LV BET aplikacja mobilna na iOS oraz Android

Aplikacja mobilna LV BET to z pewnością kolejny krok jaki poczynił ten bukmacher, by ułatwić swoim klientom życie. Przeczytaj jakie funkcje ma udostępniona przez LV BET aplikacja, a także jakie masz możliwości mobilnego obstawiania, jeżeli nie chcesz nic ściągać na swój telefon.

LVbet

iOS
Android
Ściągnij aplikację

Spis treści:

LV BET Mobile

Aplikacja moilna zakładów bukmacherskich LV BET . W dalszej części artykułu szczegółowo opiszemy funkcje aplikacji, ale na początek przyjrzymy się mobilnej wersji serwisu. Obstawiać możesz bowiem nawet bez apki, wystarczy wejść na stronę LV BET z telefonu albo tabletu tak samo, jak wchodzisz na inne portale.

Będziesz mógł wtedy bezproblemowo się zalogować (albo i założyć konto) i stawiać kupony. Mobilna wersja strony LV BET dobrze wygląda i jest łatwa w obsłudze. Portal pomniejsza się do rozmiaru odpowiedniego dla Twojego ekranu. Poszczególne czynności wykonuje się wtedy oczywiście przy pomocy dotyku.

Korzystanie z przeglądarki mobilnej nie jest tak wygodne jak z aplikacji, ale raczej nie przysporzy Ci żadnych problemów. W pewnym stopniu wadą jest mały rozmiar przycisków menu i logowania, osoby z dużymi palcami mogą mieć trudność z trafieniem w nie.

Jedyną wadą tego rozwiązania jest fakt, że jedna z najbardziej opłacalnych promocji na LV BET wymaga korzystania z aplikacji. Mowa o akcji +14% do wygranych, czyli o grze bez podatku. Żeby zakwalifikować się do tej promocji, trzeba niestety obstawiać przy pomocy apki, więc jeżeli nie zdecydujesz się na jej pobranie, mogą ominąć Cię dodatkowe zyski.

lvbet mobile
Aplikacja mobilna na iOS oraz Android

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?

Jeśli tylko Twój telefon jest smartfonem, to nie powinieneś mieć trudności z odpaleniem na nim portalu LV BET. Do Ciebie należy wybór, czy wolisz obstawiać przy pomocy przeglądarki mobilnej, czy może pobrać aplikację.

Wygląd serwisu jest na urządzeniach przenośnych bardzo podobny do tego znanego z komputerów. Jeśli więc korzystasz z LV BET już od jakiegoś czasu, na pewno szybko się odnajdziesz. Wszystkie potrzebne przyciski są przejrzyście opisane – od razu widać, gdzie można się zalogować, gdzie są płatności, a w którym miejscu bukmacher udostępnia ofertę zakładów.

Kilka skrótowych podpowiedzi: interfejs logowania znajdziesz zawsze w prawym górnym rogu. Twój kupon jest natomiast łatwo dostępny u dołu ekranu. Wystarczy, że dotkniesz środkowy przycisk, a od razu przeniesiesz się do komponowanego akurat zakładu. U góry ekranu wyświetli się wybór pomiędzy singlem, kombi i ako. Po obu stronach przycisku kupon znajdziesz odsyłacze do oferty zakładów. Możesz albo przejść do sportów i wybierać po dyscyplinie, albo wybrać “Na żywo” i przeglądać wydarzenia, które akurat się rozgrywają.

Aplikacja mobilna LV BET

Dobra wiadomość na początek jest taka, że na LV BET aplikacja mobilna jest dostępna zarówno na Androida, jak i na iOS. Niektórzy bukmacherzy wydają się ignorować urządzenia Apple, bo są one na polskim rynku nieco mniej popularne niż rozwiązania konkurencji. LV BET zadbał jednak o całe spektrum klientów i to się chwali.

Wersję na iOS można ściągnąć z App Store. Do Ciebie należy wybór, czy samodzielnie ją wyszukasz, czy przejdziesz do niej odnośnikiem ze strony LV BET.

Użytkownicy Androida nie znajdą niestety apki na Google Play, a to ze względu na ograniczenia nałożone na aplikacje bukmacherskie. Plik trzeba pobrać z portalu LV BET i samodzielnie go zainstalować. Nie ma jednak powodu do obaw, na stronie znajduje się szczegółowa instrukcja, która pomoże Ci bezproblemowo przejść przez cały proces. Zajmuje to dosłownie dwie minuty.

