STS bonus powitalny

Pewnie chętnie byś się dowiedział, jak prezentuje się na STS bonus – czemu tak wielu graczy decyduje się założyć konto właśnie u tego bukmachera? Jedna z najlepszych ofert powitalnych na rynku z pewnością odgrywa tu ważną rolę. Zapraszamy więc do zapoznania się z artykułem – sprawdź, jakie bonusy przygotował STS zarówno dla nowych graczy, jak i tych, którzy regularnie korzystają z jego usług.

Pakiet Powitalny do 1504zł. Zakład bez ryzyka do 234zł!
Największy polski bukmacher
 • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bonus powitalny na start STS

Na STS bonus powitalny to łącznie nawet 1504 zł. Brzmi nieźle, co? Zaraz przekonasz się, z czego dokładnie składa się cały ten pakiet. Z góry zaznaczamy jednak, że w tym artykule opisujemy warunki promocji dla osób, które wpiszą podczas rejestracji w STS kod promocyjny “GOAL”. Jeśli sobie o tym zapomnisz, otrzymasz mniej bonusów, więc lepiej się wtedy nie zdziw! (A najlepiej po prostu wpisz kod i miej najwięcej dodatkowej kasy, ile się da).

No dobra, to jakich przyjemności możesz się spodziewać od STS na powitanie z naszym kodem promocyjnym? Oto poszczególne części bonusu:

 • 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł,
 • darmowe środki na zakłady w wysokości 30 zł, bez depozytu!,
 • zakład bez ryzyka do 234 zł,
 • 20 zł na sporty wirtualne,
 • 20 zł na Betgames.

Jak widzisz pakiet powitalny STS jest urozmaicony i naprawdę bogaty. W dalszej części artykułu dokładnie wyjaśnimy Ci, w jaki sposób możesz odebrać wszystkie oferowane przez STS bonusy, a także co musisz zrobić, żeby je wypłacić. Już teraz możemy Ci jednak zdradzić, że ten bukmacher ma najbardziej przyjazne warunki obrotu na rynku! Na początek opiszemy dla Ciebie jednak jeszcze inne promocje, w których możesz wziąć udział na STS.

STS Bonus

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Promocje w STS

Na STS promocje są naprawdę różnorodne i bogate. W serwisie znajdziesz zarówno szeroką ofertę stałych bonusów, jak i sporo ograniczonych czasowo akcji, które pojawiają się w związku z odbywającymi się akurat wydarzeniami, głównie ze świata sportu.

STS bonusy

 • Ekstra 30 PLN – STS lubi wynagradzać lojalnych i aktywnych użytkowników. Jeśli zapiszesz się do tej akcji, będziesz mógł dostawać co tydzień aż 30 zł w środkach bonusowych. Wystarczy, że w ciągu tygodnia obrócisz kwotą przynajmniej 200 zł po kursie minimalnym 1.85. Do warunków promocji zaliczają się zarówno kupony SOLO, jak i AKO. Aby wypłacić otrzymany bonus, należy obrócić jego kwotą trzykrotnie po kursie co najmniej 1.91.
 • Esportowe 25 PLN co tydzień – Ta promocja jest całkiem podobna do poprzedniej, ale skupia się akurat na fanach sportów elektronicznych. Odbywa się w trwających po tydzień etapach. Jeśli w ciągu jednego z nich zawrzesz zakłady na esport w łącznej wysokości co najmniej 50 zł, po kursie minimalnym 1.85, to po zakończeniu etapu dostaniesz na konto bonusowe zwrot 10% przegranych środków do maksymalnie 25 zł. Aby wypłacić bonus, należy trzykrotnie obrócić nim po kursie minimalnym 1.91.
 • Zaproś kumpla – znany i lubiany bonus STS pozwoli zarobić po 50 zł Tobie i Twojemu koledze. Wystarczy, że zaprosisz go do serwisu i razem będziecie aktywnie obstawiać. Żeby dostać 50 zł bonusu, kolega musi wpłacić na STS co najmniej 50 zł i obrócić kwotą minimum 50 zł. Co najmniej jedno wydarzenie na kuponie powinno mieć kurs 1.50. Jeśli spełnicie te warunki, otrzymacie po pięć dyszek. Aby je wypłacić, należy obrócić trzykrotnością po kursie co najmniej 1.91. Szczegóły znajdziesz na stronie STS.
 • Nawet 150 PLN co miesiąc – Ten bonus jest dostępny wyłącznie dla osób, które grają w lokalach STS. Jeśli korzystasz wyłącznie z zakładów online, możesz pominąć ten fragment – ale kto wie, może zachęci Cię od do wizyty u lokalnego buka? Nagrodę otrzymają osoby, które będą grać za co najmniej 30 zł dziennie przez 10, 20 oraz 25 dni w miesiącu. Bonus łącznie może wynieść nawet do 150 zł i jest przydzielany na kartę STS. Szczegóły co do zasad działania promocji znajdziesz na stronie STS.
 • 4 kupony, 1 gratis – Ta promocja działa na podobnej zasadzie co powyższa i również jest przeznaczona dla klientów lokali STS. Postaw w ciągu tygodnia cztery zakłady na stawkę 11 zł, a Twoja karta STS zostanie doładowana kwotą 11 zł. Każdy kupon musi mieć kurs minimum 1.85.

