Fortuna zakład bez ryzyka

W przypadku bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka jest nie jeden, a aż trzy. Dzięki nim możesz otrzymać zwrot aż za trzy pierwsze nietrafione kupony. To wyjątkowo atrakcyjna oferta. Sprawdź jej szczegóły!

  • Atrakcyjny pakiet bonusów na start

  Bez ryzyka 300 zł i freebety 35 zł z kodem GOAL

  +18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
  • Atrakcyjny pakiet bonusów na start
  Biorę bonusy!

Fortuna – zakład bez ryzyka. Co to jest?

Zakład bez ryzyka we Fortunie to możliwość wysyłania kuponów ubezpieczonych. Stawiasz regulaminowe zakłady, a bukmacher obejmuje je tzw. ochroną. Jeśli powinie Ci się noga, otrzymasz zwrot stawki. 

Fortuna realizuje pełny zwrot bez potrącania podatku, a dodatkowo zwrócone środki trafią na saldo gotówkowe i będą wolne od wymogu obrotu. Nie mam wątpliwości, że to w tym momencie jedne z najlepszych zakładów bez ryzyka wśród legalnych bukmacherów w Polsce.

Fortuna zakład bez ryzyka: 3×100 zł zwrot stawki

Duża konkurencyjność oferty Fortuny bierze się także z tego względu, iż możesz ubezpieczyć nie jeden – jak u większości legalnych bukmacherów – a aż trzy pierwsze kupony. Każdorazowo maksymalny cashback Fortuny wynosi 100 złotych. Jak łatwo wyliczyć, na Twoje konto może wrócić nawet 300 złotych w formie gotówki. Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować się z kodem promocyjnym Fortuny oraz spełnić opisane w dalszej części tekstu warunki. Porównaj ofertę z zakładem bez ryzyka u innych bukmacherów.

Fortuna zakład bez ryzyka: 1. kupon 100 zł

Pierwszy zakład bez ryzyka w Fortunie zostanie aktywowany od razu po rejestracji. Musisz zalogować się na swoje konto, dokonać dowolnego depozytu i wysłać dowolny pierwszy zakład. Masz na to 48 godzin, licząc od momentu zakończenia rejestracji.

Sugeruję, by postawić kupon za 100 złotych, dzięki czemu w razie potknięcia będziesz mógł skorzystać z najwyższego zwrotu. Możesz zagrać zakład SOLO, ale też AKO – nie ma to najmniejszego znaczenia dla bukmachera, podobnie jak i wysokość kursu pojedynczych zdarzeń czy całego kuponu. Masz w tym zakresie pełną swobodę. Identycznie wygląda kwestia otrzymanego zwrotu – środki będą Twoje i nie musisz nimi obracać, ba, możesz dokonać nawet i natychmiastowej wypłaty.

Wartość bonusu100 zł
Min. kursDowolny
ObrótBez obrotu

Fortuna zakład bez ryzyka: 2. kupon 100 zł

Warunki drugiego cashbacku w Fortunie prezentują się podobnie, co w przypadku pierwszego zakładu bez ryzyka. W tym przypadku bonus zostanie aktywowany w ciągu minuty po rejestracji konta i jest ważny także przez 48 godzin. 

Następnie wszystko wygląda tak samo, jak przy wcześniejszym cashbacku, a więc: wysyłasz dowolny kupon o dowolnej stawce i otrzymasz 100% zwrot w przypadku przegranej. Maksymalny zwrot to 100 złotych, a zatem rekomenduję zagranie kuponu właśnie za tyle. Zwrócone środki będą Twoje i nie musisz nimi obracać.

Wartość bonusu100 zł
Min. kursDowolny
ObrótBez obrotu

Fortuna zakład bez ryzyka: 3. kupon 100 zł

Fortuna proponuje nie tylko atrakcyjne bonusy, ale dodatkowo wszystkie trzy zakłady bez ryzyka oferowane są dokładnie na takich samych zasadach. To trzeba oczywiście docenić. Trzeci cashback zostanie aktywowany w ciągu dwóch minut po rejestracji konta, a pozostałe zasady doskonale już znasz. 

Musisz wysłać dowolny kupon za dowolną stawkę. Ze swojej strony kolejny raz sugeruję postawić 100 złotych, dzięki czemu w razie przegranej, otrzymasz maksymalny zwrot. Środki, jak to Fortuna już przyzwyczaiła, trafiają na saldo gotówkowe i są wolne od obrotu bonusem.

Wartość bonusu100 zł
Min. kursDowolny
ObrótBez obrotu

Fortuna cashback – zalety oferty

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, dlaczego cashback Fortuny jest tak atrakcyjną ofertą, to spójrz na trzy kluczowe aspekty:

 • Otrzymasz pełny zwrot stawki (bez potrącania podatku bukmacherskiego!)
 • Każdy zwrot wypłacany jest w gotówce i nie wymaga obrotu
 • Możesz postawić trzy pierwsze kupony bez żadnego ryzyka

Wyjaśnię to jeszcze na prostym przykładzie – wpłacasz na grę 300 złotych i wysyłasz trzy kupony po 100 złotych. Nawet, biorąc pod uwagę najgorszy wariant, w którym każdy z nich okaże się przegrany, to na Twoje konto wróci cała kwota 300 złotych i będziesz mógł podjąć decyzję czy grasz dalej czy bezpiecznie wypłacasz pieniądze na swoje konto bankowe.

Fortuna – darmowe zakłady na start

Bonusy bez ryzyka w Fortunie to jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania ten legalny bukmacher. Oferta powitalna Fortuny składa się z sześciu elementów, a do trzech cashbacków dochodzą trzy freebety – 20 złotych bez depozytu, 10 zł za pierwszy depozyt oraz 5 zł za udostępnienie kuponu. Pozwól, że krótko omówię warunki każdego z nich.

