ETOTO rejestracja – jak założyć konto w Etoto?

Rejestracja ETOTO nigdy nie była taka prosta! Bukmacher ten oferuje bardzo atrakcyjne bonusy dla nowych klientów, w tym bonus od trzech pierwszych depozytów do kwoty 797 zł. Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją rejestracji u bukmachera ETOTO. Do tego dokładamy jeszcze trochę innych przydatnych informacji na temat logowania oraz wpłat i wypłat. Pamiętaj o podaniu kodu bonusowego GOAL w trakcie rejestracji.

etoto Kod Promocyjny

Bonus od 1. depozytu 100% do 200 zł
Freebet od 1. depozytu 20 zł
Bonus od 2. depozytu 100% do 200 zł
Freebet za max 2. depozyt 20 zł
Bonus od 3. depozytu 100% do 300 zł
Freebet za max 3. depozyt 37 zł
Kod promocyjny GOAL

Bonus do 577 zł + 200 zł Mega Freebet i 20 zł extra z kodem:

797 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Jak założyć konto ETOTO?

W ETOTO rejestracja to jedynie kilka prostych kroków. Jeszcze do niedawna, do rejestracji i pełnej weryfikacji konta Etoto niezbędne były skan lub zdjęcie dowodu osobistego, czy paszportu. Nie jest to już konieczne. Wybierając podczas rejestracji opcję “Rejestracja z twoim bankiem” gracz nie musi ręcznie wpisywać swoich danych. Wystarczy zalogować się do swojego banku i potwierdzić przekazanie danych osobowych do Etoto. Dzięki temu do weryfikacji konta nie jest potrzebne zdjęcie paszportu ani dowodu osobistego.

Uwaga! Zakłady bukmacherskie ETOTO udostępniają możliwość tzw. szybkiej rejestracji dzięki czemu założysz konto tymczasowe rejestrując się w dwóch krokach, bez konieczności weryfikacji dokumentu tożsamości. Dzięki temu będziesz mógł wpłacić depozyt i rozpocząć grę, ale dopiero po pełnej rejestracji (wysyłka skanu dowodu osobistego) będzie można dokonać wypłaty i skorzystać z wszystkich dostępnych promocji. Sprawdź szczegóły rejestracji na poniższym filmie.

ETOTO rejestracja konta krok po kroku

Potrzebny czas: 3 minuty.

Rejestracja w ETOTO to kilka prostych kroków. Sprawdź, jak wygląda zakładanie konta u tego bukmachera.

 1. Przejdź do ETOTO

  Skorzystaj z podanego przez nas linku i przejdź na oficjalną stronę zakładów bukmacherskich ETOTO

  ETOTO rejestracja - krok 1

 2. Przejdź do formularza

  Przejdź do formularza rejestracji. Kliknij czerwony, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu przycisk z napisem “Załóż konto”

  ETOTO rejestracja - krok 2

 3. Wpisz dane osobowe i kod promocyjny

  Wpisz wymagane dane osobowe oraz adres email i przejdź dalej. Dodaj kod bonusowy “GOAL”

  ETOTO rejestracja - krok 3

 4. Wpisz dane kontaktowe

  Wpisz dane kontaktowe oraz dane dokumentu, którym planujesz zweryfikować swoją tożsamość w serwisie. Następnie przejdź dalej
  ETOTO rejestracja - krok 4

 5. Wybierz login i hasło

  Wpisz wybrany login oraz bezpieczne hasło. Ustaw limity i zakończ rejestrację

Jeśli skorzystałeś z opcji “Prosty formularz”, żeby umożliwić pełne korzystanie z konta, w tym tak ważne funkcje jak wypłacanie wygranych środków, będziesz musiał wgrać zdjęcie lub skan dokumentu, którego dane wpisałeś podczas rejestracji. To naprawdę ważna procedura, więc lepiej upewnij się, że nie popełniłeś żadnej literówki. Taki problem można rozwiązać przy pomocy obsługi klienta, ale bardzo wydłuża to oczekiwanie na akceptację konta.

