Rejestracja w ETOTO

Jeśli chcesz rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich, to warto rozważyć rejestrację w ETOTO! Bukmacher ten oferuje bardzo atrakcyjny bonus dla nowych klientów – bonus 100% od pierwszego depozytu do kwoty 1500 zł. Co więcej rejestrując się ze strony Goal.pl otrzymasz dodatkowo 1000 zł w bonusach i freebetach dzięki złotemu statusowi w ETOTOMANII. Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją rejestracji u bukmachera ETOTO. Do tego dokładamy jeszcze trochę innych przydatnych informacji na temat logowania oraz wpłat i wypłat.

Bonus 100% do 1500 zł + 1000 zł w bonusach i freebetach
Poleca Mateusz Borek
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 06/05/2021

Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie ETOTOAplikacja mobilna ETOTO
Bonus powitalny ETOTOETOTO freebet
Rejestracja w ETOTOETOTO zakłady na żywo
Kod bonusowy ETOTOWypłaty w ETOTO
Esport w ETOTO 

Jak założyć konto w ETOTO?

W ETOTO rejestracja to nic trudnego, więc wcale się tym nie przejmuj. Przed Tobą tylko kilka prostych kroków. Z góry uprzedzamy, że warto, żebyś przygotował sobie zdjęcia lub skany jakiegoś dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość. Może to być dowód osobisty, paszport lub dowód. Weryfikacja danych osobowych jest obowiązkowa, żeby założyć konto u każdego legalnego polskiego bukmachera.

Uwaga! ETOTO udostępniło możliwość tzw. szybkiej rejestracji dzięki czemu założysz konto tymczasowe rejestrując się w dwóch krokach. Dzięki temu będziesz mógł wpłacić depozyt i rozpocząć grę, ale dopiero po pełnej rejestracji (wysyłka skanu dowodu osobistego) będzie można dokonać wypłaty i skorzystać z wszystkich dostępnych promocji.

ETOTO rejestracja krok po kroku

Poniżej przedstawiamy proces rejestracji w ETOTO krok po kroku

 1. Wejdź na stronę www.etoto.pl

  Skrzystaj z linku na naszej stronie i przejdź do bukmachera.

 2. Przejdź do formularza rejestracji

  Kliknij czerwony, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu przycisk z napisem “Załóż konto”.

 3. Wprowadź dane osobowe

  Wpisz wymagane dane osobowe oraz adres email i przejdź dalej.

 4. Wpisz dane kontaktowe

  Wpisz dane kontaktowe oraz dane dokumentu, którym planujesz zweryfikować swoją tożsamość w serwisie. Następnie przejdź dalej.

 5. Wybierz login i hasło

  Wpisz wybrany login oraz bezpieczne hasło. Ustaw limity i zakończ rejestrację.

Nie było trudno, prawda? Żeby umożliwić sobie pełne korzystanie z konta, w tym tak ważne funkcje jak wypłacanie wygranych środków, będziesz musiał wgrać zdjęcie lub skan dokumentu, którego dane wpisałeś podczas rejestracji. To naprawdę ważna procedura, więc lepiej upewnij się, że nie popełniłeś żadnej literówki. Taki problem można rozwiązać przy pomocy obsługi klienta, ale bardzo wydłuża to oczekiwanie na akceptację konta.

Tutaj przypominamy, że ETOTO ma w ofercie bonus powitalny, który możesz otrzymać po rejestracji. Polega on na potrojeniu pierwszego depozytu! Twoja pierwsza wpłata w wysokości od 1 zł do 100 zł zostanie nagrodzona bonusem 200%. To oznacza, że jeśli zdeponujesz 100 zł, na Twoim koncie bonusowym pojawi się dodatkowe 200 zł i łącznie będziesz mieć na grę 300 zł. Koniecznie zapoznaj się z pełnym regulaminem tej promocji i nie pozwól, aby umknęła Ci dodatkowa kasa!

Ile trwa weryfikacja?

To, ile trwa weryfikacja na ETOTO jest zależne od wielu czynników. Głównie jest to prawdopodobnie liczba założonych niedawno kont. Jeśli akurat jest sezon ogórkowy, bo na przykład zakładasz konto w Wigilię i reszta Polski jest akurat zajęta jedzeniem karpia, to prawdopodobnie doczekasz się weryfikacji bardzo szybko. Jeśli jednak dużo osób założyło konto i do tego dobija się do pracowników buka na czacie, to może wygenerować się korek.

