyli jeśli wpłacisz 125 zł, to otrzymasz 125 zł bonusu, a nie 300 zł. 300 zł to natomiast kwota maksymalna, więc nawet jeżeli wpłacisz 2000 zł, to i tak Twoja nagroda wyniesie 300 zł. Za tę kasę, podobnie jak tę powyższą, będziesz mógł obstawiać. Pamiętaj także, że STS ma promocje na drugi i trzeci depozyt – odpowiednio 50% do 500 zł i 50% do 700 złotych. Łącznie dzięki tej ofercie możesz otrzymać nawet 1500 zł!

Na STS istnieją dwa osobne salda: główne i bonusowe. To oznacza, że możesz dowolnie wybierać, czy dany zakład postawić za bonus, czy za własną kasę. Będziesz mieć możliwość dokonania selekcji podczas układania każdego kuponu. Żeby zmienić tryb, w którym się obecnie znajdujesz, po prostu kliknij “Depozyt” albo “Bonus” w prawym górnym rogu. Zauważysz, że podświetli się na pomarańczowo to saldo, z którego aktualnie korzystasz.

A jak postawić zakład? To również nic trudnego, sam proces wygląda bardzo podobnie jak u innych bukmacherów. Po prostu znajdź wydarzenie, które Cię interesuje i kliknij na kurs przy rezultacie, na który chcesz postawić, na przykład przy remisie. Po prawej stronie ekranu automatycznie pojawi się Twój kupon. Możesz do niego dodać jeszcze więcej wydarzeń, aby postawić zakład AKO, albo odpuścić sobie i pozostać przy kuponie pojedynczym.

Kiedy będziesz już pewny, na które zdarzenia chcesz postawić, możesz wpisać do okienka po prawej stronie stawkę, którą chcesz postawić. Automatycznie zobaczysz na pomarańczowym tle obliczoną kwotę, którą masz szansę wygrać. Jeśli jesteś z niej zadowolony, kliknij w “Obstaw i graj o …”. Twój kupon będzie gotowy! Zauważ, że na STS nie ma obecnie możliwości łączenia zakładów na żywo i przedmeczowych w ramach jednego AKO. Jeśli klikniesz więc najpierw na wydarzenie LIVE, a potem na takie “zwykłe”, to pojawią się one na dwóch osobnych kuponach.

Warunki obrotu

A więc już wiesz, na jakie bonusy powitalne możesz sobie ostrzyć zęby, wytłumaczyliśmy także, w jaki sposób grać na STS za środki z wybranego salda. Ale jakie warunki obowiązują na konkretne promocje? Co musisz zrobić, aby rzeczywiście wypłacić bonusową kasę na swoje konto bankowe? Sprawdźmy!

100% do 300 zł

Aby wypłacić te pieniądze, należy dokonać na nich trzykrotnego obrotu po kursie co najmniej 1.91. Do obrotu liczą się tylko wygrane zakłady. Jeśli wykorzystasz promocję w całości, to otrzymasz 300 zł, więc do obrotu będzie aż 900 zł. Po spełnieniu warunku obrotowego kasa przejdzie z salda bonusowego na główne. Będziesz mógł dalej za nią obstawiać albo od razu wypłacić ją do swojego banku.

Bonus 100% do 300 zł ma kilka dodatkowych ograniczeń. Do obrotu nie liczą się następującego rodzaju kupony: Maxikombi, Zakład bezpieczny, wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0. Do tego oczywiście, jak już wspomnieliśmy, nie liczą się także zakłady przegrane. To oznacza, że jest dla Ciebie dostępna w zasadzie cała oferta standardowa, więc tak naprawdę nie ma się czym przejmować. Po prostu unikaj zakładów specjalnych i miej świadomość, że jeśli zakład zostanie anulowany, to niestety nie wliczy się on do obrotu.

125 zł ubezpieczenia na pierwszy zakład

Jak już wspomnieliśmy, Twój pierwszy zakład w STS może być ubezpieczony na nawet całą stówkę. Jeśli wygrasz, cała kasa zostanie Ci zwrócona (do kwoty 125 zł). Jeżeli zagrałeś pierwszy zakład z konta głównego to zwrot nastąpi na nie. Jeżeli wykorzystałeś środki z konta bonusowego, to zwrot trafi z powrotem na konto bonusowe, a przed wypłatą będziesz musiał dokonać obrotu na warunkach jak w wyżej opisanej promocji – trzykrotny obrót wygranymi zakładami po kursie co najmniej 1.91.

Zakładu bez ryzyka w STS 125 zł obowiązuje tylko dla Czytelników goal.pl.

60 zł za wykonanie zadań

Nowość w STS to bonus za wykonanie zadań po dokonaniu wpłat do bukmachera. Zadań jest sześć, a ich zaliczenie oznacza dodatkowy bonus w wysokości 60 zł wypłacany przez STS na konto bonusowe gracza. Co należy zrobić, aby obrać ten bonus od STS:

Po wpłaceniu 1. depozytu:

  • postawić zakład w aplikacji STS za co najmniej 15 zł (kurs na kuponie minimum 1.91)
  • postawić zakład z co najmniej 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (prematch) za co najmniej 15 zł (kurs na kuponie minimum 1.91)

Po wpłaceniu 2. depozytu:

  • postawić zakład na żywo (live) za minimum 15 zł (kurs na kuponie minimum 1.91)
  • postawić zakład z minimum 1 zdarzeniem z oferty Betgames za co najmniej 15 zł (kurs na kuponie minimum 1.91)

Po wpłaceniu 3. depozytu:

  • zagrać kupon z minimum 1 zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych za minimum 15 zł (kurs na kuponie minimum 1.91)
  • zagrać kupon z minimum 1 zdarzeniem z oferty zakładów na Esport za minimum 15 zł (kurs na kuponie minimum 1.91)

STS obsługa klienta

Na wypadek jakichkolwiek problemów z bonusami pokrótce wspomnimy jeszcze na temat obsługi klienta STS. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości, zawsze możesz się zwrócić do konsultantów. Pracują oni bez ustanku, abyś mógł skontaktować się o dowolnej porze dnia i nocy, bez względu na to, jaki jest akurat dzień tygodnia. Dokładnie – chodzi o obsługę 24/7. Jest ona dostępna w pięciu językach.

Możesz kontaktować się przez czat na żywo albo alternatywnie wysłać formularz kontaktową i oczekiwać na odpowiedź, którą otrzymasz drogą mailową. Pamiętaj także, że na stronie znajduje się również pokaźne FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na mnóstwo popularnych pytań z licznych kategorii.

Najwyższy bonus w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Bonus powitalny w STS – FAQ

Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania na temat bonusa powitalnego oferowanego przez STS zakłady bukmacherskie.

Czy STS posiada bonus powitalny?

Tak, bukmacher STS oferuje bonus powitalny dla nowych klientów, na który składają się: bonus 100% od 1. depozytu, bonus 50% od 2 i 3. depozytu, zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym oraz specjalny bonus za wykonanie zadań.

Jak odebrać bonus startowy w STS?

Jeśli chcesz odebrać maksymalny bonus powitalny o wartości 1685 zł od STS to w trakcie rejestracji podaj kod promocyjny GOAL.