Reprezentant Polski wyróżniony. Znalazł się w jedenastce kolejki

Kacper Kozłowski znalazł się w jedenastce kolejki ligi holenderskiej. Reprezentant Polski zdobył bramkę w ostatnim meczu, zbierając przy tym bardzo dobre opinie.

Kacper Kozłowski
PressFocus Na zdjęciu: Kacper Kozłowski
  • Kacper Kozłowski zdobył bramkę w meczu z NEC Nijmegen
  • Reprezentant Polski został wyróżniony miejscem w jedenastce kolejki Eredivisie
  • Vitesse Arnhem pokonało gospodarzy 4:1 i zajmuje 13. miejsce w tabeli ligi holenderskiej

Kozłowski w jedenastce kolejki

Kacper Kozłowski zdobył trafił do siatki w ostatnim wyjazdowym spotkaniu Vitesse Arnhem z NEC Nijmegen. Reprezentant Polski zdobył drugą bramkę dla swojego zespołu, a jego drużyna wygrała cały mecz 4:1. Wynik ten pozwolił wskoczyć Vitesse na 13. miejsce w tabeli Eredivisie z dorobkiem 30 punktów. Drużyna ma pięciopunktową przewagę nad strefą spadkową.

Poza bramką Kozłowski zebrał bardzo dobre opinie, co przełożyło się na miejsce w jedenastce 29. kolejki ligi holenderskiej według cenionego portalu “Voetbal International”. Były piłkarz Pogoni Szczecin rozegrał w tym spotkaniu 89. minut i był to jego 25 występ w barwach Vitesse Arnhem. Dotychczas ma na swoim koncie trzy bramki i cztery asysty. W meczu wystąpił także Bartosz Białek, napastnik wszedł z ławki i zaliczył kilkanaście ostatnich minut w spotkaniu.