Betway aplikacja mobilna

Aplikacja Betway sięga rozpoznawalnością na każdy kontynent, bo to bukmachera znany w wielu zakątkach świata. To że Betway jest dostępny na wielu rynkach sprawia, że aplikację mobile musiał dostosować do każdego klienta. Dlatego obstawienie w aplikacji Betway można rozpocząć z urządzeniem opartym na systemie iOS oraz Android. To globalne oprogramowania mobile, które obsługują nasze smartfony i tablety. Apk od Betway jest dostosowana do tego, żeby bez kłopotów działać na każdym rodzaju urządzenia mobilnego.

Aplikacja Betway przecierała szlaki wielu zakładom bukmacherskim. To firma, która od wielu lat funkcjonuje na europejskich i światowych rynkach. Z oferty Betway mobile korzysta się w USA, Polsce i chociażby Wielkiej Brytanii. W każdym z tych państw są różne trendy, jeśli chodzi o popularność smartfonów. Wystarczy zauważyć, że w Stanach Zjednoczonych dominuje iPhone, a w Polsce jest więcej zwolenników urządzeń wspieranych przez system Android. Bukmacher Betway trzyma rękę na pulsie, by jego aplikacja na obu systemach była niezawodna.

W zakładach bukmacherskich Betway za pośrednictwem aplikacji można korzystać z wszystkich funkcjonalności tego operatora. Betway, tak jak pozostali bukmacherzy w Polsce, przewidział możliwość tworzenia konta gracza przez apkę, a także wykorzystanie bonusów powitalnych, płatności elektronicznych i narzędzi takich jak Bet Builder. Bukmacher w swoim zamyśle chce, by telefon lub tablet, na którym będzie aplikacja Betway – zastępował konieczność użycia komputera. Musimy przyznać, że apka od tego bukmachera nam to gwarantuje, bo wszystko jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki po smartfon!

Betway mobile

Czy zawsze trzeba instalować Betway app, żeby obstawić u tego bukmachera przez telefon? Aplikacja mobilna to dobry sposób na typowanie zakładów z wielu urządzeń, które na co dzień towarzyszą nam w drodze do pracy lub w restauracji. Nie zawsze jednak trzeba mieć zainstalowaną aplikację, żeby obstawić kupon z oferty Betway. Wiadomo, że nasze smartfony mogą być załadowane plikami, co uniemożliwi instalację kolejnej aplikacji. Nie jest tak, że wtedy zakłady Betway znajdziesz tylko na komputerze. W telefonie możesz uruchomić ten sam serwis na betway.pl i skorzystać z mobilnej oferty bukmachera. Bez aplikacji – przy użyciu zwyczajnej strony online. Da się? No jasne, że się da!

Jeśli masz możliwość, to oczywiście, że zdecydowanie lepiej zainstalować Betway aplikację. Dlaczego? Po zainstalowaniu tego oprogramowania automatycznie bukmacher dostosuje się do twojego urządzenia. To oznacza powiadomienia na głównym ekranie o rozliczeniu kuponów i zmianie wyników “na żywo”. A co ważniejsze – za pośrednictwem jednego kliknięcia w ikonę, będziesz mógł przenieść się do lobby bukmachera. Tam znajdziesz aktualną ofertę, dostęp do swojego salda i wszystkich postawionych kuponów.

Jak zainstalować aplikację Betway?

Kiedy możesz zainstalować aplikację? Jeśli posiadasz w miarę nowoczesny smartfon, do którego na bieżąco instalujesz aktualizacje systemowe. Apka Betway jest kompatybilna z urządzeniami skonfigurowanymi pod iOS i Android. To sprawia, że zakłady mobilne możesz obstawiać z Samsunga, iPhone’a, Xiaomi, LG, Huawei lub Oppo. Wybór urządzeń mobile, na których działa poprawnie Betway jest spory, więc nie powinieneś obawiać się o to, że u ciebie aplikacja nie może być zainstalowana.

