Polonia nie dowiozła zwycięstwa, Stal odwróciła losy rywalizacji

Polonia Warszawa zremisowała 2:2 ze Stalą Rzeszów w meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi. Żurawie przegrywając 0:2 zdołały doprowadzić do wyrównania i tym samym zgarnęły bardzo cenny punkt.

Michał Bajdur
PressFocus Na zdjęciu: Michał Bajdur
  • Polonia Warszawa miała dwubramkowe prowadzenie w meczu ze Stalą Rzeszów
  • Czarne Koszule nie dowiozły jednak korzystnego wyniku do końca spotkania
  • Piątkowy pojedynek zakończył się remisem 2:2 i podziałem punktów

Polonia Warszawa ma czego żałować. Stal Rzeszów grała do końca

Polonia Warszawa w piątek wieczorem na swoim obiekcie podejmowała Stal Rzeszów w spotkaniu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi. Gospodarze znakomicie rozpoczęli dzisiejsze zawody, bowiem w 3. minucie objęli prowadzenie za sprawą bramki ofensywnego pomocnika – Michała Bajdura.

Co więcej, niespełna dziesięć minut później było już 2:0 dla zespołu Czarnych Koszul, a na listę strzelców ponownie wpisał się Michał Bajdur. Goście nie mieli jednak zamiaru się poddawać i jeszcze przed przerwą zdobyli gola kontaktowego, którego autorem był Paweł Oleksy.

Żurawie w drugiej połowie dążyli do wyrównania i dopięli swego – w 63. minucie rezultat meczu na 2:2 ustalił Krystian Wachowiak. Polonia Warszawa w tym momencie z 19 punktami na koncie zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, a Stal Rzeszów z 22 oczkami jest dziesiąta.

Polonia Warszawa – Stal Rzeszów 2:2 (2:1)

1:0 Michał Badjur 3′

2:0 Michał Bajdur 12′

2:1 Paweł Oleksy 32′

2:2 Krystian Wachowiak 63′