Aplikacja ETOTO

Zastanawiasz się, czy jest dostępna aplikacja mobilna ETOTO? Spieszymy z odpowiedzią – owszem, i to już od dłuższego czasu. Ten bukmacher jest naprawdę dobrze dostosowany do współczesnych czasów i ma w ofercie użyteczną i estetyczną apkę, dzięki której będziesz obstawiać, skąd i kiedy tylko chcesz. W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat funkcji i bonusów w ETOTO mobile.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 18/12/2020

Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie ETOTOAplikacja mobilna ETOTO
Bonus powitalny ETOTOETOTO freebet
Rejestracja w ETOTOETOTO zakłady na żywo
Kod bonusowy ETOTOWypłaty w ETOTO
Esport w ETOTO 

ETOTO Mobile

Jeśli chcesz korzystać z usług bukmachera ETOTO na urządzeniach mobilnych, to masz przed sobą pełen wybór. Dostępna jest oczywiście aplikacja mobilna, ale oprócz tego jest też możliwość używania serwisu na mobilnej przeglądarce internetowej. Jest to wygodna opcja dla osób, które z jakiegoś względu nie chcą pobierać aplikacji.

Jeśli na przykład nie chcesz zapychać sobie telefonu zbędnymi megabajtami albo masz starsze urządzenie, które nie spełnia wymagań systemowych apki, to nie masz się czym martwić. I tak możesz wygodnie grać ze smartfona czy tableta. Mobilna wersja strony jest naprawdę ładnie zrobiona – kolorami i designem idealnie odzwierciedla wersję komputerową, ale jest lepiej dostosowana do ekranów dotykowych.

Nawigacja przypomina tę na komputerach, więc jeśli spędziłeś już trochę czasu na obstawianiu u ETOTO, na pewno nie poczujesz się w żaden sposób zagubiony. Jeśli jednak oferowana przez bukmachera ETOTO aplikacja nie jest w Twoich planach, to może Cię nieco irytować fakt, że czasami u góry ekranu powraca banner rekomendujący, abyś jednak ją pobrał.

etoto aplikacja mobilna

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?

Obstawianie na ETOTO w wersji mobilnej to nic trudnego – jeżeli znasz już pełną wersję serwisu, to i w apce, i w przeglądarce mobilnej będziesz się czuł jak u siebie w domu. Ale żeby zacząć obstawiać, trzeba najpierw dotrzeć na portal. Jeśli chodzi o przeglądarkę, nie ma w tym nic trudnego, wystarczy wejść w aplikację internetową na smartfonie czy tablecie i wpisać adres etoto.pl.

Do pobrania apki również nie jest wymagane wykształcenie inżynierskie. W górnej części ekranu znajdziesz na ETOTO przycisk “Aplikacja mobilna”. Kliknij go, a zobaczysz wszystkie potrzebne informacje na ten temat. Jeżeli masz iPhone’a, iPada czy iPoda, to praktycznie cały wysiłek już za Tobą. Kiedy klikniesz “Pobierz w AppStore”, zostaniesz przekierowany do iOSowego sklepiku i tak samo jak zawsze ściągniesz nową aplikację.

Jeśli natomiast korzystasz z urządzenia z Androidem, to po kliknięciu “Pobierz na Androida” zobaczysz krótką, kilkopunktową instrukcję. Niestety Google nie zgadza się na obecność aplikacji hazardowych czy bukmacherskich na Sklepie Play, dlatego musisz pobrać plik z apką bezpośrednio ze strony ETOTO.

Kiedy będziesz już mieć na swoim urządzeniu apkę lub otwartą stronę ETOTO, a do tego będziesz zalogowany na konto bukmacherskie, wystarczy tylko stuknąć palcem w kurs przy wydarzeniu, na które chcesz postawić. Możesz to zrobić raz dla zakładu pojedynczego lub kilkukrotnie dla zakładu AKO. U dołu ekranu pojawi się czerwony symbol otwartego kuponu. Kiedy zakończysz już dobieranie wydarzeń, po prostu wejdź w niego i dobierz stawkę, a następnie stuknij w przycisk “Postaw zakład” – i po wszystkim!

