Polak zastąpi Kiwiora w Spezii. Czas na testy medyczne

Przemysław Wiśniewski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Przemysław Wiśniewski

Przemysław Wiśniewski znajduje się na ostatniej prostej przed transferem do Spezii. We wtorek odbędą się jego testy medyczne, po których dojdzie do podpisania 4,5-letniego kontraktu – donosi Tomasz Włodarczyk.

  • Przemysław Wiśniewski zastąpi Jakuba Kiwiora w Spezii
  • Polski defensor podpisze 4,5-letni kontrakt
  • Kwota transferu wyniesie około pięć milionów euro

Liczba Polaków musi się zgadzać

W poniedziałek udało się sfinalizować hitowy transfer Jakuba Kiwiora do Arsenalu, który wyniósł aż 25 milionów euro. Trener Spezii ubolewał nad stratą lidera defensywy i domagał się odpowiedniego zastępstwa. Część kwoty zarobionej na sprzedaży reprezentanta Polski zostanie przeznaczona na ściągnięcie Przemysława Wiśniewskiego. Transfer byłego obrońcy Górnika Zabrze jest już na ostatniej prostej, bowiem we wtorek czekają go testy medyczne.

Wiśniewski jesienią uchodził za jednego z najlepszych stoperów Serie B. Nie dziwi więc, że zaczęły się nim interesować kluby z włoskiej ekstraklasy. Ostatecznie batalię o 24-latka wygrała Spezia, która zapłaci Venezii około pięć milionów euro. Tomasz Włodarczyk informuje, że Wiśniewski podpisze kontrakt do połowy 2027 roku.

Wiśniewski dołączy tym samym do “polskiej kolonii”. W barwach Spezii grają już Bartłomiej Drągowski, Arkadiusz Reca oraz Szymon Żurkowski, który do zespołu trafił także w zimowym okienku transferowym.

Zobacz również:

Arteta przywitał Kiwiora. “Ma wielki potencjał”
Jakub Kiwior

W poniedziałek Jakub Kiwior został oficjalnie nowym zawodnikiem Arsenalu. Mikel Arteta entuzjastycznie przywitał reprezentanta Polski w drużynie. Arsenal oficjalnie ogłosił kupno Jakuba Kiwiora Reprezentant Polski kosztował Kanonierów 25 milionów euro Mikel Arteta nie krył entuzjazmu, witając 22-latka w drużynie “Kiwior da nam siłę i jakość w defensywie” W piątek wieczorem otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie to, co

Czytaj dalej…

Komentarze