ETOTO rejestracja – jak założyć konto w Etoto?

Rejestracja w ETOTO – założenie konta u bukmachera nigdy nie było tak proste! Bukmacher ten oferuje bardzo atrakcyjny bonus dla nowych klientów – bonus 200% od pierwszego depozytu do kwoty 200 zł. Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją rejestracji u bukmachera ETOTO. Do tego dokładamy jeszcze trochę innych przydatnych informacji na temat logowania oraz wpłat i wypłat. Pamiętaj o podaniu kodu bonusowego GOAL w trakcie rejestracji.

Najwyższy freebet na rynku – 50 zł z kodem GOAL
Poleca Mateusz Borek
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Spis treści:

ETOTO – jak założyć konto?

W ETOTO rejestracja to nic trudnego, więc wcale się tym nie przejmuj. Przed Tobą tylko kilka prostych kroków. Z góry uprzedzamy, że warto, żebyś przygotował sobie zdjęcia lub skany jakiegoś dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość. Może to być dowód osobisty, paszport lub dowód. Weryfikacja danych osobowych jest obowiązkowa, żeby założyć konto u każdego legalnego polskiego bukmachera.

Uwaga! Zakłady bukmacherskie ETOTO udostępniają możliwość tzw. szybkiej rejestracji dzięki czemu założysz konto tymczasowe rejestrując się w dwóch krokach. Dzięki temu będziesz mógł wpłacić depozyt i rozpocząć grę, ale dopiero po pełnej rejestracji (wysyłka skanu dowodu osobistego) będzie można dokonać wypłaty i skorzystać z wszystkich dostępnych promocji.

ETOTO rejestracja konta krok po kroku

Poniżej przedstawiamy proces rejestracji w ETOTO krok po kroku. Rejestracja w ETOTO to tylko kilka prostych kroków.

  1. Wejdź na stronę www.etoto.pl. Skorzystaj z podanego przez nas linku i przejdź na oficjalną stronę zakładów bukmacherskich ETOTO.
  2. Przejdź do formularza rejestracji. Kliknij czerwony, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu przycisk z napisem “Załóż konto”.
  3. Wpisz wymagane dane osobowe oraz adres email i przejdź dalej. Dodaj kod bonusowy “GOAL”
  4. Wpisz dane kontaktowe oraz dane dokumentu, którym planujesz zweryfikować swoją tożsamość w serwisie. Następnie przejdź dalej.
  5. Wpisz wybrany login oraz bezpieczne hasło. Ustaw limity i zakończ rejestrację.

Nie było trudno, prawda? Żeby umożliwić sobie pełne korzystanie z konta, w tym tak ważne funkcje jak wypłacanie wygranych środków, będziesz musiał wgrać zdjęcie lub skan dokumentu, którego dane wpisałeś podczas rejestracji. To naprawdę ważna procedura, więc lepiej upewnij się, że nie popełniłeś żadnej literówki. Taki problem można rozwiązać przy pomocy obsługi klienta, ale bardzo wydłuża to oczekiwanie na akceptację konta.

Podczas zakładania konta, pamiętaj by użyć nasz kod bonusowy ETOTO “GOAL”, który da Ci szereg benefitów. To swego rodzaju nagroda od bukmachera za rejestrację konta.

Tutaj przypominamy, że ETOTO ma w ofercie bonus powitalny, który możesz otrzymać po rejestracji. Polega on na potrojeniu pierwszego depozytu! Twoja pierwsza wpłata w wysokości od 1 zł do 100 zł zostanie nagrodzona bonusem 200%. To oznacza, że jeśli zdeponujesz 100 zł, na Twoim koncie bonusowym pojawi się dodatkowe 200 zł i łącznie będziesz mieć na grę 300 zł. Koniecznie zapoznaj się z pełnym regulaminem tej promocji i nie pozwól, aby umknęła Ci dodatkowa kasa!

ETOTO rejestracja
Rejestracja konta w ETOTO

Ile trwa weryfikacja konta?

To, ile trwa weryfikacja na ETOTO jest zależne od wielu czynników. Głównie jest to prawdopodobnie liczba założonych niedawno kont. Jeśli akurat jest sezon ogórkowy, bo na przykład zakładasz konto w Wigilię i reszta Polski jest akurat zajęta jedzeniem karpia, to prawdopodobnie doczekasz się weryfikacji bardzo szybko. Jeśli jednak dużo osób założyło konto i do tego dobija się do pracowników buka na czacie, to może wygenerować się korek.

Ogólnie możesz się jednak spodziewać, że Twoja tożsamość powinna zostać zweryfikowana w ciągu maksymalnie kilku godzin. Jeżeli proces będzie się przedłużać, zawsze możesz napisać do konsultanta na czacie, żeby dowiedzieć się, czy wszystko jest w porządku.

Problemy mogą się pojawić, jeżeli jakieś dane się nie zgadzają. Jeśli na przykład przez pomyłkę wgrałeś niewłaściwe zdjęcie albo wpisałeś w formularz rejestracyjny dane z literówką, to są spore szanse, że Twoja weryfikacja się przedłuży. Najprawdopodobniej będzie konieczny kontakt z obsługą klienta w celu rozstrzygnięcia, które dane są prawdziwe.

