ETOTO bonus powitalny

Jeśli chcesz założyć konto u tego bukmachera, to koniecznie musisz się dowiedzieć, jaki jest na ETOTO bonus powitalny. Dzięki niemu Twoja przygoda z zakładami może się okazać dużo bardziej opłacalna – albo przynajmniej możesz mieć łatwiejsze początki. U ETOTO bonus na start to 200% od pierwszego depozytu do 200 zł. Brzmi dumnie? Cóż, trzeba przyznać, że to naprawdę niezły bonus. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i warunkami obrotowymi dotyczącymi tej promocji.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 18/12/2020

+18 | Obowiązuje regulamin
Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie ETOTOAplikacja mobilna ETOTO
Bonus powitalny ETOTOETOTO freebet
Rejestracja w ETOTOETOTO zakłady na żywo
Kod bonusowy ETOTOWypłaty w ETOTO
Esport w ETOTO 

Bonus powitalny na start ETOTO

Na powitanie bukmacher ETOTO serwuje naprawdę smakowity bonus: jest to potrojenie pierwszego depozytu, czyli dodatkowe środki wynoszące 200% pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota bonusu, jaką możesz uzyskać, to 200 zł, a minimalna – 2 zł. To znaczy, że aby wziąć udział w promocji, musisz wpłacić pomiędzy 1 zł a 100 zł. Oczywiście możesz od razu zdeponować więcej kasy, ale tylko pierwsza stówka będzie się liczyła.

Pod względem wielkości kwoty i procentu oferowany przez ETOTO bonus jest całkiem niezły, ale na pewno nie wybitny. Na pochwałę zasługuje fakt, że bukmacher oferuje klientom aż 200% od pierwszego depozytu – tak wysoki procent zdarza się raczej rzadko. Bardziej typowe ze strony konkurencyjnych buków jest 100%, w porywach do 150%. Z drugiej strony maksymalna kwota 200 zł to jednak obecnie żadne osiągnięcie. U wielu buków jest to 1000 zł, a u STS nawet 1200 zł.

Do tego wielu innych bukmacherów oferuje oprócz bonusu od depozytu także jakieś dodatki. Najczęściej są to darmowy zakład albo ubezpieczony zakład, a czasami także punkty lojalnościowe, za które można potem wykupić sobie na stronie dodatkowe bonusy. Dlatego jeżeli chodzi o samą zawartość bonusu u tego bukmachera, oceniamy ją raczej przeciętnie. Oczywiście warto wykorzystać tę ofertę, bo darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale nie ma co się nią zachwycać.

Kod bonusowy ETOTO

Niestety na ETOTO kod promocyjny nie jest dostępny w żadnej formie. Szkoda, że bukmacher nie zdecydował się go udostępnić, ale to takie przedłużenie poprzedniego akapitu. Na ETOTO bonus powitalny jest po prostu dosyć jednowymiarowy i nie zwala z nóg rozmiarem.

U wielu innych buków tego typu kody są udostępniane użytkownikom, żeby umożliwić im skorzystanie ze zwiększonej wersji bonusu. Jak tylko pojawi się u ETOTO kod bonusowy, na pewno bez zbędnej zwłoki Cię o tym poinformujemy.

Promocje w ETOTO

Na ETOTO promocje to jeden z najjaśniejszych punktów. Dla samych akcji promocyjnych niejedna osoba jest gotowa zdecydować się na właśnie tego buka. Promocji jest kilka i do tego są one naprawdę opłacalne. Poniżej opisujemy kilka przykładów. Żeby poznać szczegółowe regulaminy poszczególnych promocji, powinieneś oczywiście wybrać się do odpowiedniej sekcji na stronie bukmachera.

