Fortuna bonus powitalny czerwiec 2022

Jaki jest bonus na start w Fortunie dla nowych klientów? Bukmacher ten oferuje nawet 2720 zł, na który składają się: zakład bez ryzyka, darmowy zakład i bonus od depozytu. Maksymalny bonus otrzymasz podając kod promocyjny GOAL w czasie rejestracji. Sprawdź szczegóły.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Spis treści:

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Bonus powitalny na start Fortuna

Tak, 2720 zł – to żadna literówka. Trzeba przyznać, że bukmacher Fortuna oferuje naprawdę wypasiony pakiet. Bonus u Fortuny jest dosyć wielowymiarowy – składa się z trzech części, więc prawdopodobnie przynajmniej jedna-dwie z nich przypasują do Twojego stylu gry i poziomu tolerancji ryzyka.

Na dobry początek mamy więc ubezpieczenie pierwszego zakładu do kwoty 600 zł. Wystarczy, żebyś założył konto w serwisie i uiścił depozyt, a następnie skomponował kupon. Nie masz w tej kwestii praktycznie żadnych ograniczeń oprócz tego, że do promocji nie liczą się sporty wirtualne. Możesz więc obstawić piłkę nożną, tenisa albo i wybory parlamentarne – wybór jest Twój. Masz też swobodę w kwestii tego, czy postawisz na jakiegoś pewniaka z kursem 1.20, czy może zdecydujesz się na ryzykowną taśmę AKO. Po prostu postaw zakład, a w przypadku niepowodzenia (czego zdecydowanie Ci nie życzymy) Fortuna zwróci Ci Twój wkład do kwoty 600 zł. Fajna sprawa, co?

Fortuna bonus powitalny2720 zł
Zakład bez ryzykado 600 zł
Bonus 100% od II wpłatydo 2100 zł
Darmowy zakład20 zł
Kod promocyjny FortunaGOAL

Fortuna bonus startowy

A to dopiero początek. Przejdźmy do kolejnego dania, czyli do bonusu 100% od drugiej wpłaty do maksymalnie 2100 zł. Nie uważamy, żeby był on tak opłacalny jak poprzednia oferta… Ale o tym dalej w opisie sposobu działania tego bonusu. Jedno, co trzeba przyznać to fakt, że dwa tysiące sto nowych polskich złotych jest kwotą, jakiej nie zagląda się w zęby – choćby trzeba było się trochę natrudzić, żeby móc nazwać ją własną.

Uff, mamy na koniec tego narzekania jeszcze jedną dobrą wiadomość w kwestii bonusu Fortuny. Oprócz 100% do 2100 zł od drugiego depozytu i zakładu ubezpieczonego o wartości sześciu stówek, bukmacher nagradza za rejestrację jeszcze punktami lojalnościowymi o wartości 20 zł. Możesz je wydać w e-Shopie na stronie Fortuna. Tam do wyboru masz sporo różnych ciekawych bonusów.

Fortuna bonus na start

Aby otrzymać pełną kwotę bonusu, musisz użyć naszego kodu bonusowego. Nasz portal posiada specjalny kod promocyjny Fortuna “GOAL”. Jeśli chcesz skorzystać z pełnego pakietu powitalnego w Fortunie o wartości do 2720 zł to wpisz ten kod w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera.

Fortuna

Aż do 2720 zł

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Promocje w Fortunie

U buka Fortuna promocje to ważny element oferty. Jak wiadomo bonus powitalny służy, cóż, do witania – czyli jest kierowany wyłącznie do nowych graczy. Promocje to coś, na czym mogą się wzbogacić także stali bywalcy serwisu.

Poniżej wypisujemy kilka ciekawych funkcji i promocji, głównie funkcjonujących u buka Fortuna przez dłuższe okresy. Warto wcześniej wspomnieć, że aplikacja Fortuny to świetna aplikacja mobilna, która z pewnością ułatwi użytkownikom korzystanie z platformy.

Fortuna Klub Plus & e-Shop

U tego bukmachera możesz za różne czynności wykonywane w ramach serwisu zbierać punkty lojalnościowe, które następnie służą do wymiany na różne ciekawe bonusy. To właśnie te punkty, nazywane punktami FKP, dostajesz też jako część bonusu powitalnego, żebyś od razu mógł zacząć zakupy w e-Shopie.

