ETOTO aplikacja mobilna na iOS i Android

Aplikacja mobilna zakładów bukmacherskich Etoto pozwala na obstawianie kuponów przy użyciu telefonu i tabletu. Dzięki temu będąc poza domem cały czas możesz mieć kontrolę nad ofertą u bukmachera. Firma Etoto w ostatnim czasie wprowadziła na rynek nową apkę, która zbiera przychylne recenzje. Jak działa aplikacja i w jaki sposób możesz z niej skorzystać? Dokładną instrukcję instalacji Etoto mobile znajdziesz w tym artykule!

etoto
95/100
Najnowsza aplikacja na rynku

Spis treści:

Mobilna aplikacja Etoto

Pośród wszystkich aplikacji bukmacherskich ta Etoto określana jest mianem tej najszybszej. Skąd takie opinie? Wszystko za sprawą nowoczesnej funkcji SFD, która przyspiesza działanie apki. Co to oznacza dla usera? To że nie będziesz musiał dłużej czekać na to, żeby załadował się mecz i wszystkie zakłady, które są do niego przypisane. Jak często można usłyszeć o tej aplikacji: tak szybko jeszcze nie było.

Aplikacja mobilna Etoto jest kompatybilna z dwoma głównymi systemami operacyjnymi:

 • iOS
 • Android

W ten sposób nie musisz obawiać się, że nie będziesz mógł zainstalować apki. Większość smartfonów i tabletów w naszym kraju działa na podstawie Androida i właśnie iOS. Jeśli korzystasz z iPhone’a, Samsunga, Xiaomi czy LG, to bez przeszkód możesz pobrać i zainstalować aplikację od Etoto.

etoto aplikacja
Aplikacja mobilna ETOTO

Jak pobrać aplikację mobilną Etoto?

Instalacja aplikacji zależy od tego, jaki system operacyjny posiadasz w telefonie/tablecie. Android należy do firmy Google, a iOS do Apple. O ile aplikacja na obu tych systemach niczym się nie różni, o tyle proces instalacji jest nieco inny w zależności do tego czy używasz iPhone’a, czy może Samsunga.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że apka zajmuje około 28 MB na karcie pamięci. Aby instalacja przebiegła poprawnie – możesz na początku sprawdzić, czy posiadasz tyle wolnego miejsca w swoim urządzeniu. Jeśli nie, to warto je zwolnić, bo tylko wtedy będziesz mógł zainstalować zakłady Etoto.

Aplikacja jest stworzona w języku polskim, więc wszelkie komunikaty są wyjątkowo czytelne.

Potrzebny czas: 2 minuty.

Instalacja aplikacji Etoto w skrócie:

 1. Zarejestruj konto w Etoto

 2. Wybierz aplikację na iOS lub Android

 3. Postępuj zgodnie z warunkami instalacji

Aplikacja mobilna Etoto na Android

Instalacja aplikacja na Androida bywa nieco bardziej skomplikowana, jeśli mówimy o zakładach bukmacherskich Etoto. Zwykle tego rodzaju proces odbywa się poprzez Google Play. Nie jest tak w przypadku aplikacji od bukmacherów. Dlaczego? Dlatego, że w swojej polityce Google blokuje tego rodzaju apki. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś mógł pobrać Etoto mobile na swojego Androida. Jak możesz to zrobić?

Trzeba wykazać się delikatnym sprytem, a więc zmienić ustawienia w telefonie. Wystarczy zezwolić urządzeniu na instalację aplikacji z nieznanych/niezaufanych źródeł. W gruncie rzeczy chodzi o Google Play, bo strona etoto.pl jest w pełni wiarygodnym portalem z licencją od Ministerstwa Finansów. Jeśli w ten sposób zaktualizujesz swój telefon i tablet, to spokojnie pobierzesz ofertę Etoto.

Aplikacja mobilna Etoto na iOS

Użytkownicy z iPhonem, iPadem lub iPodem pobiorą aplikację Etoto bez większych kłopotów. W tym przypadku można skorzystać ze standardowej procedury, a więc sklepu App Store. Aplikacja Etoto na iOS jest możliwa do pobrania zupełnie za darmo – możesz jednak być przygotowany na komunikat, w którym trzeba potwierdzić to, że jesteś pełnoletni.

W App Store pojawiają się pozytywne opinie o aplikacji Etoto. Łączna ocena to 4.0/5.

etoto aplikacja mobilna
ETOTO aplikacja mobilna na iOS

Aplikacja mobilna Etoto a klasyczna wersja serwisu

Instalacja aplikacji nie jest koniecznością, jeśli chcesz obstawiać zakłady z urządzeń mobilnych. Ok, apka ułatwia typowanie, ale nie musisz wcale jej pobierać na telefon, żeby korzystać z oferty Etoto. Bukmacher dla graczy oddał mobilną wersję strony etoto.pl. To responsywny portal, który dostosuje się do wielkości twojego urządzenia. Wystarczy w przeglądarce Safari lub Google Chrome wprowadzić adres etoto.pl, a zostaniesz przekierowany do strony z zakładami. Tam będziesz miał do dyspozycji pełną ofertę tego operatora. O jakich funkcjach mowa?

