Grecki klub chciał Marka Papszuna? Dziennikarz ujawnił nowe fakty

Dziennikarz Krzysztof Marciniak w programie Piłkarski Salon w kanale "meczyki.pl" zdradził, że Marek Papszun wzbudził zainteresowanie ze strony Olympiakosu. Były opiekun Rakowa opracował 90-stronnicowy raport dla greckiego klubu.

Marek Papszun
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Marek Papszun

Marek Papszun przygotował 90-stronicowy raport dla Olympiakosu

W tym tygodniu Raków Częstochowa podjął decyzję o rozstaniu z Dawidem Szwargą wraz z końcem sezonu. Na ławkę trenerską Medalików być może wróci Marek Papszun, którego nazwisko jest łączone z wieloma klubami, jak i reprezentacjami. 49-latek miał być brany według najnowszych wieści rozważany na stanowisko selekcjonera Kanady, a więc współgospodarza mistrzostw świata 2026.

POLECAMY TAKŻE

Papszun po zdobyciu historycznego mistrzostwa Polski z Rakowem w 2023 roku, pozostaje od tego czasu bez zatrudnienia. Był wymieniany w gronie kandydatów na selekcjonera Biało-czerwonych, ale prezes Cezary Kulesza zdecydował się na Michała Probierza. Jak się teraz okazuje, Papszun był też na celowniku zagranicznego

Jakiś czas temu Marek Papszun i jego sztab sporządzili 90-stronicowy raport na temat gry Olympiakosu Pireus. I ten raport nie został stworzony po to, by leżał sobie na półce – zdradził Krzysztof Marciniak, dziennikarz “Canal+”.

Olympiakos od lutego prowadzi Hiszpan Jose Luis Mendilibar. Były trener Sevilli wygrał od tego czasu 14 spotkań, poniósł trzy porażki i dwa starcia zremisował.

Komentarze