LV BET na iOS

Bukmacher LVBET sprawnie działa na urządzeniach od firmy Apple, a więc telefonach iPhone i tabletach iPad. Zakłady sportowe online można obstawiać na iOS po wcześniejszej instalacji aplikacji. W tym przypadku LVBET znajdziesz w App Store. Jeśli korzystasz już z iPhone’a to raczej nie jest ci to obce miejsce, ponieważ tam znajdują się wszystkie apki dedykowane na iOS.

Za aplikację LVBET na iOS nie trzeba dokonywać dodatkowych opłat. W sklepie App Store jest ona dostępna za darmo – przed instalacją wystarczy tylko potwierdzić swój wiek za pośrednictwem komunikatu. Oczywiście aplikacja jest w pełni po polsku, a dzięki kompatybilności z iOS może oferować powiadomienia PUSH bezpośrednio na ekran główny. Czego mogą one dotyczyć? Nowych promocji lub rozliczeń zakładów.

LV BET na Android

LVBET z Androidem nie idzie tak dobrze w parze, jak z iOS, ale to nie oznacza, że Samsung, Xiaomi czy LG są wyłączeni z obsługi aplikacji. Po prostu przed instalacją apki trzeba zmienić ustawienia w telefonie, żeby można było zainstalować app LVBET bezpośredni ze strony tego bukmachera. W klasycznych ustawieniach urządzenia te mają zgodę na instalację aplikacji tylko Google Play. W tym jednak przypadku LVBET mobile w Google Play się nie znajduje, więc trzeba sięgnąć po inne źródło, żeby pobrać ofertę tego bukmachera.

Na stronie online lvbet.pl znajdują się specjalne linki, z których można zainstalować aplikację na Android. Po instalacji aplikacji w pełni współpracuje z takimi telefonami jak Huawei, Xiaomi, Oppo czy Samsung, a więc tymi z systemem Android.

Funkcje aplikacji LV BET

Sprawdźmy, jakie ciekawe funkcje postanowił udostępnić w wersji mobilnej LV BET. Aplikacja powinna umożliwiać podejmowanie tych samych czynności co na stronie komputerowej – albo wszystkich, albo przynajmniej ich większości. Czy LV BET podołał wyzwaniu? Oto rzeczy, które będziesz mógł robić przy pomocy apki:

  • Dostęp do pełnej oferty zakładów – przy pomocy aplikacji będziesz mógł przeglądać wszystkie dostępne na LV BET rynki. Mowa o zakładach przedmeczowych i na żywo, ale to nie koniec. Bukmacher oferuje również sporty wirtualne i są one dostępne także w aplikacji. Do wyboru aż sześć dyscyplin.
  • Match tracker – w trakcie obstawiania meczów na żywo będziesz mieć możliwość śledzenia tego, co dzieje się na boisku. Niestety nie ma na LV BET live streamingu, ale bukmacher umożliwia przynajmniej obserwowanie graficznej wizualizacji rozgrywających się akcji.
  • Wpłaty i wypłaty – za pomocą aplikacji mobilnej zarówno doładujesz swoje konto bukmacherskie, jak i przelejesz do banku wygrane w serwisie pieniądze. Dzięki LV BET Rapid Pay przelew może być bardzo szybki, bukmacher deklaruje, że wypłata zajmuje 10 minut.
  • Cash-out – dzięki tej funkcji będziesz mógł wypłacić częściową wygraną jeszcze zanim zakończy się wydarzenie, na które postawiłeś zakład. Jeśli na przykład postawisz na wygraną Liverpoolu nad Manchesterem United i w piątej minucie Salah strzeli gola, to żeby ograniczyć ryzyko, będziesz mógł od razu wypłacić (odpowiednio mniejszą) wygraną!

Bonus na start w aplikacji

Na start w LVBET na iOS i Android oferowany jest bonus. To promocja, z której możesz skorzystać po zainstalowaniu aplikacji, ale tylko wtedy, jeśli wcześniej nie korzystać z oferty na komputerze. W przypadku, gdy dopiero co założyłeś konto i pobierasz aplikację – bonusy powitalne tego bukmachera mogą być zrealizowane właśnie w telefonie lub tablecie. Co otrzymasz od LVBET w mobilnej wersji? Oto zestawienie wszystkich promocji na start:

  • Darmowy zakład bez depozytu 20 zł,
  • Bonusy od wpłaty: 100% i 50% do 3000 zł,
  • Zakład bez ryzyka do 333 zł.

