Tottenham przechwycił cel rywala z Premier League

Arnaut Danjuma & Joel Pereira
PressFocus Na zdjęciu: Arnaut Danjuma & Joel Pereira

Arnaut Danjuma w weekend przeszedł testy medyczne przed transferem do Evertonu, jednak niemal na pewno nie trafi na Goodison Park. Zgodnie ze słowami Fabrizio Romano na ostatniej prostej do walki o podpis Holendra skutecznie włączył się Tottenham.

  • Arnaut Danjuma jest bliski transferu do Premier League
  • Holender przeszedł testy medyczne przed przenosinami do Evertonu
  • Jednak na ostatniej prostej do walki o piłkarza Villarrealu włączył się Tottenham

Tottenham przekonał piłkarza Villarrealu

Tottenham potrzebuje wzmocnień w ofensywie przed rywalizacją w Premier League i Lidze Mistrzów. Londyńczycy szukają odpowiednich partnerów dla Harry’ego Kane’a, który niemal w pojedynkę zapewnia im gole i punkty. Spurs swoją uwagę skierowali na zawodnika z doświadczeniem w Premier League. Arnaut Danjuma może trafić do północnej części stolicy, chociaż sam piłkarz… przeszedł już testy medyczne przed przenosinami do Evertonu.

Fabrizio Romano najpierw ujawnił, że Tottenham jest “pewny swego” i wierzy w to, że zdoła przekonać Holendra do odrzucenia propozycji The Toffees. Danjuma miał już podpisać wstępne porozumienie z ekipą z Goodison Park, a ze strony samego Romano padło słynne “here we go”. Jednak niedługo później Włoch zdradził, że Spurs uzgodnili warunki wypożyczenia Holendra i ten zostanie zawodnikiem ekipy z północnego Londynu,

Komentarze