Oprócz opisanych powyżej promocji, które prawdopodobnie będą na serwisie na stałe lub przynajmniej przez długi okres, STS regularnie publikuje również limitowane czasowo bonusy. Czasami stanowią one odpowiedź na ważne wydarzenia, które się akurat odbywają, a czasami mają po prostu rozruszać graczy. Niezależnie od powodu promocje STS są zazwyczaj naprawdę opłacalne, więc warto zaglądać do sekcji “Bonusy” i korzystać z co ciekawszych zawartych tam propozycji.

Warto zauważyć, że STS podchodzi do graczy naprawdę przyjaźnie. Wielu konkurencyjnych bukmacherów wymaga obstawiania nietypowych zakładów, aby wziąć udział w promocji – na przykład zakład czterokrotny za co najmniej 20 złotych… Większość ludzi w ten sposób nie gra, daje się skusić wizją bonusu i traci pieniądze. Na STS warunki udziału w promocji są jednak zwykle niskie i łatwe do spełnienia, więc można zgarnąć dodatkowe środki właściwie grając tak samo jak na co dzień.

Na STS dość często pojawiają się też różnego rodzaju loterie. Dokładne zasady różnią się oczywiście pomiędzy akcjami, ale ogólnie działa to tak, że otrzymujesz losy za postawienie jakiegoś rodzaju zakładu. Do wygrania jest określona pula pieniężna, która zostanie rozdzielona pomiędzy szczęściarzy ze zwycięskimi losami. Zdarzają się również promocje, w których można wygrać dodatkową kasę za poprawne typowanie. Na przykład “wytypuj wyniki czterech meczów Premier League, a jeśli Ci się uda, będziesz uczestniczył w podziale określonej sumy pieniężnej wraz z innymi graczami, którzy tego dokonają”. Niezła zabawa! Pamiętaj, żeby zawsze sprawdzić, czy w danej promocji nagrodą są prawdziwe pieniądze, czy kasa bonusowa. Bonus to też niezła sprawa, ale wiadomo, że każdy wolałby prawdziwą kasę. Sprawdzaj to, aby potem nie czuć rozczarowania.

Jak zagrać za bonus?

Sprawdźmy, co musisz zrobić, aby otrzymać poszczególne bonusy i jak możesz nimi zarządzać, aby składać zakłady:

 • 30 zł do obstawiania za darmo: wystarczy, że wpiszesz podczas rejestracji nasz kod promocyjny “GOAL”, założysz konto i pomyślnie przejdziesz weryfikację. I już – bukmacher automatycznie załaduje Twoje saldo darmowymi środkami bonusowymi o wartości 30 zł, za które będziesz mógł stawiać zakłady.
 • 100% do 1200 zł: tutaj musisz już wpłacić kasę do serwisu. Możesz wpłacić dowolną kwotę, ale pamiętaj, że zostanie ona podwojona – czyli jeśli wpłacisz 100 zł, to otrzymasz 100 zł bonusu, a nie 1200 zł. 1200 zł to natomiast kwota maksymalna, więc nawet jeżeli wpłacisz 2000 zł, to i tak Twoja nagroda wyniesie 1200 zł. Za tę kasę, podobnie jak tę powyższą, będziesz mógł obstawiać.

Na STS istnieją dwa osobne salda: główne i bonusowe. To oznacza, że możesz dowolnie wybierać, czy dany zakład postawić za bonus, czy za własną kasę. Będziesz mieć możliwość dokonania selekcji podczas układania każdego kuponu. Żeby zmienić tryb, w którym się obecnie znajdujesz, po prostu kliknij “Depozyt” albo “Bonus” w prawym górnym rogu. Zauważysz, że podświetli się na pomarańczowo to saldo, z którego aktualnie korzystasz.

A jak postawić zakład? To również nic trudnego, sam proces wygląda bardzo podobnie jak u innych bukmacherów. Po prostu znajdź wydarzenie, które Cię interesuje i kliknij na kurs przy rezultacie, na który chcesz postawić, na przykład przy remisie. Po prawej stronie ekranu automatycznie pojawi się Twój kupon. Możesz do niego dodać jeszcze więcej wydarzeń, aby postawić zakład AKO, albo odpuścić sobie i pozostać przy kuponie pojedynczym.