W Betway aplikacja zajmuje około 50 MB wolnej przestrzeni na dysku w telefonie lub tablecie. Instrukcja instalacji jest opisana po polsku, więc wszystkie komunikaty są w pełni czytelne. Dosłownie wystarczy kilkadziesiąt sekund, żeby pobrać Betway mobile na urządzenia, a następnie wykonać instalację plików bukmachera.

Do bukmachera Betway na goal.pl proponujemy też specjalne linki rejestracyjne, dzięki którym możesz zarejestrować konto i pobrać aplikację. Nasze oferty związane są z powiększonymi bonusami na start, więc jeśli jesteś nowym typerem, to może ci się to wydać interesujące!

Betway na iOS

W Polsce jest wiele osób, które korzystają z urządzeń marki Apple. Mowa w tym momencie m.in. o telefonie iPhone i tablecie iPad. Aplikacja Betway, rzecz jasna, obsługuje tego rodzaju urządzenia. Betway na iOS można znaleźć bez żadnych kłopotów w oficjalnym sklepie z aplikacjami. To App Store, w którym znajdują się wszystkie apki, które można pobrać na swojego iPhone’a lub inne urządzenie marki Apple.

Aplikacja bukmachera Betway na iOS oferowana jest w kilkunastu językach, w tym oczywiście polskim języku. Dokładnie apka ta zajmuje 53.9 MB miejsca na iPhone’ie. Do prawidłowego działania zakładów bukmacherskich zaleca się system 11.0 lub późniejszy. Oczywiście Betway ze sklepu App Store pobierzesz za darmo.

Betway na Android

Betway i Android to nieco mniej przyjazne połączenie. Aplikacja działa na Samsungu, Xiaomi czy LG, ale trzeba ją w odpowiedni sposób zainstalować. Wszystko dlatego, że Android z automatu chce instalować aplikację tylko z Google Play. To oficjalny sklep aplikacji od firmy Google, który jednak blokuje apki bukmacherskie. Dlatego Betway mobile nie znajduje się w tym zestawieniu – w przeciwieństwie do tego z czym mamy do czynienia w App Store.

Chcesz pobrać aplikację Betway na Android? Nic straconego! Po prostu trzeba, przynajmniej na chwilę, zmienić ustawienia w swoim telefonie. Prowadzi to do tego, żeby zezwolić na instalację oprogramowania z nieznanych źródeł. Tak naprawdę chodzi o to, by telefon miał zgodę na aplikację spoza Google Play. Kiedy dokonasz takiej zmiany – możesz wejść na stronę Betway i pobrać apkę bezpośrednio z tego miejsca.

Co oferuje aplikacja mobilna?

Betway aplikacja umożliwia odebranie bonusu na start. Jeśli jesteś nowym klientem u tego bukmachera, to z promocji powitalnej możesz skorzystać również obstawiając przez telefon. Betway dla nowych użytkowników przygotował freebet, który jest znakiem rozpoznawalnym tego operatora. Co jeszcze można robić, dzięki aplikacji mobile?

W ofercie Betway znajdują się zakłady przedmeczowe i live. Bukmacher udostępnia nowe funkcjonalności takie jak bet builder i cash out. To wszystko możesz mieć do dyspozycji w aplikacji na smartfon. Jesteś w podróży, a właśnie odbywa się interesujący mecz? W aplikacji Betway obejrzysz również wiele wydarzeń “na żywo”!

Poza wymienionymi wcześniej funkcjami aplikacja Betway udostępnia też systemy wpłaty i wypłaty.

Betway aplikacja mobilna FAQ

Czy aplikacja Betway działa na Androidzie?

Jasne, że tak, ale przed instalacją pozwól na pobieranie aplikacji spoza Google Play.

Czy zakłady Betway obsługiwane są w urządzeniach iOS?

Aplikację Betway możesz bez żadnych przeszkód pobrać na iPhone lub iPad.

Czy aplikacja Betway jest darmowa?

Tak, aplikacja na iOS i Android od Betway nic nie kosztuje.

Czy w aplikacji można wykorzystać bonus powitalny?

W aplikacji Betway odbierzesz bonus na start, który możesz obrócić stosując zakłady mobile.