Manchester United finalizuje niezapowiadany transfer

Tyrell Malacia (z lewej)
Pressfocus Na zdjęciu: Tyrell Malacia (z lewej)

Wiele pisze się o potencjalnych transferach Manchesteru United, ale jak do tej pory klub nie przeprowadził jeszcze żadnego. Narzekał na to ostatnio Erik ten Hag. Możliwe, że to właśnie pod wpływem wypowiedzi Holendra Czerwone Diabły postanowiły zintensyfikować swoje działania i są o krok od ogłoszenia pierwszego wzmocnienia. Fabrizio Romano przekazał, że klub jest w trakcie negocjacji transferu Tyrella Malacii.

  • Manchester United planuje w trakcie letniego okienka transferowego pozyskać wielu piłkarzy
  • Dość nieoczekiwanie we wtorek Fabrizio Romano poinformował o negocjacjach ws. pozyskania Tyrella Malacii
  • Holender był już dogadany z Olympique Lyon, ale Czerwone Diabły chcą go podkraść Francuzom

Czerwone Diabły z nagłym przejęciem utalentowanego defensora

Manchester United pracuje nad wieloma transferami przed nowym sezonem. Wzmocnień wymaga Erik ten Hag, który jasno nakreślił swój plan. Priorytetem Czerwonych Diabłów jest transfer Frenkiego de Jonga z FC Barcelony, który jest bliski finalizacji. Poza Holendrem w orbicie zainteresowań zespołu z Manchesteru znajduje się wielu zawodników na czele z Antonym, Timberem i Martinez. 

We wtorek Fabrizio Romano poinformował, że Manchester United negocjuje z Feyenoordem Rotterdam transfer lewego obrońcy – Tyrella Malacii. 22-latek był już w trakcie negocjowania przenosin do Olympique Lyonu, jednak operacja może upaść z uwagi na ruch Czerwonych Diabłów. Przeprowadzka na Old Trafford byłaby atrakcyjniejsza dla Holendra zarówno pod względem finansowym, jak i sportowym. Stąd też mówi się, że defensor może wkrótce zostać ogłoszonym nowym nabytkiem angielskiego giganta.

Zarząd Manchesteru United zaoferował Feyenoordowi 15 milionów euro za 22-latka. Tyrell Malacia wciąż nie zdecydował, ale klub dał  już zielone światło na przenosiny, o czym poinformował dyrektor techniczny klubu z Rotterdamu. 

–  Mamy porozumienie z Manchesterem United. Czekamy teraz na stanowisko Tyrella. Jeśli Malacia powie “tak”, jego przenosiny do Manchesteru zostaną sfinalizowane – stwierdził Frank Arnesen, dyrektor sportowy Feyenoordu.

Zobacz również: Ajax zapowiada zatrzymanie swoich gwiazd

Komentarze