Podczas zakładania konta, pamiętaj by użyć nasz kod bonusowy ETOTO “GOAL”, który pozwoli skorzystać Ci z bonusów za rejestrację, którymi bukmacher nagradza nowych klientów.

Tutaj przypominamy, że ETOTO ma w ofercie bonus powitalny, który możesz otrzymać po rejestracji. Bukmacher oferuje bonus od trzech pierwszych depozytów! Od pierwszej wpłaty możemy otrzymać bonus aż 100% do 200 zł, przy drugim depozycie można liczyć na 100% do aż 200 zł. Ostatni depozyt ma szansę na zwiększenie go o 100% do kwoty maksymalnej 300 zł. Przy każdym kolejnym maksymalnym bonusie, ETOTO zaoferuje kolejno freebety w wysokości 20+20+37 zł. Łączna kwota otrzymanych bonusów może wynieść 797 zł zł. Koniecznie zapoznaj się z pełnym regulaminem tej promocji i nie pozwól, aby umknęła Ci dodatkowa kasa!

Tu wpisz kod promocyjny etoto: GOAL

Ile trwa weryfikacja konta ETOTO?

To, ile trwa weryfikacja na ETOTO jest zależne od wielu czynników. Głównie jest to prawdopodobnie liczba założonych niedawno kont. Jeśli akurat jest sezon ogórkowy, to prawdopodobnie doczekasz się weryfikacji bardzo szybko. Jeśli jednak dużo osób założyło konto i do tego dobija się do pracowników buka na czacie, to może wygenerować się korek.

Możesz się jednak spodziewać, że Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana w ciągu maksymalnie kilku godzin. Jeżeli proces będzie się przedłużać, zawsze możesz napisać do konsultanta na czacie, który zweryfikuje, czy z Twoją rejestracją jest wszystko w porządku.

Problemy mogą się pojawić, w przypadku nierpawidłowych danych. Jeśli na przykład przez pomyłkę wgrałeś niewłaściwe zdjęcie albo wpisałeś w formularz rejestracyjny dane z literówką, to są spore szanse, że Twoja weryfikacja się przedłuży. Najprawdopodobniej będzie konieczny kontakt z obsługą klienta w celu rozstrzygnięcia, które dane są prawdziwe.

Wyjątek stanowi naturalnie wykorzystanie podczas rejestracji metody “Rejestracja z twoim bankiem”. Wówczas do pełnego użytkowania konta u bukmachera Etoto nie będzie wymagane oczekiwanie na weryfikację. A tym bardziej przesyłanie skanu dowodu, czy też zdjęcia paszportu.

Przeczytaj więcej o tym jak odebrać freebet w ETOTO. To darmowy zakład, dla nowych użytkowników zarejestrowanych na platformie bukmachera.

Rejestracja ETOTO – jakie dokumenty są potrzebne?

Rejestracja konta gracza w ETOTO wymaga posiadania dowodu osobistego oraz aktywnego numeru telefonu. Niezbędny do pełnej weryfikacji konta będzie też numer konta bankowego. Warto pamiętać, że posiadaczem konta musi być ta sama osoba, na którą konto będzie założone. Pozwoli to uniknąć problemów przy próbie wypłaty środków.

Numer telefonu (podobnie jak adres email) potrzebny jest już na pierwszym etapie rejestracji. Skan lub zdjęcie dowodu osobistego można natomiast zrobić i przesłać już po zarejestrowaniu konta gracza, jeśli korzystacie z opcji “Prosty formularz”.

W przypadku, gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz odwiedzić dział najczęściej zadawanych pytań na oficjalnej stronie bukmachera.