Ogólnie możesz się jednak spodziewać, że Twoja tożsamość powinna zostać zweryfikowana w ciągu maksymalnie kilku godzin. Jeżeli proces będzie się przedłużać, zawsze możesz napisać do konsultanta na czacie, żeby dowiedzieć się, czy wszystko jest w porządku.

Problemy mogą się pojawić, jeżeli jakieś dane się nie zgadzają. Jeśli na przykład przez pomyłkę wgrałeś niewłaściwe zdjęcie albo wpisałeś w formularz rejestracyjny dane z literówką, to są spore szanse, że Twoja weryfikacja się przedłuży. Najprawdopodobniej będzie konieczny kontakt z obsługą klienta w celu rozstrzygnięcia, które dane są prawdziwe.

Logowanie w ETOTO


Logowanie w ETOTO nie powinno przysporzyć Ci żadnych trudności – to naprawdę bardzo prosty proces. Jeśli jesteś na komputerze, po prostu kliknij w przycisk “Zaloguj się” w prawym górnym rogu. Następnie wpisz swoje dane logowania (email i hasło) i kliknij “zaloguj się”. Już po wszystkim! Jeżeli korzystasz z aplikacji mobilnej i masz urządzenie z czytnikiem linii papilarnych, to będziesz mógł także zalogować się odciskiem palca, bez konieczności wpisywania żadnych danych.

Pamiętaj, że u tego bukmachera samo zalogowanie się nie wystarczy, żeby automatycznie być ujętym w jego akcjach promocyjnych. Na ETOTO obowiązuje system cotygodniowych zapisów na wszystkie promocje. A więc, na przykład, żeby wziąć udział w akcji “Bonus Return” na zakłady tenisowe, musisz zalogować się, wejść w zakładkę “Promocje” i kliknąć “Zapisz się” w sekcji właściwej akcji. Tę czynność będziesz musiał powtarzać co tydzień, jeśli wciąż będziesz chciał korzystać z promocji.

Metody płatności

U bukmachera ETOTO jest dostępna wystarczająca liczba metod płatności. Ten buk nie jest może liderem w kwestii ich różnorodności, ale nie ogranicza się też do jednej czy dwóch metod wpłaty jak niektórzy nowi gracze na rynku.

ETOTO wpłaty

Nazwa metody płatnościMinimalna wpłataProwizjaCzas procesowania płatności
Dotpay1 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Przelewy24 + BLIK1 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Skrill10 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Karta płatnicza1 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Neteller20 złBrak prowizjiNatychmiastowo

Szkoda, że nie ma na przykład opcji PayPal czy Paysafecard, ale jak na polskiego bukmachera ETOTO i tak sprawuje się całkiem nieźle. Udostępnione metody płatności powinny wystarczyć większości użytkowników. Oczywiście buk nie pobiera żadnych prowizji, ale to już klasyka na polskim rynku, a nie jakieś osiągnięcie.

ETOTO wypłaty

Wypłaty w ETOTO wyglądają tak, jak u każdego innego bukmachera na polskim rynku. Żeby zakłady można było przeprowadzać legalnie i żeby buk mógł uzyskać licencję, musi się on dostosować do wymogu, żeby pozwalać graczom wypłacać wygrane środki wyłącznie na konto bankowe. Dlatego nie ma co obwiniać ETOTO za ten stan rzeczy. Identycznej sytuacji możesz się spodziewać po każdej innej stronie, która legalnie działa na polskim rynku.

Podsumowując, rejestracja i logowanie w ETOTO to nic trudnego. Po przeczytaniu naszej instrukcji z pewnością poradzisz sobie z tym bardzo szybko. Pamiętaj, że po założeniu konta i zweryfikowaniu danych możesz otrzymać za pierwszy depozyt wysoki bonus w wysokości 200% do 200 zł. Lepiej o nim nie zapomnij!

etoto

Aż do 2500 zł

Bonus 100% do 1500 zł + 1000 zł w bonusach i freebetach

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!