ETOTOMANIA

Promocja ETOTOMANIA jest skierowana do wszystkich graczy. Działa ona na zasadzie klubu lojalnościowego. Im więcej obstawiasz, tym więcej punktów zyskujesz, a co za tym idzie, masz codziennie dostęp do nowych bonusów. Grając aktywnie, możesz zdobyć status: brązowy, srebrny lub złoty. W zależności od Twoich postępów w grze, na Twoim koncie będą pojawiały się punkty, które potem możesz wymienić na bonusy od depozytów albo freebety.

Zaproś znajomych

Jeżeli spodobało Ci się granie na ETOTO, to możesz zaprosić do wspólnego obstawiania swoich znajomych. Bukmacher nagrodzie za to i Ciebie, i Twojego kumpla. Każdy z Was dostanie po 50 zł! To jednak nie koniec! Masz spore grono przyjaciół? To świetnie! ETOTO za każdą poleconą osobę, da Ci kolejne pięć dyszek. W sumie możesz zaprosić do 10 osób i odebrać aż 500 zł. Warunkiem wzięcia udziału w tej promocji, jest dokonanie na swoim koncie obrotu za najmniej 50 zł, po kursie minimalnym 2.20. I to tyle! Teraz możesz typować w miłym towarzystwie swoich znajomych.

Jak zagrać za bonus? ETOTO warunki obrotu bonusu

Oczywiście żeby wypłacić na ETOTO bonus, trzeba najpierw spełnić pewne warunki. Jest to normalne – każdy bukmacher ma w regulaminie kilka punktów wprowadzających do bonusu ograniczenia. W końcu nie dostajesz tej kasy w prezencie do kieszeni, jest to raczej szansa na jej wypłacenie – jeżeli będziesz przy jej pomocy mądrze obstawiał.

Aby wypłacić bonusową kasę, musisz czterokrotnie obrócić kwotą (bonus + depozyt). To oznacza, że jeżeli wpłacisz stówkę i odbierzesz dwie stówki bonusu, będzie Cię obejmował warunek na kwotę (200 + 100) x 4 = 1200 zł. Tą kasą będziesz musiał obracać na zakładach o kursie co najmniej 2.20, a w przypadku zakładów AKO, o kursie całkowitym minimum 2.20 i dla wydarzeń cząstkowych co najmniej 1.50.

Na ETOTO warunki obrotu bonusu są dosyć zawyżone. Przykładowo na STS trzeba tylko trzykrotnie obrócić samym bonusem – porównując z ETOTO, na STS trzeba by obrócić tylko sześcioma stówkami. Na ETOTO wymagana kwota jest aż dwukrotnie większa! Do tego na STS wystarczają kursy powyżej 1.91, czyli sporo niższe niż te u omawianego w artykule bukmachera. Oczywiście to nie znaczy, że oferowany przez ETOTO bonus na start jest nieopłacalny. Po prostu warto mieć świadomość, jak to wygląda u konkurencji.

Najlepiej, abyś sam ocenił, czy oferta bonusowa ETOTO spełnia Twoje potrzeby. Naszym zdaniem jest ona dobrze dostosowana do potrzeb osób, które stawiają za raczej niewielkie kwoty. Jeżeli 100 zł to dla Ciebie spora inwestycja w bukmacherkę, to z pewnością będziesz bardzo zadowolony z tego, że za taką kwotę możesz otrzymać pełnię bonusu. Dla wielu osób grających za małe kwoty reklamowane kwoty typu “bonus do 1200 zł” wydają się stresujące.

Warto też, aby z tej oferty korzystały raczej osoby dosyć doświadczone w typowaniu, a to dlatego, że spełnienie warunku bonusowego wymaga sporego ryzykowania. Na ETOTO obrót bonusu ma minimalne wymaganie kursowe 2.20… A 2.20 to naprawdę wysoki kurs – oznacza, że szanse na pomyślne rozliczenie wydarzenia są dość niewielkie. Jeśli natomiast zależy Ci na tym, aby przy pomocy bonusu dorobić się naprawdę dużej kwoty, to bonus ETOTO może być dla Ciebie niewystarczający, ponieważ maksymalna wartość to tylko 200 zł.