ETOTO bonus powitalny wrzesień 2023

Bonus powitalny w ETOTO może wynieść nawet 2222 zł oraz darmowy zakład 20 zł. Jest to obecnie jedyny bukmacher na rynku, który oferuje tak wysoki procentowo bonus. Najwyższy freebet 20 zł dostępny jest tylko z kodem GOAL! Poniżej szczegóły ETOTO bonus na start.

Spis treści:

Bonus do 2222 zł i freebet 20 zł z kodem
Poleca Mateusz Borek
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

ETOTO bonus powitalny

Tylko teraz przy rejestracji z kodem bonusowym GOAL otrzymasz darmowy zakład na kwotę 20 zł. Jest to najwyższy darmowy zakład dostępny w ETOTO. Oprócz niego oczywiście otrzymasz także bonus powitalny. Freebet nie podlega obrotowi. Po jego wykorzystaniu zysk z kuponu możesz wypłacić.

Bonus powitalny w ETOTO składa się z trzech bonusów od depozytu. Należy zarejestrować konto gracza i wpłacić pierwszy depozyt o wartości min. 1 PLN. Wówczas do konta gracza automatycznie zostanie dopisany bonus 100% od depozytu, a wpłacając 400 PLN można zgarnąć maksymalny bonus 400 PLN (czyli łącznie w budżecie pojawi się 800 PLN). 

W Etoto otrzymamy również bonusy od dwóch kolejnych depozytów. W przypadku drugiej wpłaty otrzymamy 50% kwoty depozytu do 600 PLN (czyli wpłacając 1200 PLN otrzymamy maksymalny bonus 600%). Jeżeli chodzi o trzeci depozyt to sytuacja jest bardzo podobna – także jest to bonus 50% od depozytu, ale w tym wypadku aż do kwoty 1000 PLN. W przypadku odebrania maksymalnego bonusu od trzeciej wpłaty otrzymamy dodatkowo premię w postaci darmowego zakładu o wartości 222 zł do wykorzystania w aplikacji.

Bonus powitalny ETOTODo 2222 zł
Darmowy zakład20 zł
Użyj bonusuGOAL
Minimalny depozyt1 zł
Warunki obrotu3 x zakład AKO z min. kursem 2.50
Ostatnia aktualizacjawrzesień 2023

Chcesz dowiedzieć się jak wyglądają warunki obrotu bonusu powitalnego ETOTO? Piszemy o tym w dalszej części tego artykułu.

Jak uzyskać bonus w ETOTO?

W ETOTO kod bonusowy to GOAL. Kod należy wpisać w trakcie rejestracji w zakładach bukmacherskich ETOTO. Użycie kodu GOAL gwarantuje otrzymanie bonusu od depozytu, który może sięgnąć nawet 2222 zł.

Co więcej, ETOTO dla graczy serwisu Goal.pl regularnie przygotowuje specjalne oferty takie jak darmowe zakłady (freebet) w ETOTO czy specjalne kursy. Są one dostępne tylko z kodem bonusowym GOAL. Od 8 października ETOTO przygotował dla naszych Czytelników dodatkowy darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł.

Upewnij się więc, iż przy rejestracji poprawnie wpiszesz kod GOAL. Pamiętaj, że rejestracji możesz dokonać na stronie bukmachera lub na aplikacji mobilnej ETOTO.

etoto

Aż do GOAL

Bonus do 2222 zł i freebet 20 zł z kodem

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Promocje w ETOTO

Na ETOTO promocje to jeden z najjaśniejszych punktów. Dla samych akcji promocyjnych niejedna osoba jest gotowa zdecydować się na właśnie tego buka. Promocji jest kilka i do tego są one naprawdę opłacalne. Poniżej opisujemy kilka przykładów. Żeby poznać szczegółowe regulaminy poszczególnych promocji, powinieneś oczywiście wybrać się do odpowiedniej sekcji na stronie bukmachera.

Zaproś znajomych

Jeżeli spodobało Ci się granie na ETOTO, to możesz zaprosić do wspólnego obstawiania swoich znajomych. Bukmacher nagrodzie za to i Ciebie, i Twojego kumpla. Każdy z Was dostanie po 50 zł! To jednak nie koniec! Masz spore grono przyjaciół? To świetnie! ETOTO za każdą poleconą osobę, da Ci kolejne pięć dyszek. W sumie możesz zaprosić do 10 osób i odebrać aż 500 zł. Warunkiem wzięcia udziału w tej promocji, jest dokonanie na swoim koncie obrotu za najmniej 50 zł, po kursie minimalnym 2.20. I to tyle! Teraz możesz typować w miłym towarzystwie swoich znajomych.

Odwiedź także Poradnik Typera i dowiedz się więcej:

Jak zagrać za bonus? ETOTO warunki obrotu

Trzeba przyznać, że warunki obrotu bonusu w ETOTO są raczej wygórowane. Nic jednak dziwnego. Bukmacher daje bonus aż 2222 zł. Dlatego też, przed jego wypłatą w ETOTO musimy dokonać obrotu. Aby uwolnić bonus wystarczy wnieść jeden lub kilka zakładów (ze środków własnych) na trzykrotność kwoty przyznanego bonusu. Uzyskaną z wygraną kwotę możesz wypłacić od razu, nie musisz obracać nią kilka razy. Zakłady można stawiać w formie przedmeczowej a także na zakłady LIVE w ETOTO.

Warto także zwrócić uwagę na ograniczenia czasowe. Gracz ma 30 dni na obrót bonusem licząc od dnia aktywacji promocji.

Najlepiej, abyś sam ocenił, czy oferta bonusowa ETOTO spełnia Twoje potrzeby. Naszym zdaniem jest to ciekawa oferta dla nowych użytkowników. Decyzja należy jednak do Ciebie. Szczegółowy regulamin promocji “Pakiet powitalny 2222 zł” znajdziesz na stronie ETOTO.

ETOTO bonus na start – podsumowanie

Podsumowując bonus powitalny w ETOTO zakłady bukmacherskie to bardzo atrakcyjna oferta. Próżno szukać na rynku bukmachera, który zagwarantuje nam tak wysoki bonus od depozytu. Dlatego warto zwrócić uwagę na ten bonus ETOTO. Przed wykorzystaniem bonusu trzeba jednak też zaplanować strategię obrotu. Warto więc śledzić typy bukmacherskie.

Bonus powitalny ETOTO – najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące bonusu powitalnego u bukmachera ETOTO.

Co daje bonus powitalny w Etoto?

Bonus powitalny ETOTO to obecnie bonus od depozytu aż do 2222 zł. Warto zapoznać się ze szczegółami przyznawania go przez bukmachera.

Jak odebrać bonus startowy u bukmachera Etoto?

Aby aktywować bonus startowy w ETOTO należy założyć konto gracza z kodem bonusowym GOAL oraz dokonać pierwszej wpłaty minimum 1 zł. Bukmacher oferuje nam bonus 100% od pierwszej wpłaty i bonus 50% od drugiej i trzeciej wpłaty. Podając kod GOAL otrzymasz też freebet 20 zł.