Spore zainteresowanie Rabiotem. Francuz na celowniku gigantów Premier League

Adrien Rabiot jest zobowiązany kontraktem z Juventusem tylko do końca czerwca. Bardzo możliwe, że Francuz po sezonie opuści Turyn. Pomocnik wzbudza spore zainteresowanie, bowiem jego usługami są zainteresowane takie kluby jak: Liverpool, Arsenal czy Tottenham - podaje "Corriere dello Sport".

Adrien Rabiot
Obserwuj nas w
IMAGO / Nicolo Campo Na zdjęciu: Adrien Rabiot
  • Adrien Rabiot może po sezonie opuścić Juventus
  • Reprezentant Francji znajduje się na liście życzeń Tottenhamu, Arsenalu oraz Liverpoolu
  • Angielskie kluby liczą na bezgotówkowy transfer pomocnika

Adrien Rabiot na liście życzeń czołówki Premier League

Jak wynika z informacji przekazanych przez “Corriere dello Sport”, po Adriena Rabiota ustawia się kolejka chętnych. Reprezentant Francji bowiem wzbudza bardzo duże zainteresowanie wśród angielskiej czołówki. A konkretnie Tottenhamu Hotspur, Arsenalu oraz Liverpoolu.

POLECAMY TAKŻE

Brytyjskie zespoły bardzo liczą, że nie dojdzie do przedłużenia współpracy Rabiota z Juventusem. Kontrakt Francuza bowiem wygasa wraz z końcem sezonu i cała trójka będzie mogła dokonać bezgotówkowego transferu. Co jak na takiej klasy zawodnika, jest prawdziwą okazją.

Adrien Rabiot w obecnie trwającej kampanii Serie A rozegrał 22 spotkania w koszulce “Starej Damy”. W tym czasie udało mu się czterokrotnie wpisać na listę strzelców oraz zaliczyć trzy asysty.

Sprawdź także: Tottenham rozgląda się za nowym skrzydłowym. Dwie opcje do wyboru

Komentarze