Efekt porażki w Niecieczy. Radosław Sobolewski podał się do dymisji

Na konferencji prasowej po meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków Radosław Sobolewski zdradził, że to jego ostatnie spotkanie za sterami Białej Gwiazdy. Trener ekipy ze stolicy Małopolski podał się do dymisji.

Radosław Sobolewski
Obserwuj nas w
IMAGO / Newspix/ Borys Gogulski Na zdjęciu: Radosław Sobolewski
  • Wisła Kraków przegrała kolejny mecz w tym sezonie Fortuna 1 Ligi – Białą Gwiazda poniosła porażkę w Niecieczy
  • Po spotkaniu do dymisji podał się Radosław Sobolewski, szkoleniowiec krakowian
  • Teraz trener czeka na decyzję właściciela klubu, Jarosława Królewskiego

Wisła Kraków. Sobolewski poprowadził drużynę po raz ostatni?

Wisła Kraków nie udowodniła, że wygrana z GKS-em Katowice może być krokiem w kierunku pozytywnych zmian. Biała Gwiazda po wyjątkowo bezbarwnym meczu przegrała z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 1:2. Postawa krakowian nie pozostawiała złudzeń – Radosław Sobolewski nie ma pomysłu na tę drużynę, a podlegli mu piłkarze nie potrafią lub nie chcą prezentować się na miarę oczekiwań.

Zrezygnowany szkoleniowiec Wisły po meczu przekazał zgromadzonym na konferencji, że to jego ostatni pojedynek w roli trenera i postanowił oddać swój los w ręce Jarosława Królewskiego – Sobolewski złożył dymisję i czeka na decyzję właściciela.

Klub szybko opublikował krótki komunikat:

– Podczas konferencji prasowej po meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków  do dymisji podał się trener Białej Gwiazdy – Radosław Sobolewski. Ostateczne decyzje zostaną podjęte po spotkaniu z Prezesem klubu.

Komentarze