Etoto freebet czerwiec 2023 – darmowy zakład

Aby odebrać najwyższy na rynku darmowy zakład w ETOTO należy dokonać depozytu minimum 50 zł. Po takiej wpłacie otrzymasz freebet 50 zł oraz dodatkowe 100 zł na grę u bukmachera. Oferta freebet ETOTO dostępna tylko z kodem bonusowym GOAL!

etoto freebet

Bonus do 2222 zł i freebet 20 zł z kodem
Poleca Mateusz Borek
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

ETOTO freebet bez depozytu?

Najwyższy na rynku freebet ETOTO znajdziesz w naszym serwisie. Kod bonusowy ETOTO gwarantuje nie tylko bonus 200% aż do 200 zł ale także darmowy zakład 50 zł do wykorzystania na aplikacji mobilnej.

Niestety nie jest to freebet bez depozytu. Aby odebrać darmowy zakład konieczna jest wpłata minimum 50 zł. Co istotne, ETOTO freebet nie jest objęty dodatkowymi warunkami dotyczącymi wysokości kursu czy też obrotu wymaganego przed dokonaniem wypłaty.

Freebet ETOTO50 zł
Warunki obrotubrak
Kod bonusowyGOAL
Minimalny depozyt50 zł

ETOTO przygotował dla wszystkich nowych graczy ofertę powitalną. Co takiego proponuje ten bukmacher? Jest to bonus powitalny ETOTO od pierwszego depozytu wysokości 200% do 200 zł. Aby skorzystać z tej oferty najpierw musisz założyć konto gracza na stronie bukmachera. Wejdź na etoto.pl i kliknij na czerwony przycisk “załóż konto”. Potem krok po kroku, wypełnij formularz rejestracyjny. Pamiętaj o podaniu kodu bonusowego GOAL! Szybka rejestracja nie zajmie dłużej niż kilka minut.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem promocji ETOTO, aby otrzymać bonus i freebet musisz też zakończyć proces weryfikacji konta podając numer konta bankowego oraz przesyłając bukmacherowi skan dowodu osobistego lub paszportu. Następnie czekasz cierpliwie na weryfikację swoich danych…i voila!

Masz świeżutkie konto gracza, a co za tym idzie możesz skorzystać z bonusu. Wystarczy, że dokonasz pierwszego depozytu. Minimalna wpłata to 1 zł a najwyższy bonus dostaniesz wpłacając 100 zł lub wyższą kwotę (maksymalna kwota bonusu to 200 zł).

Z oferty powitalnej możesz skorzystać zarówno w aplikacji mobilnej ETOTO, jak i na stronie internetowej bukmachera.

Jak odebrać freebet w ETOTO?

Jeśli chcesz odebrać freebet w ETOTO to musisz spełnić dwa podstawowe warunki:

  1. Zarejestruj się w ETOTO za pośrednictwem naszej strony podając kod promocyjny GOAL w formularzu rejestracyjnym.
  2. Dokonaj depozytu na kwotę min. 50 zł.

Po spełnieniu tych warunków w ciągu kilkunastu minut na Twoim koncie zostanie zaksięgowany darmowy zakład o wartości 50 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej bukmachera. Z naszym kodem promocyjnym otrzymasz najwyższy freebet ETOTO dostępny na rynku.

Zaproś znajomych

Jeżeli spodobała Ci się oferta ETOTO, to może masz ochotę zaprosić do wspólnej gry swoich znajomych? Świetnie! Bukmacher za każdą osobę, która dzięki Tobie założy u niego konto, da Ci aż 50 zł na grę! Jednak nie tylko Ty zostaniesz w ten sposób nagrodzony, Twój kumpel również zgarnie te dodatkowe pięć dyszek. W sumie możesz zaprosić, w ramach tej promocji, aż dziesięć osób, co da Ci aż 500 zł! Szczegóły tej oferty znajdziesz na stronie buka.

Dowiedz się więcej o obstawianiu:

Darmowy zakład w ETOTO

Na ETOTO darmowy zakład nie jest włączony w podstawową ofertę powitalną. Jest on dostępny tylko w ramach specjalnych ofert promocyjnych. I właśnie taką ofertę ETOTO przygotował dla Czytelników naszego portalu. Darmowy zakład w ETOTO odbierzesz jeśli w trakcie rejestracji wpiszesz kod promocyjny GOAL oraz dokonasz depozytu na kwotę min. 50 zł.

Jaka jest kwota freebetu ETOTO? Korzystając z naszego kodu otrzymasz freebet o wartości 50 zł. To obecnie najwyższy darmowy zakład dostępny od ETOTO na rynku.

Bonus ETOTO

Oprócz darmowego zakładu ETOTO oferuje także bonus powitalny od pierwszej wpłaty. Jest to specjalny bonus wysokości 200% aż do 200 zł. Tym samym przy wpłacie 100 zł otrzymasz bonus aż 250 zł (podwojenie depozytu, czyli 200 zł oraz freebet 50 zł). Jest to jedna z najatrakcyjniejszych ofert legalnych bukmacherów na polskim rynku. Warunki obrotu bonusem od depozytu to 6-krotny obrót po kursie minimum 2.20. Przypominamy, że w przypadku darmowego zakładu nie ma wymogu obrotu. Warunki bonusu pozwalają na jego wypłatę od razu po wygranym zakładzie.

