Fortuna zakład bez ryzyka grudzień 2022

Zakład bez ryzyka w Fortunie może wynieść nawet 600 zł. A co to oznacza? To że jeśli przegrasz to otrzymasz zwrot stawki. Bonus bez ryzyka w zakładach Fortuny, to jedna z najlepszych promocji na start dla nowych klientów. Wybierasz tego bukmachera? Sprawdź, co zrobić, żeby postawić bezpieczny kupon!

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Spis treści:

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Bukmacher Fortuna zakład bez ryzyka umieścił obok pozostałych bonusów powitalnych. Czy ktoś uwierzy, że cashback stanowi jedną z części promocji tego operatora? Pakiet dla nowych klientów jest znacznie bardziej rozbudowany, bo dotyczy również darmowego zakładu i bonusu 100% od wpłaty. Korzystając z zakładu bez ryzyka możesz też ubiegać się o pozostałe gratyfikacje. Na pewno na brak ofert specjalnych po rejestracji konta żaden gracz Fortuny nie powinien narzekać…

Dlaczego tak często wybiera się zakłady bez ryzyka? Bo to promocje, które nieco przeczą istocie obstawiania u bukmachera. Taka gra zawsze wiąże się z ryzykiem, a tymczasem zakłady bukmacherskie Fortuna postanowiły je ograniczyć do 0%. W jaki sposób? Po prostu zwraca stawkę za pierwszy, przegrany kupon. Jeśli bierzesz udział w tej promocji, to typujesz z gwarancją, że nie stracisz zainwestowanych środków finansowych. To spory komfort na jaki możesz liczyć w Fortunie.

Zakład bez ryzyka w Fortuniewarunki
Kwota zakładu bez ryzykado 600 zł
Wymagany obrót1x obrót bonusem
Kod promocyjny FortunaGOAL

Rejestracja na zakład bez ryzyka Fortuna

Promocje bez ryzyka najczęściej występują w pakiecie powitalnym i tak też jest z ofertą Fortuny. To bonus dla nowych użytkowników, którzy otrzymują unikalną szansę postawienia kuponu z gwarantowanym zwrotem, jeśli będzie on przegrany. Aby otrzymać zakład bez ryzyka trzeba zarejestrować konto w Fortunie, bo tylko nowy gracz może liczyć na bonus powitalny od tego bukmachera. To dotyczy też pozostałych gratyfikacji od tego bukmachera, a więc freebetu w Fortunie i bonusu od depozytu.

Zakład bez ryzyka dla czytelinków goal.pl

Zakład bez ryzyka Fortuna to specjalna rzecz, więc należy wykonać równie unikatową rejestrację. O czym mowa? O tym, żeby podczas tworzenia profilu gracza na efortuna.pl nie pominąć pola z kodem promocyjnym. Rubryka ta powinna zostać uzupełniona hasłem: GOAL. Dla naszych czytelników mamy też ułatwienie rejestracji w Fortunie, ponieważ kliknięcie w nasz link spowoduje automatycznie wprowadzenie kodu na zakład bez ryzyka!

Fortuna bonus bez ryzyka przyznaje na tymczasowe konta, a więc użytkownik nie jest zobligowany do weryfikacji, żeby uzyskać cashback za nietrafiony zakład. Standardowa rejestracja wystarczy – podczas tego procesu należy wpisać następujące dane:

 • login,
 • hasło,
 • PIN kod,
 • adres e-mail,
 • imię,
 • nazwisko,
 • telefon komórkowy,
 • PESEL,
 • kod promocyjny.

Rejestracja powinna być zakończona oświadczeniem o ukończeniu 18 lat, a także ustawieniem limitów gry. Już przy pierwszym logowaniu możesz zagrać bez ryzyka u tego bukmachera.

Pamiętaj, że używając kod promocyjny Fortuna “GOAL” podczas rejestracji dostajesz pakiet bonusów, który z pewnością jest zachęcającą ofertą na start.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od Fortuny?

Rejestracja przebiegła bez kłopotu? Jeśli tak, to masz login i hasło, które możesz użyć przy logowaniu się do eFortuna online. Zakład bez ryzyka obejmuje nowych graczy, więc jeśli dopiero zacząłeś przygodę z Fortuną, to właśnie bonus czeka na ciebie! Co zrobić, żeby go wykorzystać? Należy zdać sobie sprawę, że bukmacher daje ci pięć dni na to, żeby wykonać pierwszą wpłatę, od której zostanie naliczony bonus bez ryzyka. Jeśli zarejestrowałeś się w poniedziałek, to do piątku powinieneś wykonać pierwszy depozyt.