Freebet 20 złotych bez depozytu

20 złotych bez depozytu otrzymasz za rejestrację konta stałego. Możesz skorzystać z usługi Moje ID, dzięki czemu Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana z wykorzystaniem posiadanego rachunku bankowego. Dostępna jest też tradycyjna forma, a więc rejestracja poprzez formularz. W tym przypadku musisz ręcznie wgrać skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Po weryfikacji otrzymasz 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Działają one dokładnie tak, jak freebet 20 złotych. Bonus aktywujesz na dowolnym zakładzie, a wygrana jest wolna od obrotu.

Freebet 10 zł za 1. depozyt

Kolejny darmowy zakład trafi na Twoje konto po dokonaniu dowolnego depozytu w Fortunie. Po pierwszej wpłacie otrzymasz 1400 punktów Fortuna Klub Plus, które odpowiadają freebetowi 10 złotych. Bonus wykorzystasz tak samo, jak poprzedni, a więc aktywujesz go na dowolnym kuponie, a wygrana trafia na saldo gotówkowe – nie ma konieczności obracania nią.

Freebet 5 zł za udostępnienie kuponu

Trzeci freebet to 5 złotych, które otrzymasz za udostępnienie swojego dowolnego kuponu w Strefie Gracza. Bonus ponownie opiera się o punkty Fortuna Klub Plus. 700 punktów, działające jak 5 złotych, aktywujesz na dowolnym kuponie – wygrana nie podlega obrotowi.

Fortuna – dostępne promocje

Z kolejnych bonusów Fortuny możesz korzystać już jako zarejestrowany gracz. Mowa tutaj zwłaszcza o bonusach za polecenie przyjaciół, Mistrzowskich Boostach oraz promocjach na kupony akumulowane.

Poleć Przyjaciela

Jeżeli masz znajomego, który uważasz, że byłby zainteresowany obstawianiem we Fortunie, możesz zgarnąć bonus za jego polecenie. To nawet 100 złotych za każdą osobę skierowaną do gry u tego bukmachera. Oczywiście, należy spełnić przy tym kilka warunków, a konkretnie polecony przez Ciebie gracz musi w ciągu 10 dni od rejestracji zagrać kupony za stawkę łączną min. 300 złotych. Wówczas otrzymasz wspomniane 100 złotych.

Mistrzowski BOOST

Niemal tradycją u bukmacherów stało się podwyższanie kursów dla najciekawszych wydarzeń dnia. Taka sama promocja znalazła uznanie również w oczach Fortuny. Bonus dostępny jest w zakładce “Mistrzowski BOOST” i choć najczęściej dotyczy piłki nożnej, to spotkać można tam także oferty na inne dyscypliny. Z reguły jest to propozycja zakładu łączonego.

AKO Bonusy

Inną, moim zdaniem, godną uwagi promocją są AKO Bonusy. To oferta, która podwyższa wygrane na kuponach akumulowanych – od 3% do nawet 70%. Warunek? Przygotowanie kuponu, który składa się z co najmniej czterech selekcji, o kursie min. 1.35 dla każdej z nich. W takim przypadku bonus wynosi 3% i rośnie wraz z każdym dodatkowym zakładem. Maksymalna oferta, a więc bonus 70% przysługuje dla kuponów, które składają się z co najmniej 18 zdarzeń.

Zakład bez ryzyka – rejestracja w Fortunie

Jak zarejestrować się w Fortunie, aby otrzymać maksymalny bonus powitalny? Przygotowałem dla Ciebie instrukcję krok po kroku:

 1. Kliknij w dowolny link w tekście, który przeniesie Cię wprost na stronę Fortuny.
 2. Zarejestruj konto i zweryfikuj swoją tożsamość.
 3. Otrzymasz freebet 20 złotych bez depozytu.
 4. Dokonaj depozytu.
 5. Otrzymasz freebet 10 zł za pierwszą wpłatę.
 6. Postaw pierwszy kupon za min. 100 zł, dzięki czemu w razie przegranej otrzymasz 100 złotych zwrotu w gotówce.
 7. Udostępnij swój kupon w strefie gracza, a odbierzesz freebet – tym razem 5 zł.
 8. Wyślij drugi kupon i kolejny raz sugeruję stawkę min. 100 zł, która sprawi, że w razie niepowodzenia zgarniesz 100 złotych zwrotu w gotówce.
 9. Czas na trzeci kupon – ponownie postaraj się zagrać za co najmniej 100 złotych, a w razie potknięcia, na Twoje konto gotówkowe wróci 100 złotych.

Jak zatem widzisz, łącznie bonusy we Fortunie mogą wynieść aż 335 złotych.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Fortuna oferuje zakład bez ryzyka?

Tak. Fortuna proponuje nie jeden, a aż trzy cashbacki – do 100 złotych każdy. To pełny zwrot stawki kuponu na saldo gotówkowe – bez konieczności obrotu.

Co to jest bezpieczny kupon w Fortunie?

To kupon, który pozwala odebrać wygraną w przypadku maksymalnie jednego błędu. Musisz jednak postawić zakłady przedmeczowe, a kurs Twojego kuponu wynieść co najmniej 100.00. Maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może przekroczyć z kolei 3.50. Wygrana w przypadku jednego błędu zostanie wypłacona jako pięciokrotność stawki.

Jaki jest bonus powitalny w Fortunie?

Bonus powitalny w Fortunie to łącznie 335 złotych. Składają się na niego trzy cashbacki po 100 złotych każdy, freebet 20 złotych bez depozytu, 10 zł freebetu za 1. depozyt oraz 5 zł freebetu za udostępnienie kuponu.