Logowanie w ETOTO

Logowanie w ETOTO nie powinno przysporzyć Ci żadnych trudności – to naprawdę bardzo prosty proces. Jeśli korzystasz z komputera, po prostu kliknij w przycisk “Zaloguj się” w prawym górnym rogu. Następnie wpisz swoje dane logowania (email i hasło) i kliknij “zaloguj się”. Już po wszystkim! Jeżeli korzystasz z aplikacji mobilnej ETOTO i masz urządzenie z czytnikiem linii papilarnych, to będziesz mógł także zalogować się odciskiem palca, bez konieczności wpisywania żadnych danych.

Pamiętaj, że u tego bukmachera samo zalogowanie się nie wystarczy, żeby automatycznie być ujętym w jego akcjach promocyjnych. Na ETOTO obowiązuje system cotygodniowych zapisów na wszystkie promocje. A więc, na przykład, żeby wziąć udział w akcji “Bonus Return” na zakłady tenisowe, musisz zalogować się, wejść w zakładkę “Promocje” i kliknąć “Zapisz się” w sekcji właściwej akcji. Tę czynność będziesz musiał powtarzać co tydzień, jeśli wciąż będziesz chciał korzystać z promocji.

Przeczytaj nasza sekcję Poradnik Typera i dowiedz się więcej na temat bukmacherki:

Metody płatności w ETOTO

U bukmachera ETOTO znajdziesz wiele metod płatności. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat dostępnych metod.

ETOTO wpłaty

Poniżej znajdziecie metody płatności w ETOTO – funkcje, oraz minimalną kwotę wraz z prowizjami.

Nazwa metody płatnościMinimalna wpłataProwizjaCzas procesowania płatności
Dotpay1 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Przelewy24 + BLIK1 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Skrill10 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Karta płatnicza1 złBrak prowizjiNatychmiastowo
Neteller20 złBrak prowizjiNatychmiastowo

Znajdziesz tu najpopularniejsze metody, w tym Dotpay, BLIK, czy też kart płatniczą. ETOTO nie oferuje jeszcze metod płatności, takich jak PayPal czy Paysafecard, jednak niewykluczone, że wprowadzi je w przyszłości. Tak jak w przypadku większości konkurencji na polskim rynku, bukmacher nie pobiera żadnych prowizji za wpłatę środków.

ETOTO wypłaty

Wypłaty w ETOTO wyglądają tak, jak u każdego innego bukmachera na polskim rynku. Żeby zakłady można było przeprowadzać legalnie i żeby buk mógł uzyskać licencję, musi się on dostosować do wymogu, żeby pozwalać graczom wypłacać wygrane środki wyłącznie na konto bankowe. Dlatego nie ma co obwiniać ETOTO za ten stan rzeczy. Identycznej sytuacji możesz się spodziewać po każdej innej stronie, która legalnie działa na polskim rynku.

Podsumowując, rejestracja i logowanie w ETOTO to nic trudnego. Po przeczytaniu naszej instrukcji z pewnością sobie z tym poradzisz. Pamiętaj, że po założeniu konta i zweryfikowaniu danych możesz otrzymać aż 777 zł, a także dodatkowy freebet 20 zł z kodem GOAL. Skorzystaj z linku poniżej i zacznij grać.

etoto

Aż do 797 zł

Bonus do 577 zł + 200 zł Mega Freebet i 20 zł extra z kodem

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

ETOTO FAQ – Najczęściej zadawane pytania

ETOTO – jak założyć konto?

Założenie konta gracza w ETOTO jest bardzo proste. Na naszej stronie znajdziesz przewodnik krok po kroku. Wystarczy mieć aktywny telefon komórkowy oraz być osobą pełnoletnią. Reszta to łatwizna.

Jakich dokumentów wymagają zakłady bukmacherskie ETOTO?

Do pełnej weryfikacji konta gracza w ETOTO potrzebne mogą być skan lub zdjęcia dowodu osobistego albo paszportu. Trzeba także posiadać konto bankowe założone na te same dane osobowe, na które zakładane jest konto gracza w ETOTO. Oczywiście trzeba też być osobą pełnoletnią.