Za każde postawione 2 zł dostaniesz jeden punkt. Dodatkową walutę możesz zgarnąć także za udział (i wygrywanie) w różnego rodzaju konkursach i akcjach organizowanych przez bukmachera. Oto przykładowe ceny w e-Shopie:

  • 1500 pkt. za bonus 100% do 100 zł
  • 8100 pkt. za zakład bez ryzyka do 100 zł
  • 450 pkt. za zakład bez ryzyka do 5 zł
Fortuna bonus
Fortuna – Eshop

Mistrzostwa Typerów

W ramach tego konkursu w comiesięcznych etapach klienci Fortuny mogą wygrywać atrakcyjne nagrody za stawianie i wygrywanie zakładów. W każdym etapie zbiera się punkty, które są do tego mnożone za spełnianie różnych warunków. Przykładowo w jednym miesiącu punkty mogą być mnożone x2 za postawienie AKO, a w innym x3 za stawianie na tenisa.

Istnieje zarówno ogólnokrajowy ranking online, jak i mniejsze rankingi dla poszczególnych punktów. Zwycięzcy z tego pierwszego mogą liczyć na wysokiej klasy nagrody takie jak elektronika czy dużej wartości karty podarunkowe do sklepów takich jak Empik. Wśród nagród za dalsze miejsca najczęściej znajdują się darmowe zakłady od Fortuny.

Promocje ograniczone czasowo

Fortuna często organizuje także dla swoich użytkowników promocje, których czas działania to tylko kilka dni lub tygodni. Zazwyczaj są one powiązane z jakimiś wydarzeniami sportowymi, które akurat się odbywają. Akcje promocyjne są organizowane zarówno online, jak i w punktach fizycznych. U tego buka często pojawiają się także promocje typu happy hours. W ich trakcie, jeżeli postawisz zakład zgodny z warunkami promocji, będziesz miał szansę obstawiać bez konieczności uiszczenia podatku – bukmacher zrobi to za Ciebie, więc Ty więcej zarobisz na kuponie.

Fortuna: jak zagrać za bonus? Warunki obrotu

Jak więc już pewnie zauważyłeś, bonus wynosi 100% drugiego depozytu. Nie dostajesz go jednak od razu po wpłaceniu pieniędzy. Niestety u buka Fortuna obrót bonusem jest dosyć trudny i może się nie udać mało doświadczonym graczom.

Żeby w ogóle zobaczyć bonusową kasę, musisz dokonać kilku czynności. Pierwszą z nich jest dokonanie pierwszego depozytu po rejestracji konta w Fortunie, dzięki czemu uzyskasz możliwość skorzystania z bonusu od drugiego depozytu. Masz 3 dni na jego aktywowanie, a następnie 5 dni na dokonanie drugiego depozytu. To jednak nie wszystko!

Aby otrzymać pełną kwotę bonusu musisz w ciągu 14 dni od wpłaty drugiego depozytu, dokonać obrotu i to dwóch krokach. Aby otrzymać 20% wartości drugiego depozytu (ale maksymalnie 400 złotych) należy w tym czasie dokonać obrotu kwotą stanowiącą równowartość 80% drugiego depozytu. Aby na Twoje konto trafiło pozostałe 80% musisz dokonać dodatkowo czterokrotnego obrotu całą kwotą depozytu. Do tego – żeby zakłady liczyły się do warunku obrotowego – musisz stawiać kupony o kursie łącznym minimum 1.8.

To jeden z najbardziej ryzykanckich bonusów, jakie widzieliśmy, choć część bonusu możesz otrzymać wcześniej. Nie masz możliwości obracania samym bonusem, musisz aż czterokrotnie postawić całą wpłaconą kasę na szali naprawdę trudnego zakładu, żeby mieć szansę na otrzymanie dodatkowej kasy. Jeśli jesteś naprawdę dobrym typerem, to bonus od Fortuny może Ci się oczywiście opłacić, ale naszym zdaniem wymaga to dużych umiejętności i sporego szczęścia.

Jeśli chodzi o cały pakiet bonusowy Fortuny, to oceniamy go pozytywnie. Jest zróżnicowany i jest w nim dla każdego coś miłego. Można powiedzieć, że mocne ryzyko, które trzeba podjąć dla bonusu 2100 zł, jest częściowo równoważone przez opcję cashback 600 zł dla pierwszego zakładu.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Bonus powitalny w Fortunie FAQ

Czy Fortuna posiada bonus powitalny?

Tak, bukmacher Fortuna przygotował dla nowych klientów pakiet bonusów na start: zakład bez ryzyka, bonus 100% od drugiej wpłaty oraz darmowy zakład.

Jak odebrać bonus na start w Fortunie?

Aby skorzystać z pełnego pakietu bonusów powitalnych zarejestruj się w Fortunie podając kod promocyjny GOAL.