Oferta Etoto w wersji mobilnej:

 • zakłady przedmeczowe i na żywo,
 • sporty wirtualne,
 • gry w karty,
 • bonusy i promocje,
 • wpłaty i wypłaty.

Nie wiesz jak założyć konto? Sprawdź jak zarejestrować się w ETOTO i w kilku prostych krokach otwórz konto u bukmachera. Może Cię również zainteresować kod bonusowy ETOTO.

Jak wpłacić środki na aplikację Etoto?

W aplikacji Etoto działa kilka sprawdzonych systemów wpłaty. Najlepszym rozwiązaniem wydają się być depozyty realizowane za pośrednictwem BLIK. To wygodny sposób płatności przy użyciu telefonu, który stosowany jest przez STS, Fortunę i Superbet. Minimalna kwota wpłaty rozpoczyna się już od 1 PLN. Co jeszcze możesz wybrać?

Konto gracza poprzez aplikację zasilisz również tradycyjnymi metodami takimi jak:

 • Przelewy 24,
 • Visa,
 • Mastercard,
 • Paysafecard.

Wypłaty z aplikacji Etoto

W Etoto środki z konta głównego możesz wypłacić korzystając ze strony, jak i aplikacji mobile. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli chcesz to zrobić, to wcześniej twoje konto powinno być zweryfikowane. Na szczęście u tego bukmachera działa narzędzie mojeID, dzięki któremu potwierdzisz tożsamość bez dokumentu w stylu: dowód osobisty lub paszport. Znacząco usprawnia to proces rejestracji, który dzięki temu jest dużo szybszy i sprawniejszy.

Jak wypłacić w telefonie? Wystarczy zalogować się na konto, a następnie wybrać opcje wypłaty. Środki z Etoto możesz pobrać tylko na rachunek bankowy – minimalna kwota to 1 PLN.

Dowiedz się więcej o zakładach bukmacherskich czytając nasz Poradnik Typera, znajdziesz w nim takie artykuły jak:

Wady i zalety aplikacji Etoto

Największy atut aplikacji Etoto? Nie mamy wątpliwości, że jest to szybkość ładowania kolejnych zakładów. To bardzo usprawnia obstawianie, zwłaszcza zakładów na żywo. Co więcej, dzięki funkcji TURBO kupon u tego buka możesz zagrać dosłownie jednym przyciskiem. To ukłon w stronę tych graczy, którzy cenią sobie prostotę, a jednocześnie dynamikę w obstawianiu.

Co więcej, od strony użytkowania aplikacja jest czytelna. Zakłady są posegregowane względem dyscyplin sportowych i konkretnych rozgrywek. W telefonie, tak jak na stronie etoto.pl, możesz korzystać z wcześniejszej wypłaty za pośrednictwem cashout. Najnowsza aktualizacja usprawniła wiele aspektów funkcjonalności, takich jak wyświetlanie zakładów na żywo, czy widok wydarzeń na liście.

Główne zalety aplikacji:

✅ Błyskawiczne ładowanie zakładów

✅ Weryfikacja konta gracza narzędziem mojeID

✅ Wpłaty mobile poprzez BLIK

Największa wada apki:

❌ Brak transmisji meczów na żywo

Opinie o aplikacji mobilnej Etoto

Jak oceniamy aplikację Etoto? Tak naprawdę od strony użytkowania robi na nas bardzo dobre wrażenie. To dostrzegają też klienci, bo w App Store widać pozytywne komentarze. Najnowsza aktualizacja apki usprawniła obstawianie zakładów skracając cały ten proces do minimum. Co ważne, to poprzez aplikację można dokonywać płatności i korzystać ze wszystkich rodzajów zakładów. To istotne, że oferta mobile w żaden sposób nas nie ogranicza. W tej sytuacji nie ma konieczności siadania do komputera, żeby cokolwiek zrobić więcej niż możesz osiągnąć w aplikacji mobilnej.

Nasza ocena: 4.8/5.

Obsługa klienta w Etoto

Aplikacja Etoto na Android i iOS umożliwia kontakt z działem obsługi klienta. Możesz to zrobić codziennie w godzinach 9:00 – 22:00. W tym celu bukmacher oferuje czat na żywo. Natomiast, jeśli nie chcesz bezpośredniej rozmowy, to możesz zgłosić się na e-mail: [email protected].

Aplikacja Etoto – najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań w sprawie aplikacji mobilnej zakładów bukmacherskich ETOTO.

Czy ETOTO posiada aplikację mobilną na iOS oraz Android?

Tak. Ten legalny bukmacher ma swojej ofercie aplikację zarówno na Androida, jak i na telefony z systemem iOS. Co więcej nowa wersja tych aplikacji została udostępniona dla użytkowników we wrześniu 2021 roku. I trzeba przyznać, że bukmacher naprawdę dopracował w niej wiele szczegółów.

Skąd pobrać aplikację zakładów bukmacherskich ETOTO?

Na iPhone aplikację ETOTO można pobrać bezpośrednio z App Store. W przypadku telefonów na Androidzie konieczne jest pobranie aplikacji bezpośrednio ze strony bukmachera. Przed pobraniem aplikacji spoza sklepu Play konieczne jest dostosowanie ustawień telefonu pozwalając na instalacje programów nie pochodzących z Google Play.