Wpłata na zakład bez ryzyka może obejmować kwotę 20 PLN, a nawet 600 PLN. Maksymalny zwrot, jaki otrzymasz od Fortuny może liczyć właśnie 600 złotych, więc przy takiej stawce na pierwszy kupon – właśnie tyle otrzymasz w bonusie, jeśli twoje typy nie wejdą. Jakie są możliwości wpłaty? Z tym nie powinno być problemu, bo konto depozytowego doładujesz za pośrednictwem BLIK, PayU, Tpay lub kart VISA/Mastercard. Nie ma znaczenia o jakiej porze chcesz wykonać depozyt, żeby skorzystać z bonusu Fortuny. Każda wpłata księgowana jest natychmiast o dowolnej godzinie.

Kiedy pieniądze zostały przelane na saldo Fortuny, to wydaje się, że nie pozostało nic innego, jak postawienie kuponu bez ryzyka. Fortuna nie stawia zdecydowanych warunków, co do kursów minimalnych oraz ilości zdarzeń na zakładzie. Klient niejako dostaje wolną rękę – może postawić pierwszy zakład pojedynczy lub akumulowany. Kupon ten może być związany z selekcjami przedmeczowymi lub “na żywo”. Ważne jest, żeby wszystkie zdarzenia zawarte na nim zostały rozstrzygnięte w przeciągu 30 dni. Jeśli jesteś pewny, co do swoich typów, to ustal stawkę i potwierdź zakład bez ryzyka. Bonus wcześniej należy aktywować w zakładce “moje bonusy”. Odebranie bonusu jest również możliwe w aplikacji mobilnej Fortuny, która jest niezwykle wygodnym i intuicyjnym narzędziem, jakie daje nam bukmacher.

Zakład bez ryzyka w skrócie:

 1. Zarejestruj się w Fortunie.
 2. Wpłać pieniądze na zakład bez ryzyka.
 3. Aktywuj bonus bez ryzyka w ustawieniach konta.
 4. Postaw pierwszy kupon za środki z salda głównego.

Bukmacher w oparciu o wyniki sportowej rywalizacji rozliczy twój kupon, a następnie możesz liczyć na wygraną lub zwrot stawki. Oczywiście bonus otrzymasz wtedy, gdy twoje zakłady okażą się przegrane. Co istotne, zwrot stawki od Fortuny to 100% zagranej kwoty. Bukmacher w cashbacku oferuje całość stawki, bez pomniejszania zwracanej kwoty o podatek, jak to jest w przypadku innych bukmacherów obecnych na polskim rynku.

Fortuna bonus cashback – zasady

Cashback, czyli zakład bez ryzyka przed wypłatą w zakładach bukmacherskich Fortuna powinien być przynajmniej raz obrócony. To tak naprawdę jedyny wymóg regulaminu dotyczący promocji cashback. Fortuna nie ustaliła kursu minimalnego, ani ilości typów na kuponie, które spełniają obrót. Takimi rzeczami nie musisz zaprzątać sobie głowy – wystarczy, że dokonasz jednokrotnego obrotu, a pieniądze są twoje.

W zasadach bonusu cashback trzeba wziąć pod uwagę typy, które będziesz stawiał w pierwszym zakładzie bez ryzyka. Nie może być tak, że zakład zostanie rozstrzygnięty po upływie 30 dni, bo to niezgodne z regulaminem. W takiej sytuacji raczej odpada możliwość obstawiania zakładów długoterminowych na pierwszym kuponie w Fortunie. Można za to bez problemu skorzystać z każdego rodzaju sportu w ofercie pre-match i live. Zwrot nie zostanie aktywowany, jeśli wytypujesz zdarzenie ze sportów wirtualnych i zakładów na gry karciane Bet On Games.

Duży minimalizm Fortuny, jeśli chodzi o restrykcje dotyczące zakładu bez ryzyka sprawia, że to bonus z wysokimi ocenami. Zwrot stawki do 600 PLN to jeden z najwyższych cashbacków na rynku bukmacherskim w naszym kraju. Wystarczy przypomnieć, że jeszcze w ubiegłym roku Fortuna dawała 200 PLN w zakładzie bez ryzyka, więc skok o 400 PLN należy bardzo docenić.

Zakład bez ryzyka w Fortunie FAQ

Jaki zakład bez ryzyka oferuje Fortuna?

Fortuna w promocji bez ryzyka zwraca 100% stawki za przegrany kupon do maksymalnej kwoty 600 PLN.

Kto może odebrać bonus bez ryzyka?

Oferta Fortuny dotycząca zakładu bez ryzyka przyznawana jest nowym klientom po rejestracji konta z kodem GOAL.

Czy zwrot cashback trzeba obrócić?

Fortuna wymaga tylko jednokrotnego obrotu na otrzymanym zwrocie stawki.