Zaznaczamy, że każdy z tych bonusów może być wykorzystany w aplikacji LVBET iOS/Android. Warunkiem jest sytuacja, że nie odbierałeś ich nigdy wcześniej. Nie masz konta u tego bukmachera? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś je zarejestrował korzystając z aplikacji mobilnej. Jedną z funkcji app LVBET jest to, że przy jej użyciu utworzysz konto nowego klienta.

Aby odebrać bonusy w aplikacji LVBET – najpierw zarejestruj konto uzupełniając formularz online. Co tam musisz wpisać? To samo wprowadza się w aplikacji, jak i zwykłej stronie online. Chodzi o najważniejsze pytania względem twojej osoby, a także kod promocyjny od zakładów bukmacherskich LV BET. Kolejno wpisz: imię, nazwisko, PESEL, narodowość, e-mail, login, hasło, numer telefonu i kod promocyjny. Już w tym momencie możesz zakończyć rejestrację, albo ją kontynuować w celu zweryfikowania danych osobowych.

Po ukończeniu rejestracji – w aplikacji na początek pojawi się bonus bez depozytu, a następnie kolejne bonifikaty po kolejnych wpłatach wykonanych z twojego konta.

Jak wykonać płatność w aplikacji LV BET?

Aplikacja mobilna LVBET umożliwia wpłaty i wypłaty z konta. Do wykonania transakcji wystarczy telefon lub tablet. W zainstalowanej aplikacji znajdziesz funkcje, które odpowiadają za dokonywanie depozytów. Wystarczy przejść do zakładki “wpłata”, a rozwiną się wszystkie dostępne metody.

Użytkownicy apki LVBET mogą wykonać przelew na saldo bukmacherskie m.in. za pośrednictwem popularnego BLIK-a. To znana formuła realizowania płatności mobilnych, która obsługiwana jest też w zakładach LVBET. Kodem BLIK możesz potwierdzić przelew na minimalną wpłatę 1 zł. Do wyboru masz jednak więcej mobilnych transakcji, bo poza BLIK możesz też użyć: PayPal, karty Visa/Mastercard, Paysafecard i serwisu Przelewy 24.

W aplikacji udostępniane są też wypłaty. Tutaj transakcja może być zrealizowana tylko za pośrednictwem przelewu bankowego. Co ważniejsze, w LVBET app można zlecić przelew Rapid Pay, który odpowiada za błyskawiczne płatności. Wykonanie Rapid Pay może skutkować otrzymaniem wypłaty już w ciągu 10 minut. W tak krótkim czasie twój bank zaksięguje płatność.

Aplikacja LV BET – opinie

Jak widzisz na LV BET aplikacja mobilna ma wiele przydatnych funkcji. Korzystając z niej, będziesz mógł się poczuć praktycznie tak samo, jak gdybyś siedział przed komputerem. To zresztą nie koniec dobrych wiadomości.

LV BET naprawdę stawia na swoich użytkowników mobilnych. Bukmacher udowadnia to między innymi poprzez opłacalne promocje, które są ograniczone wyłącznie do osób korzystających z aplikacji. Właśnie tak działa na przykład akcja, w ramach której można obstawiać topowe europejskie ligi bez podatku.

Co tydzień bukmacher wyznacza ligę, dla której będzie możliwe odbieranie wygranych wyższych o 14%. Taki bonus dokładnie wyrównuje podatek, dzięki czemu możesz się poczuć tak, jakbyś obstawiał bez konieczności jego opłacenia. Żeby zakład brał udział w promocji, musi on jednak zostać postawiony za pośrednictwem apki! Z tego względu lepiej zdecydować się na jej pobranie.

I co, jak Ci się podoba aplikacja LV BET? My dostrzegamy w niej kilka drobnych niedociągnięć, na przykład średnio wygodne, niewielkie przyciski. Ogólnie oceniamy ją jednak naprawdę pozytywnie. Dobrze, że jest dostępna na oba najpopularniejsze systemy operacyjne, bardzo cieszy także fakt, że bukmacher stara się zachęcić użytkowników do gry mobilnej poprzez bardzo opłacalne akcje promocyjne. Apkę zdecydowanie warto pobrać!

LVBET aplikacja – najczęściej zadawanie pytania

Na jakie systemy dostępna jest aplikacja LVBET?

LV BET mobile działa w urządzeniach z systemem Android i iOS.

Czy aplikacja LV BET jest darmowa?

Tak, w LV BET za aplikację nie trzeba dokonywać dodatkowych opłat.

Co znajduje się w ofercie aplikacji LV BET”?

W aplikacji można odebrać bonus powitalny, typować zakłady i wykonywać płatności: wpłaty/wypłaty.