ETOTO bonus powitalny listopad 2022

Bonus powitalny w ETOTO to 200% do 200 zł oraz darmowy zakład 50 zł. Tym samym dokonując depozytu w kwocie 100 zł na koncie gracza pojawi się kwota aż 350 zł. Jest to obecnie jedyny bukmacher na rynku, który oferuje tak wysoki procentowo bonus. Najwyższy freebet 50 zł dostępny jest tylko z kodem GOAL! Poniżej szczegóły ETOTO bonus na start.

etoto bonus powitalny

Spis treści:

200% od depozytu i freebet 50 zł z kodem GOAL
Poleca Mateusz Borek
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

ETOTO bonus powitalny

Tylko teraz przy rejestracji z kodem bonusowym GOAL otrzymasz darmowy zakład na kwotę 50 zł. Jest to najwyższy darmowy zakład dostępny w ETOTO. Oprócz niego oczywiście otrzymasz także bonus powitalny. Freebet nie podlega obrotowi. Po jego wykorzystaniu zysk z kuponu możesz wypłacić.

Bonus powitalny w ETOTO to bonus od dezpoytu. Wystarczy wpłacić 100 zł aby otrzymać bonus 200% i tym samym zyskać 300 zł na grę na swoim koncie gracza. Jest to bardzo atrakcyjny bonus. Większość bukmacherów oferuje większe kwoty bonusu, natomiast zazwyczaj jest to bonus 100%. W ETOTO mamy bonus 200%, którego obecnie nie znajdziemy u żadnego innego legalnego bukmachera na rynku.

Tym samym rejestrując konto w ETOTO z kodem GOAL przy depozycie 50 zł otrzymujesz aż 200 zł na grę. Przy depozycie 100 zł dostajesz aż 350 zł na grę.

Bonus powitalny ETOTO200% do 200 zł
Darmowy zakład50 zł
Użyj bonusuGOAL
Minimalny depozyt1 zł
Warunki obrotu6 x kurs 2.20
Ostatnia aktualizacjalistopad 2022

Chcesz dowiedzieć się jak wyglądają warunki obrotu bonusu powitalnego ETOTO? Piszemy o tym w dalszej części tego artykułu.

Jak uzyskać bonus w ETOTO?

W ETOTO kod bonusowy to GOAL. Kod należy wpisać w trakcie rejestracji w zakładach bukmacherskich ETOTO. Użycie kodu GOAL gwarantuje otrzymanie bonusu na start wysokości 200 % do 200 zł.

Co więcej, ETOTO dla graczy serwisu Goal.pl regularnie przygotowuje specjalne oferty takie jak darmowe zakłady (freebet) w ETOTO czy specjalne kursy. Są one dostępne tylko z kodem bonusowym GOAL. Od 8 października ETOTO przygotował dla naszych Czytelników dodatkowy darmowy zakład (freebet) o wartości 50 zł.

Upewnij się więc, iż przy rejestracji poprawnie wpiszesz kod GOAL. Pamiętaj, że rejestracji możesz dokonać na stronie bukmachera lub na aplikacji mobilnej ETOTO.

etoto

Aż do 1350 zł

200% od depozytu i freebet 50 zł z kodem GOAL

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Promocje w ETOTO

Na ETOTO promocje to jeden z najjaśniejszych punktów. Dla samych akcji promocyjnych niejedna osoba jest gotowa zdecydować się na właśnie tego buka. Promocji jest kilka i do tego są one naprawdę opłacalne. Poniżej opisujemy kilka przykładów. Żeby poznać szczegółowe regulaminy poszczególnych promocji, powinieneś oczywiście wybrać się do odpowiedniej sekcji na stronie bukmachera.

Zaproś znajomych

Jeżeli spodobało Ci się granie na ETOTO, to możesz zaprosić do wspólnego obstawiania swoich znajomych. Bukmacher nagrodzie za to i Ciebie, i Twojego kumpla. Każdy z Was dostanie po 50 zł! To jednak nie koniec! Masz spore grono przyjaciół? To świetnie! ETOTO za każdą poleconą osobę, da Ci kolejne pięć dyszek. W sumie możesz zaprosić do 10 osób i odebrać aż 500 zł. Warunkiem wzięcia udziału w tej promocji, jest dokonanie na swoim koncie obrotu za najmniej 50 zł, po kursie minimalnym 2.20. I to tyle! Teraz możesz typować w miłym towarzystwie swoich znajomych.

Odwiedź także Poradnik Typera i dowiedz się więcej:

Jak zagrać za bonus? ETOTO warunki obrotu

Trzeba przyznać, że warunki obrotu bonusu w ETOTO są raczej wygórowane. Nic jednak dziwnego. Bukmacher daje bonus aż 200%. Dlatego też, przed jego wypłatą w ETOTO musimy dokonać obrotu. Wymagany obrót bonusem to 6 razy po kursie minimalnym 2.20. W ramach obrotu możemy stawiać zakłady pojedyncze o takim kursie minimalnym. W obrót liczą się także zakłady wielokrotne. W tym przypadku kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić minimum 1.30, a kurs łączny kupony nie może być niższy niż 2.20. Zakłady można stawiać w formie przedmeczowej a także na zakłady LIVE w ETOTO.

Warto także zwrócić uwagę na ograniczenia czasowe. Gracz ma 30 dni na obrót bonusem licząc od dnia aktywacji promocji.

Najlepiej, abyś sam ocenił, czy oferta bonusowa ETOTO spełnia Twoje potrzeby. Naszym zdaniem jest to ciekawa oferta dla nowych użytkowników. Decyzja należy jednak do Ciebie. Szczegółowy regulamin promocji “Bonus 200% do 200 zł” znajdziesz na stronie ETOTO.

ETOTO bonus na start – podsumowanie

Podsumowując bonus powitalny w ETOTO zakłady bukmacherskie to bardzo atrakcyjna oferta. Obecnie nie da się spotkać na rynku bonusu wysokości 200% od pierwszego depozytu. Dlatego warto zwrócić uwagę na ten bonus ETOTO. Przed wykorzystaniem bonusu trzeba jednak też zaplanować strategię obrotu. 6-krotny obrót po kursie minimum 2.20 nie jest najłatwiejszy. Warto więc śledzić typy bukmacherskie.

Bonus powitalny ETOTO – najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące bonusu powitalnego u bukmachera ETOTO.

Co daje bonus powitalny w Etoto?

Bonus powitalny ETOTO to obecnie bonus od depozytu wysokości 200% do kwoty maksymalnej 200 zł. Tym samym przy wpłacie 100 zł gracz otrzymuje aż 300 zł na konto w ETOTO.

Jak odebrać bonus startowy u bukmachera Etoto?

Aby aktywować bonus startowy w ETOTO należy założyć konto gracza z kodem bonusowym GOAL oraz dokonać pierwszej wpłaty minimum 1 zł. Bukmacher automatycznie przyzna bonus 200% od kwoty pierwszej wpłaty do 200 zł. Podając kod GOAL otrzymasz też freebet 50 zł.