Fortuna bonus powitalny kwiecień 2024

Jaki jest bonus na start w Fortunie dla nowych klientów? Bukmacher ten oferuje nawet 335 zł, na który składają się: zakłady bez ryzyka i darmowe zakłady. Maksymalny bonus otrzymasz podając kod promocyjny GOAL w czasie rejestracji. Sprawdź szczegóły.

Fortuna Kod Promocyjny

Kod promocyjny GOAL
Freebet za rejestrację 20 zł
Freebet za 1. wpłatę 10 zł
Zakład bez ryzyka 3x 100 zł
Freebet za udostępnienie kuponu 5 zł

Bez ryzyka 300 zł i freebety 35 zł z kodem GOAL:

335 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Bonus powitalny na start Fortuna

Tak, 335 zł – to kwota bonusu, którą można zyskać w Fortunie. Trzeba przyznać, że bukmacher Fortuna oferuje naprawdę solidny pakiet. Bonus u Fortuny jest wielowymiarowy – składa się z kilku części, więc prawdopodobnie przynajmniej jedna-dwie z nich przypasują do Twojego stylu gry i poziomu tolerancji ryzyka.

Na dobry początek mamy więc ubezpieczenie trzech zakładów do łącznej kwoty 300 zł. Wystarczy, żebyś założył konto w serwisie i uiścił depozyt, a następnie skomponował kupony. Nie masz w tej kwestii praktycznie żadnych ograniczeń oprócz tego, że do promocji nie liczą się sporty wirtualne. Możesz więc obstawić piłkę nożną, tenisa albo i wybory parlamentarne – wybór jest Twój. Masz też swobodę w kwestii tego, czy postawisz na jakiegoś pewniaka z kursem 1.20, czy może zdecydujesz się na ryzykowną taśmę AKO. Po prostu postaw zakład, a w przypadku niepowodzenia (czego zdecydowanie Ci nie życzymy) Fortuna zwróci Ci Twój wkład do łącznej kwoty 300 zł. Składają się na to 3 zakłady bez ryzyka po 100 zł, które są aktywowane po rejestracji konta i należy je wykorzystać w ciągu 48 h od rejestracji. Fajna sprawa, co? Ale to nie wszystko, co w Fortunie masz do odebrania również kolejne bonusy, które przedstawiamy w tabeli poniżej.

Fortuna bonus powitalny335 zł
Zakłady bez ryzykado 300 zł
Darmowy zakład za rejestrację20 zł
Darmowy zakład za 1. wpłatę10 zł
Freebet za udostępnienie kuponu5 zł
Kod promocyjny FortunaGOAL

Fortuna bonus na start

Aby otrzymać pełną kwotę bonusu, musisz użyć naszego kodu bonusowego. Nasz portal posiada specjalny kod promocyjny Fortuna GOAL. Jeśli chcesz skorzystać z pełnego pakietu powitalnego w Fortunie o wartości do 335 zł to wpisz go w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera.

Fortuna

Aż do 335 zł

Bez ryzyka 300 zł i freebety 35 zł z kodem GOAL

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Promocje w Fortunie

U buka Fortuna promocje to ważny element oferty. Jak wiadomo bonus powitalny służy, cóż, do witania – czyli jest kierowany wyłącznie do nowych graczy. Promocje to coś, na czym mogą się wzbogacić także stali bywalcy serwisu.

Poniżej wypisujemy kilka ciekawych funkcji i promocji, głównie funkcjonujących u buka Fortuna przez dłuższe okresy. Warto wcześniej wspomnieć, że aplikacja Fortuny to świetna apka mobilna, która z pewnością ułatwi użytkownikom korzystanie z platformy.

Fortuna Klub Plus & e-Shop

U tego bukmachera możesz za różne czynności wykonywane w ramach serwisu zbierać punkty lojalnościowe, które następnie służą do wymiany na różne ciekawe bonusy. To właśnie te punkty, nazywane punktami FKP, dostajesz też jako część bonusu powitalnego, żebyś od razu mógł zacząć zakupy w e-Shopie.

Za każde postawione 2 zł dostaniesz jeden punkt. Dodatkową walutę możesz zgarnąć także za udział (i wygrywanie) w różnego rodzaju konkursach i akcjach organizowanych przez bukmachera. Oto przykładowe ceny w e-Shopie:

  • 1500 pkt. za bonus 100% do 100 zł
  • 8100 pkt. za zakład bez ryzyka do 100 zł
  • 450 pkt. za zakład bez ryzyka do 5 zł
Fortuna bonus
Fortuna – Eshop

Mistrzostwa Typerów

W ramach tego konkursu w comiesięcznych etapach klienci Fortuny mogą wygrywać atrakcyjne nagrody za stawianie i wygrywanie zakładów. W każdym etapie zbiera się punkty, które są do tego mnożone za spełnianie różnych warunków. Przykładowo w jednym miesiącu punkty mogą być mnożone x2 za postawienie AKO, a w innym x3 za stawianie na tenisa.

Istnieje zarówno ogólnokrajowy ranking online, jak i mniejsze rankingi dla poszczególnych punktów. Zwycięzcy z tego pierwszego mogą liczyć na wysokiej klasy nagrody takie jak elektronika czy dużej wartości karty podarunkowe do sklepów takich jak Empik. Wśród nagród za dalsze miejsca najczęściej znajdują się darmowe zakłady od Fortuny.

Promocje ograniczone czasowo

Fortuna często organizuje także dla swoich użytkowników promocje, których czas działania to tylko kilka dni lub tygodni. Zazwyczaj są one powiązane z jakimiś wydarzeniami sportowymi, które akurat się odbywają. Akcje promocyjne są organizowane zarówno online, jak i w punktach fizycznych. U tego buka często pojawiają się także promocje typu happy hours. W ich trakcie, jeżeli postawisz zakład zgodny z warunkami promocji, będziesz miał szansę obstawiać bez konieczności uiszczenia podatku – bukmacher zrobi to za Ciebie, więc Ty więcej zarobisz na kuponie.

Bonus w Fortunie: podsumowanie

Jeśli chodzi o cały pakiet bonusowy Fortuny, to oceniamy go pozytywnie. Jest zróżnicowany i jest w nim dla każdego coś miłego. Można powiedzieć, że Fortuna umożliwia spokojne wejście w świat zakładów sportowych nawet dla użytkowników, którzy nie mają skłonności do podejmowania dużego ryzyka. Na uwagę zasługują przede wszystkim zakład bez ryzyka oraz darmowy zakład bez depozytu, który jest przyzwany za rejestrację i poprawną weryfikację konta.

Fortuna Kod Promocyjny

Kod promocyjny GOAL
Freebet za rejestrację 20 zł
Freebet za 1. wpłatę 10 zł
Zakład bez ryzyka 3x 100 zł
Freebet za udostępnienie kuponu 5 zł

Bez ryzyka 300 zł i freebety 35 zł z kodem GOAL:

335 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Bonus powitalny w Fortunie FAQ

Czy Fortuna posiada bonus powitalny?

Tak, bukmacher Fortuna przygotował dla nowych klientów pakiet bonusów na start: 3 zakłady bez ryzyka oraz 3 darmowe zakłady.

Jak odebrać bonus na start w Fortunie?

Aby skorzystać z pełnego pakietu bonusów powitalnych zarejestruj się w Fortunie podając kod promocyjny GOAL.