Real Madryt złożył ostateczną ofertę PSG ws. Mbappe

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe Pressfocus

Z transferem Kyliana Mbappe do Realu Madryt jest coraz więcej niejasności. Hiszpańskie oraz francuskie media prześcigają się informacjami na ten temat, ale w końcu padł pewien konkret. Królewscy złożyli ostateczną ofertę za usługi 22-latka i czekają na odpowiedź paryżan tylko do poniedziałku.

  • Real Madryt złożył ostateczną ofertę za Kyliana Mbappe
  • Królewscy nie zamierzają czekać na odpowiedź PSG w nieskończoność
  • Paryżanie mają czas na decyzję do poniedziałku

Real Madryt naciska na transfer Mbappe

Z wieści przekazanych przez hiszpańskich dziennikarzy z El Chiringuito wynika, że w czwartek do siedziby Paris Saint-Germain wpłynęła ostateczna oferta za Kyliana Mbappe.

Real Madryt jest skłonny przelać na klubowe konto paryżan 170 mln euro oraz kolejne 10 mln w bonusach. Królewscy nie będą już więcej słać zapytań w tej sprawie, stąd też jest to ostateczna propozycja tuż przed zamknięciem letniego okna transferowego. Co więcej, wicemistrz Hiszpanii czeka na odpowiedź PSG do końca poniedziałku. W przypadku, kiedy Florentino Perez nie uzyska odpowiedzi, Mbappe trafi do Madrytu za darmo w przyszłym roku.

PSG nie ma zamiaru sprzedawać utalentowanego Francuza

To prawda, że aktualna umowa Kyliana Mbappe wygasa wraz z końcem czerwca 2022 r. We francuskich mediach pojawiają się informacje, mówiące o chęci spróbowania nowych wyzwań przez 22-latka. Otoczenie zawodnika jakiś czas temu wysłało jasny komunikat władzom Paris Saint-Germain. Wschodząca gwiazda europejskich boisk nie przedłuży kontraktu i jest to ostatni moment, aby uzyskać za gracza olbrzymie pieniądze.

Nasser Al-Khelaifi jednak twardo trzyma się swojego zdania. Prezes nie zamierza sprzedawać Mbappe. Do drużyny dołączyło wielu klasowych zawodników, w tym Lionel Messi, przez co głównym celem paryżan jest wygranie Ligi Mistrzów. Właśnie w tym miałby pomóc utalentowany Francuz. Istnieje zatem ryzyko, że fani Los Blancos na Kyliana Mbappe będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Przeczytaj również: Lionel Messi coraz bliżej debiutu w PSG

Komentarze