“Korekty pozwoliły rozwinąć nam skrzydła”

Wisła Kraków w inauguracyjnym spotkaniu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi pokonała na wyjeździe SKRĘ Częstochowa (3:0). Podopieczni Radosława Sobolewskiego wskoczyli jednocześnie na trzecie miejsce w tabeli. Po meczu opinią na jego temat podzielił się szkoleniowiec Białej Gwiazdy.

Radosław Sobolewski
  • Wisła Kraków wykonała kolejny krok w kierunku powrotu do Ekstraklasy
  • Biała Gwiazda w piątkowy wieczór pokonała SKRĘ Częstochowa
  • Na temat pierwszej potyczki 24. kolejki Fortuna 1 Ligi wypowiedział się trener wiślaków

Radosław Sobolewski po starciu SKRA – Wisła

Wisła Kraków w 2023 roku jest jak huragan, pochłaniający wszystko na swojej drodze. Wiślacy ogrywają każdego przeciwnika jak chcą. W piątkowy wieczór o sile 13-krotnych mistrzów Polski przekonała się na swojej skórze SKRA Częstochowa.

W pierwszej połowie chcieliśmy mocno wejść w mecz. Chcieliśmy mocno budować akcje od własnej bramki, a zespół SKRY bardzo dobrze nas pressował. Widać było, że są przygotowani na nasz styl gry i było bardzo ciężko przedrzeć się pod bramkę rywali – mówił Radosław Sobolewski cytowany przez Gazetę Krakowską.

Korekty w przerwie, pewne podpowiedzi pomogły nam rozwinąć skrzydła, znaleźć przestrzenie i strzeliliśmy zwycięskie bramki. Bardzo to cieszy, seria trwa. To nas bardzo buduje. Musimy kontynuować swoją pracę i kolejny krok już za dwa tygodnie – dodał trener Wisły.