Bonus powitalny ETOTO200% do 200 zł
Darmowy zakład50 zł
Kod bonusowyGOAL
Minimalny depozyt50 zł
Warunki obrotu bonusu6 x kurs 2.20
Warunki obrotu freebetbrak

Zakłady bukmacherskie ETOTO

Bukmacher ETOTO to jedna z ciekawszych firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Ambasadorami ETOTO są między innymi Tomasz Smokowski, Michał Pol czy Mateusz Borek. ETOTO zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher. Można u niego obstawiać bez żadnego ryzyka prawnego.

Przypominamy, że kod bonusowy ETOTO to GOAL. Założenie konta z tym kodem pozwala odebrać bonus powitalny, który opisujemy poniżej.

Jak skorzystać z darmowego zakładu u bukmachera ETOTO?

Opcja postawienia darmowego zakładu dostępna jest dla klientów, którzy zarejestują się za pomocą kodu promocyjnego GOAL. Bukmacher przyzna tym graczom freebet na założone konto. Aby z niego skorzystać należy wybrać zakłady z oferty zakładów bukmacherskich ETOTO i dodać je do kuponu.

Następnie zamiast wybierać stawkę z własnych środków należy zaznaczyć opcję “Freebet uznaniowy”. Taka opcja dostępny jest przy wyborze kupony tuż pod wyborem stawki.

darmowy zaklad etoto
Kupon w ETOTO

Jak rozliczony jest bonus freebet w ETOTO?

W ETOTO zakłady bukmcherskie bonus w postaci darmowego zakładu rozliczany jest bez zwrotu postawionej stawki. Przykadowo przy postawieniu darmowego zakładu w kwocie 10 zł (czyli w rzeczywistości 8.80 zł po odjęciu podatku obrotowego) po kursie 10,00 gracz otrzyma na konto depozytowe kwotę 78 zł. Jest to wygrana z zakładu 88 zł z odjętą stawką (10 zł).

Aby otrzymać darmowy zakład 50 zł należy przy rejestracji wpisać kod bonusowy GOAL.

ETOTO wpłata z innego konta bankowego

Co zrobić jeśli chcesz wypłacić środki z konta ETOTO na inne konto bankowe niż to, które zostało podane przy rejestracji lub pierwszym depozycie? Niestety w tym przypadku nie ma automatycznego rozwiązania. Konieczny będzie kontakt z biurem obsługi klienta bukmachera. Jest to jedno z często zadawanych pytań. Agenci ETOTO mają więc przygotowane odpowiedzi i szybko pomogą w tej kwestii.

ETOTO bonus bez depozytu – podsumowanie

Niestety obecnie zakłady bukmacherskie ETOTO nie oferują bonusu bez depozytu. Podstawowa oferta powitalna tego bukmachera to bonus od pierwszej wpłaty wysokości 200% do 200 zł. Następnie bonus należy obrócić 6 razy po kursie minimalnym 2.20. Dopiero wtedy będzie dostępna jego wypłata u bukmachera ETOTO.

Freebet otrzymasz z naszym kodem i po wpłacie depozytu min. 50 zł. Bonus aktywuje rejestracja konta gracza w ETOTO z kodem bonusowym GOAL oraz pierwszy depozyt.

ETOTO freebet – opinie

ETOTO freebet to ciekawa oferta promocyjna. Plusem jej jest kwota darmowego zakładu oraz fakt, że bonus freebet możemy od razu wypłacić po postawieniu bez konieczności dodatkowego obrotu. Minusem zdecydowanie jest to, że nie jest to oferta bez depozytu. Aby odebrać freebet bukmacher wymaga wpłaty na konto. Minimalna wpłata na nowe konto gracza w tym przypadku to 50 zł. Warto także zwrócić uwagę na to, że freebet ETOTO dostępny jest tylko w aplikacji mobilnej przy rejestracji z użyciem kodu promocyjnego GOAL. Freebet nie jest dostępny w standardowej ofercie bukmachera i nie można go wykorzystać przez stronę internetową.

W porównaniu z ofertę innych bukmacherów, zakłady bukmacherskie ETOTO wypadają przeciętnie. Pozostali legalni bukmacherzy mogą pochwalić się większą kwotą oraz bonusem bez depozytu.

Bonus za rejestrację ETOTO – darmowe 20 zł

Bukmacher w różnych miejscach reklamuje ofertę darmowego zakładu wysokości 20 zł. Dlaczego więc na tej stronie podajemy kwotę 50 zł? Specjalnie dla naszych czytelników ETOTO przygotowało bowiem zwiększoną ofertę. Rejestrując konto z kodem bonusowym GOAL każdy gracz otrzyma nie 20 a 50 zł darmowego zakładu!

Sprawdź również freebety od innych bukmacherów:

Freebet ETOTO bez depozytu – najczęściej zadawane pytania

Szukasz informacji na temat bonusu bez depozytu w ETOTO? Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o freebet ETOTO.

Czy ETOTO posiada w swojej ofercie freebet?

ETOTO obecnie oferuje freebet 50 zł dla Czytelników serwisu goal.pl. Freebet otrzymasz rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL. Sprawdź szczegóły promocji na naszej stronie.

Jak odebrać darmowy zakład w ETOTO?

Zarejestruj konta gracza na stronie bukmachera z podaniem kodu bonusowego GOAL w formularzu rejestracji oraz dokonaj depozytu na kwotę min. 50 zł.

Jaki jest kontakt na marketing ETOTO?

Wszelkie zapytania dotyczące marketingu firmy ETOTO należy kierować pod adres email etoto @ etoto.pl. Pytania dotyczące programu partnerskiego można także wysyłać na adres affiliates@.