ETOTO bonus powitalny

Jeśli chcesz założyć konto u tego bukmachera, to koniecznie musisz się dowiedzieć, jaki jest na ETOTO bonus powitalny. Dzięki niemu Twoja przygoda z zakładami może się okazać dużo bardziej opłacalna – albo przynajmniej możesz mieć łatwiejsze początki. W ETOTO bonus na start od pierwszej wpłaty wynosi 100% aż do kwoty 1500 zł. Brzmi dumnie? Cóż, trzeba przyznać, że to naprawdę niezły bonus. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i warunkami obrotowymi dotyczącymi tej promocji.

Ważne! Rejestrując się w etoto za pośrednictwem naszej strony otrzymasz dodatkowo srebrny status w programie ETOTOMANIA, co oznacza kolejne 500 zł w bonusach i freebetach!

Pakiet bonusów o wartości 2000 zł
Poleca Mateusz Borek
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 07/04/2021

Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie ETOTOAplikacja mobilna ETOTO
Bonus powitalny ETOTOETOTO freebet
Rejestracja w ETOTOETOTO zakłady na żywo
Kod bonusowy ETOTOWypłaty w ETOTO
Esport w ETOTO 

Bonus powitalny na start ETOTO

Na powitanie bukmacher ETOTO serwuje naprawdę smakowity bonus, czyli dodatkowe środki wynoszące 100% pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota bonusu, jaką możesz uzyskać, to aż 1500 zł. Zgodnie z regulaminem promocji minimalna kwota podlegająca bonusowi to 1 zł, a maksymalna – 1500 zł. Jeśli pierwszy depozyt będzie wyższy niż kwota maksymalna to bonus wyniesie również 1500 zł.

Na tle konkurencji bonus powitalny w ETOTO wyróżnia się pozytywnie. Wprawdzie wielu innych bukmacherów oferuje oprócz bonusu od depozytu także jakieś dodatki. Najczęściej są to darmowy zakład albo ubezpieczony zakład, a czasami także punkty lojalnościowe, za które można potem wykupić sobie na stronie dodatkowe bonusy.

W przypadku ETOTO również możemy liczyć na tego typu atrakcje. Użytkownicy naszego serwisu po rejestracji konta otrzymują bowiem srebrny status konta (zamiast brązowego) i od razu otrzymywać lepsze bonusy w promocji ETOTOMANIA. Dzięki temu możesz otrzymać minimum 16 freebetów i bonusów w miesiącu o łącznej wartości ponad 500 zł!

Kod bonusowy ETOTO

Niestety na ETOTO kod promocyjny nie jest dostępny w żadnej formie. Szkoda, że bukmacher nie zdecydował się go udostępnić, ale wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem naszej strony by skorzystać z wszystkich oferowanych promocji dla nowych klienetów: zarówno akcji promocyjnej “100% do 1500 zł” oraz srebrnego statusu w ETOTOMANII.

U wielu innych bukmacherów tego typu kody są udostępniane użytkownikom, żeby umożliwić im skorzystanie ze zwiększonej wersji bonusu. Jak tylko pojawi się u ETOTO kod bonusowy, na pewno bez zbędnej zwłoki Cię o tym poinformujemy.

etoto

Aż do 2000 zł

Pakiet bonusów o wartości 2000 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Promocje w ETOTO

Na ETOTO promocje to jeden z najjaśniejszych punktów. Dla samych akcji promocyjnych niejedna osoba jest gotowa zdecydować się na właśnie tego buka. Promocji jest kilka i do tego są one naprawdę opłacalne. Poniżej opisujemy kilka przykładów. Żeby poznać szczegółowe regulaminy poszczególnych promocji, powinieneś oczywiście wybrać się do odpowiedniej sekcji na stronie bukmachera.

ETOTOMANIA

Promocja ETOTOMANIA jest skierowana do wszystkich graczy. Działa ona na zasadzie klubu lojalnościowego. Im więcej obstawiasz, tym więcej punktów zyskujesz, a co za tym idzie, masz codziennie dostęp do nowych bonusów. Grając aktywnie, możesz zdobyć status: brązowy, srebrny lub złoty. W zależności od Twoich postępów w grze, na Twoim koncie będą pojawiały się punkty, które potem możesz wymienić na bonusy od depozytów albo freebety. Teraz dla użytkowników Goal.pl została przygotowana dedykowana oferta, dzięki której od razu po rejestracji konta można uzyskać status srebrny. Dzięki temu możesz otrzymać co najmniej 16 freebetów i bonusów w miesiącu o łącznej wartości ponad 500 zł!

Zaproś znajomych

Jeżeli spodobało Ci się granie na ETOTO, to możesz zaprosić do wspólnego obstawiania swoich znajomych. Bukmacher nagrodzie za to i Ciebie, i Twojego kumpla. Każdy z Was dostanie po 50 zł! To jednak nie koniec! Masz spore grono przyjaciół? To świetnie! ETOTO za każdą poleconą osobę, da Ci kolejne pięć dyszek. W sumie możesz zaprosić do 10 osób i odebrać aż 500 zł. Warunkiem wzięcia udziału w tej promocji, jest dokonanie na swoim koncie obrotu za najmniej 50 zł, po kursie minimalnym 2.20. I to tyle! Teraz możesz typować w miłym towarzystwie swoich znajomych.

Jak zagrać za bonus? ETOTO warunki obrotu bonusu

Oczywiście żeby wypłacić na ETOTO bonus, trzeba najpierw spełnić pewne warunki. Jest to normalne – każdy bukmacher ma w regulaminie kilka punktów wprowadzających do bonusu ograniczenia. W końcu nie dostajesz tej kasy w prezencie do kieszeni, jest to raczej szansa na jej wypłacenie – jeżeli będziesz przy jej pomocy mądrze obstawiał.

Aby wypłacić bonusową kasę, musisz sześciokrotnie obrócić kwotą bonusu w ciągu 30 dni. To oznacza, że jeżeli wpłacisz 100 zł i odbierzesz kolejne 100 zł bonusu, będzie Cię obejmował warunek na kwotę 100 x 6 = 600 zł. Tą kasą będziesz musiał obracać na zakładach o kursie co najmniej 2.20, a w przypadku zakładów AKO, o kursie całkowitym minimum 2.20 i dla wydarzeń cząstkowych co najmniej 1.30. Do obrotu zaliczane są zarówno zakłady przedmeczowe oraz live.

Najlepiej, abyś sam ocenił, czy oferta bonusowa ETOTO spełnia Twoje potrzeby. Naszym zdaniem jest to ciekawa oferta dla nowych użytkowników. Decyzja należy jednak do Ciebie. Szczegółowy regulamin promocji “100% do 1500” znajdziesz na stronie ETOTO.