Aplikacja mobilna ETOTO

Jak już pewnie zdążyłeś zauważyć, aplikacja ETOTO jest dostępna na urządzenia z jednym z dwóch systemów operacyjnych. Mowa o Androidzie oraz o iOS. Jeśli masz telefon czy tablet od Google, to musi on dysponować systemem w wersji co najmniej Android 5.0. W przypadku Apple wymagane minimum to natomiast iOS 10.0. Zgodność jest deklarowana dla urządzeń typu iPhone, iPad oraz iPod touch.

Korzystanie z apki jest oczywiście w pełni bezpłatne. Bukmacher zaprasza do dzielenia się sugestiami na czacie lub pod adresem mailowym [email protected] Jeżeli napotkałbyś na jakieś problemy z instalacją lub błędy w aplikacji, to oczywiście wtedy także powinieneś skonsultować się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.

Funkcje aplikacji ETOTO

Aplikacja mobilna ETOTO umożliwia robienie w zasadzie wszystkiego tego, co zazwyczaj robisz na tym serwisie bukmacherskim. Oto najważniejsze funkcje i obietnice ETOTO w kwestii ich apki:

  • Wygodne logowanie przy pomocy odcisku palca – dzięki niemu nie musisz za każdym razem wpisywać hasła. Jeśli Twoje urządzenie ma czytnik papilarny, to apka ETOTO będzie z nim kompatybilna.
  • Promocje i bonusy na wyłączność dla użytkowników aplikacji – bukmacher obiecuje, że takowe będą się pojawiać. Z naszego doświadczenia wynika, że nie dzieje się to często, ale zawsze warto ich wyglądać.
  • Szybkie wpłaty i wypłaty – przy użyciu telefonu lub tabletu możesz bez problemu doładować konto, aby stawiać więcej zakładów, albo wypłacić wygraną kasę.
  • Dostęp do pełnej oferty zakładów – będziesz więc mógł obstawiać przedmeczowo i na żywo wszystkie wydarzenia dostępne na ETOTO.
  • Możliwość przeglądania wyróżnionej sekcji z najciekawszymi zakładami na dany dzień i tydzień.
  • Dostęp do wyszukiwarki, dzięki której będziesz mógł znaleźć interesujące Cię wydarzenie bez przeglądania poszczególnych kategorii.
  • Dostęp do statystyk oraz trackera LIVE w przypadku zakładów na żywo.
  • Przeglądanie danych dotyczących konta, np. obecnych i archiwalnych kuponów oraz szczegółów na temat przeprowadzonych płatności.
  • Korzystanie z bonusów takich jak dodatkowe środki albo darmowe zakłady.
  • Zapisywanie się do akcji promocyjnych oraz udział w nich.

Jak widzisz aplikacja ETOTO to coś, co można określić mianem pełnego produktu. Jako gracz mobilny jesteś u tego bukmachera traktowany tak samo jak użytkownicy komputerowi. Jeżeli nie natrafisz na żaden błąd i będziesz mieć połączenie z internetem, to będziesz mieć korzystania w zasadzie z każdej funkcji serwisu – po prostu na mniejszym ekranie.

Aplikacja mobilna ETOTO działa dosyć sprawnie. Czasami zdarzają się lekkie problemy z logowaniem przy użyciu odcisku palca, ale bukmacher regularnie ulepsza apkę i przeprowadza jej aktualizacje. Jeśli chodzi o codzienne użytkowanie, jest ono wygodne i szybkie. Aplikacja jest dobrze dostosowana do potrzeb użytkowników mobilnych – przyciski są w odpowiednim rozmiarze, żeby trafić w nie palcem, ale żeby ekran nie był przeładowany.

Jeżeli pobierzesz apkę ETOTO, możesz się spodziewać wygodnej gry z telefonu czy tabletu. U tego bukmachera aplikacja jest pełnowartościowym produktem naprawdę niezłej jakości. Jeśli planujesz regularnie grać i masz na swoim urządzeniu wystarczająco megabajtów wolnego miejsca, to naszym zdaniem pobranie apki jest właściwą decyzją.