Kiedy będziesz już pewny, na które zdarzenia chcesz postawić, możesz wpisać do okienka po prawej stronie stawkę, którą chcesz postawić. Automatycznie zobaczysz na pomarańczowym tle obliczoną kwotę, którą masz szansę wygrać. Jeśli jesteś z niej zadowolony, kliknij w “Obstaw i graj o …”. Twój kupon będzie gotowy! Zauważ, że na STS nie ma obecnie możliwości łączenia zakładów na żywo i przedmeczowych w ramach jednego AKO. Jeśli klikniesz więc najpierw na wydarzenie LIVE, a potem na takie “zwykłe”, to pojawią się one na dwóch osobnych kuponach.

Warunki obrotu

A więc już wiesz, na jakie bonusy powitalne możesz sobie ostrzyć zęby, wytłumaczyliśmy także, w jaki sposób grać na STS za środki z wybranego salda. Ale jakie warunki obowiązują na konkretne promocje? Co musisz zrobić, aby rzeczywiście wypłacić bonusową kasę na swoje konto bankowe? Sprawdźmy!

30 zł na obstawianie za darmo

Aby wypłacić te pieniądze, należy dokonać na nich trzykrotnego obrotu po kursie co najmniej 1.91. To oznacza konieczność postawienia zakładów za kwotę 90 zł. Do obrotu liczą się tylko wygrane zakłady. Po spełnieniu warunku obrotowego kasa przejdzie z salda bonusowego na główne. Będziesz mógł dalej za nią obstawiać albo od razu wypłacić ją do swojego banku.

100% do 1200 zł

Ten bonus działa na bardzo podobnej zasadzie co powyższy, tylko kwota może okazać się dużo wyższa. Jeśli wykorzystasz promocję w całości, to otrzymasz 1200 zł, więc do obrotu będzie aż 3600 zł. Tu również należy dokonać bowiem trzykrotnego obrotu i liczą się tylko wygrane zakłady. Kurs minimalny także wynosi tyle samo, czyli 1.91.

Ale tutaj podobieństwa się kończą, bo bonus 1200 zł ma kilka dodatkowych ograniczeń. Do obrotu nie liczą się następującego rodzaju kupony: Maxikombi, Zakład bezpieczny, wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0. Do tego oczywiście, jak już wspomnieliśmy, nie liczą się także zakłady przegrane. To oznacza, że jest dla Ciebie dostępna w zasadzie cała oferta standardowa, więc tak naprawdę nie ma się czym przejmować. Po prostu unikaj zakładów specjalnych i miej świadomość, że jeśli zakład zostanie anulowany, to niestety nie wliczy się on do obrotu.

234 zł ubezpieczenia na pierwszy zakład

Jak już wspomnieliśmy, Twój pierwszy zakład w STS może być ubezpieczony na nawet trzy dyszki. Jeśli wygrasz, cała kasa zostanie Ci zwrócona (do kwoty 234 zł) – ale uwaga, pojawi się ona na koncie depozytowym! Oferta zakładu bez ryzyka 234 zł obowiązuje tylko dla Czytelników goal.pl. W standardowej ofercie obowiązuje zakład bez ryzyka do 30 zł.

20 zł ubezpieczenia Betgames

Żeby wypłacić bonus z ubezpieczenia Betgames, należy trzykrotnie obrócić otrzymaną kasą. Jeśli dostaniesz więc całą kwotę 20 zł, będziesz musiał dokonać obrotu na sześciu dychach. Kiedy tego dokonasz, pieniądze wrócą na saldo główne.

20 zł na sporty wirtualne

Jeszcze nigdy nie obstawiałeś sportów wirtualnych? Dobrze się składa, bowiem STS przygotował bonus dla początkujących graczy. Możesz otrzymać 20 złotych zwrotu, za nieudane zakłady w ciągu pierwszej doby przygody z wirtualami. Ważne jednak, aby stawka zakładów wynosiła minimum 1,90. Tylko takie kupony będą brane pod uwagę przy cashbacku. Nie ma znaczenia, czy postawisz jeden, dwa, trzy, czy więcej kuponów. STS odda stawki (max. 20 złotych) za wszystkie nieudane kupony! Cashback podlega obrotowi. To 3x przyznany bonus, na kuponach o kursie min. 1,91.

STS obsługa klienta

Na wypadek jakichkolwiek problemów z bonusami pokrótce wspomnimy jeszcze na temat obsługi klienta STS. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości, zawsze możesz się zwrócić do konsultantów. Pracują oni bez ustanku, abyś mógł skontaktować się o dowolnej porze dnia i nocy, bez względu na to, jaki jest akurat dzień tygodnia. Dokładnie – chodzi o obsługę 24/7. Jest ona dostępna w pięciu językach.

Możesz kontaktować się przez czat na żywo albo alternatywnie wysłać formularz kontaktową i oczekiwać na odpowiedź, którą otrzymasz drogą mailową. Pamiętaj także, że na stronie znajduje się również pokaźne FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na mnóstwo popularnych pytań z licznych kategorii.

Pakiet Powitalny do 1504zł. Zakład bez ryzyka do 234zł!
Największy polski bukmacher
 • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg