ComeOn rejestracja. Jak założyć konto w ComeOn?

Na polski rynek bukmacherski wkroczył nowy operator o nazwie ComeOn. Już sama nazwa brzmi dość zachęcająco, więc warto sprawdzić, jak wygląda rejestracja u tego bukmachera. Co może zaproponować ComeOn po założeniu konta?

ComeOn Kod Promocyjny

Zakład bez ryzyka do 100 zł – zwrot w gotówce!:

100 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Rejestracja ComeOn z kodem bonusowym

Jeśli zamierzasz zacząć przygodę z nowym bukmacherem ComeOn, pierwszym krokiem niezmiennie będzie rejestracja. ComeOn oferuje możliwość szybkiego założenia konta, za co już na starcie otrzymuje plus. Formularz rejestracyjny składa się z trzech części, a jedną z najbardziej istotnych jest kod bonusowy ComeOn do wpisania na drugiej stronie tego formularza. Gdy tylko nowy bukmacher udostępni swój pierwszy kod, który zagwarantuje najlepszą ofertę powitalną po rejestracji, na pewno go tutaj znajdziesz.

formularz rejestracyjny comeon

ComeOn rejestracja – instrukcja krok po kroku

Potrzebny czas: 3 minuty.

Jak wygląda rejestracja w ComeOn? Przedstawiamy jej etapy krok po kroku.

 1. Na stronie www.comeon.pl wystarczy odszukać w prawym górnym rogu zielony przycisk z napisem “zarejestruj się”.

 2. Po jego naciśnięciu, wyświetli się wspomniany formularz rejestracyjny, który należy kolejno wypełnić.

 3. W pierwszej części wymagany będzie adres e-mail, numer telefonu, hasło i zgody dotyczące ochrony danych osobowych i wyrażenie chęci otrzymywania bonusów.

 4. Druga część to już konkretne dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, PESEL i data urodzenia.

 5. Ponadto w tym miejscu istotne będzie podanie kodu bonusowego i zaznaczenie znajomości regulaminu bukmachera ComeOn.

 6. Ostatnia część dotyczy odpowiedzialnej gry, w której operator daje graczowi możliwość ustawienia własnych limitów dotyczących stawek i czasu spędzonego na grze.

 7. To wszystko, na koniec wystarczy nacisnąć zielony przycisk ‘Otwórz konto’ i gotowe. Możesz już obstawiać w ComeOn.

Jak widać, rejestracja u bukmachera ComeOn nie jest niczym trudnym i nawet początkujący gracz spokojnie sobie poradzi z założeniem konta. Czy jest coś jeszcze o czym warto wspomnieć, gdy chodzi o zarejestrowanie się? O tym dowiesz się poniżej.

Szybka rejestracja w ComeOn przez Transactionlink

Poza klasycznym sposobem rejestracji, ComeOn przygotował również pewnego rodzaju innowację. Chodzi o zakładanie konta przy użyciu Transactionlink. Po naciśnięciu przycisku ‘zarejestruj się’ i wypełnieniu pierwszej strony formularza rejestracyjnego wystarczy użyć zielonego przycisku z napisem ‘szybka rejestracja transactionlink’. Następnie wyświetli nam się okienko z dwiema zgodami do zaznaczenia. Dotyczą one zezwolenia na dostęp do rachunku płatniczego, który będzie połączony z kontem gracza.

Po akceptacji trzeba wybrać bank, w którym posiada się rachunek i zalogowanie się na swoje konto. Teraz wystarczy potwierdzić tożsamość z pomocą bankowości mobilnej i gotowe. Konto w ComeOn zostało założone, a o swoje środki na koncie online nie musisz się martwić, ponieważ metoda Transactionlink jest w 100% bezpieczna. Jednocześnie pozwala na szybsze założenie stałego konta gracza z pominięciem opcji tymczasowej, więc za jednym zamachem mamy załatwioną weryfikację.

opcja szybkiej rejestracji comeon

Założenie konta ComeOn. Co musisz wiedzieć?

Co jeszcze warto wiedzieć na temat rejestracji u bukmachera ComeOn? Na pewno hasło powinno być inne niż e-mail, na który założone jest konto. Do tego powinno zawierać jedną cyfrę lub znak specjalny, co nie jest szczególnie trudne. Do tego hasło ma wymóg liczby znaków (8-15), więc gracze którzy do tej pory używali długich haseł muszą je trochę skrócić.

Ważne jest wyrażenie chęci otrzymywania powiadomień o bonusach i promocjach, aby później nie przegapić ciekawych ofert od bukmachera ComeOn. W drugim etapie koniecznie trzeba pamiętać o kodzie bonusowym, dzięki któremu rejestracja w ComeOn może wiązać się z dodatkowymi korzyściami.

Ostatnią częścią są limity bukmacherskie, które można ustalić już na starcie swojej przygody z operatorem ComeOn. Założenie konta to jedno, ale odpowiedzialna gra w zakładach to coś zupełnie innego. Bukmacher oferuje ustalenie indywidualnych limitów czasowych i pieniężnych w ciągu dnia oraz miesiąca. Każdy może wybrać własny limit, który mu odpowiada, a istnieje też opcja sugerowanych limitów. W tym przypadku wynoszą one:

 • 12 godzin dziennie,
 • 372 godziny w miesiącu,
 • 500 000 złotych dziennie,
 • 999 999 zł miesięcznie.

Trzeba przyznać, że są to kwoty i wartości, które robią wrażenie. Stosunkowo trudno będzie je przekroczyć statystycznemu typerowi, ale należy pamiętać, że kluczowa jest tutaj odpowiedzialna gra. Gracz powinien wybrać taki limit, którego będzie się po prostu trzymał.

comeon bonus po rejestracji

Aplikacja ComeOn – instrukcja instalacji

Istotnym elementem zakładów bukmacherskich są aplikacje, które ułatwiają obstawianie. Aplikacja ComeOn jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. W obu przypadkach będzie ona bardzo przydatna, przy typowaniu meczów. Dzięki apce można o wiele szybciej przejść do swojego konta i wygodnie mieć wszystko pod ręką. W związku z polityką Androida, bukmacherzy nie mogą oferować swoich produktów bezpośrednio przez Sklep Google Play, więc na pewno warto mieć pod ręką instrukcję instalacji.

 1. Wejdź na stronę www.comeon.pl z poziomu przeglądarki w swoim telefonie z systemem Android.
 2. U góry ekranu wyświetli się opcja pobrania aplikacji bezpośrednio ze strony bukmachera.
 3. Po jej naciśnięciu gracz zostanie poinformowany o tym, że plik może być szkodliwy, ale można śmiało go pobrać mimo tego.
 4. Następnie należy zainstalować aplikację i po chwili jest już ona gotowa do użytku.

Dzięki powyższym wskazówkom na pewno żaden gracz nie powinien mieć kłopotu z instalacją aplikacji ComeOn. Rejestracja będzie dostępna od razu po ściągnięciu apki, więc bardzo sprawnie da się założyć konto i od razu przejść do gry.

ComeOn aplikacja iOS

W przypadku urządzeń z systemem iOS sytuacja wygląda o wiele prościej. Użytkownicy Apple’a nie muszą się martwić dodatkowymi przeszkodami i mogą spokojnie wejść do App Store i odszukać aplikację ComeOn. Późniejsze pobranie i instalacja na iPhone’ie to już czysta formalność. Rejestracja w ComeOn jest dostępna również z poziomu aplikacji, więc część graczy będzie mogła rozpocząć od zainstalowania aplikacji ComeOn, a następnie założyć konto w apce.

ComeOn aplikacja Android

Jak podpowiada recenzja ComeOn, aplikacja na Android jest także dostępna dla graczy i choć nieco trudniej ją pobrać, a później zainstalować, może ona przynieść tyle samo korzyści. U bukmachera ComeOn aplikacja była nieodzownym elementem już od samego początku, więc operator na pewno zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym czynnikiem w zakładach bukmacherskich jest możliwość typowania przez telefon lub tablet.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego bukmachera? Sprawdź naszą recenzję ComeOn, gdzie szczegółowo omówilismy jego ofertę oraz funkcje aplikacji.