Przeczytaj więcej o tym jak odebrać freebet w ETOTO. To darmowy zakład, dla nowych użytkowników zarejestrowanych na platformie bukmachera.

ETOTO – jakie dokumenty potrzebne są przy rejestracji?

Rejestracja konta gracza w ETOTO wymaga posiadania dowodu osobistego oraz aktywnego numeru telefonu. Niezbędny do pełnej weryfikacji konta będzie też numer konta bankowego. Warto pamiętać, że posiadaczem konta musi być ta sama osoba, na którą konto będzie założone. Pozwoli to uniknąć problemów przy próbie wypłaty środków.

Numer telefonu (podobnie jak adres email) potrzebny jest już na pierwszym etapie rejestracji. Skan lub zdjęcie dowodu osobistego można natomiast zrobić i przesłać już po zarejestrowaniu konta gracza.

W przypadku, gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz odwiedzić dział najczęściej zadawanych pytań na oficjalnej stronie bukmachera.

Logowanie w ETOTO

Logowanie w ETOTO nie powinno przysporzyć Ci żadnych trudności – to naprawdę bardzo prosty proces. Jeśli jesteś na komputerze, po prostu kliknij w przycisk “Zaloguj się” w prawym górnym rogu. Następnie wpisz swoje dane logowania (email i hasło) i kliknij “zaloguj się”. Już po wszystkim! Jeżeli korzystasz z aplikacji mobilnej ETOTO i masz urządzenie z czytnikiem linii papilarnych, to będziesz mógł także zalogować się odciskiem palca, bez konieczności wpisywania żadnych danych.

Pamiętaj, że u tego bukmachera samo zalogowanie się nie wystarczy, żeby automatycznie być ujętym w jego akcjach promocyjnych. Na ETOTO obowiązuje system cotygodniowych zapisów na wszystkie promocje. A więc, na przykład, żeby wziąć udział w akcji “Bonus Return” na zakłady tenisowe, musisz zalogować się, wejść w zakładkę “Promocje” i kliknąć “Zapisz się” w sekcji właściwej akcji. Tę czynność będziesz musiał powtarzać co tydzień, jeśli wciąż będziesz chciał korzystać z promocji.

Przeczytaj nasza sekcję Poradnik Typera i dowiedz się więcej na temat bukmacherki:

Metody płatności w Etoto

U bukmachera ETOTO jest dostępna wystarczająca liczba metod płatności. Ten buk nie jest może liderem w kwestii ich różnorodności, ale nie ogranicza się też do jednej czy dwóch metod wpłaty jak niektórzy nowi gracze na rynku.

ETOTO wpłaty

Poniżej znajdziecie metody płatności w ETOTO – funkcje, oraz minimalną kwotę wraz z prowizjami.

Nazwa metody płatnościMinimalna wpłataProwizjaCzas procesowania płatności
Dotpay1 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Przelewy24 + BLIK1 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Skrill10 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Karta płatnicza1 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Neteller20 złBrak prowizjiNatychmiastowo

Szkoda, że nie ma na przykład opcji PayPal czy Paysafecard, ale jak na polskiego bukmachera ETOTO i tak sprawuje się całkiem nieźle. Udostępnione metody płatności powinny wystarczyć większości użytkowników. Oczywiście buk nie pobiera żadnych prowizji, ale to już klasyka na polskim rynku, a nie jakieś osiągnięcie.

ETOTO wypłaty

Wypłaty w ETOTO wyglądają tak, jak u każdego innego bukmachera na polskim rynku. Żeby zakłady można było przeprowadzać legalnie i żeby buk mógł uzyskać licencję, musi się on dostosować do wymogu, żeby pozwalać graczom wypłacać wygrane środki wyłącznie na konto bankowe. Dlatego nie ma co obwiniać ETOTO za ten stan rzeczy. Identycznej sytuacji możesz się spodziewać po każdej innej stronie, która legalnie działa na polskim rynku.

Podsumowując, rejestracja i logowanie w ETOTO to nic trudnego. Po przeczytaniu naszej instrukcji z pewnością poradzisz sobie z tym bardzo szybko. Pamiętaj, że po założeniu konta i zweryfikowaniu danych możesz otrzymać za pierwszy depozyt wysoki bonus w wysokości 200% do 200 zł. Lepiej o nim nie zapomnij!

etoto

Aż do 350 zł

Najwyższy freebet na rynku – 50 zł z kodem GOAL

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

ETOTO FAQ – Najczęściej zadawane pytania

ETOTO – jak założyć konto?

Założenie konta gracza w ETOTO jest bardzo proste. Na naszej stronie znajdziesz przewodnik krok po kroku. Wystarczy mieć aktywny telefon komórkowy oraz być osobą pełnoletnią. Reszta to łatwizna.

Jakich dokumentów wymagają zakłady bukmacherskie ETOTO?

Do pełnej weryfikacji konta gracza w ETOTO niezbędne jest podanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego albo paszportu. Trzeba także posiadać konto bankowe założone na te same dane osobowe, na które zakładane jest konto gracza w ETOTO. Oczywiście trzeba też być osobą pełnoletnią.