“Nie mają szans”. Nowe wieści w sprawie Kane’a

Harry Kane
PressFocus Na zdjęciu: Harry Kane

Gdzie Harry Kane zagra w przyszłym sezonie? Coraz więcej wskazuje na to, że Anglik nie opuści Tottenhamu i przedłuży współpracę z londyńczykami. Florian Plettenberg z niemieckiego oddziału Sky Sports zdradza nowe szczegóły w sprawie snajpera Spurs.

  • Harry Kane zostanie w Londynie? Wiele na to wskazuje
  • Anglik może podpisać nowy kontrakt z Tottenhamem
  • Bayern i Manchester United “nie mają szans” na transfer

Blisko nowego porozumienia

Zgodnie ze słowami Floriana Plettenberga odbyły się kolejne rozmowy na linii Harry KaneTottenham. Ich przebieg ma wskazywać na to, że 29-latek jest coraz bliższy przedłużenia umowy łączącej go z klubem z północnej części Londynu. Niemiecki dziennikarz twierdzi, że Spurs są niezwykle optymistycznie nastawieni, jeżeli chodzi o podpisanie nowego kontraktu ze swoją największą gwiazdą.

Proponowana umowa ma obowiązywać przynajmniej do końca sezonu 2024/25. Plettenberg dodaje, że wobec tych doniesień “Bayern i Manchester United” mają nie mieć żadnych szans na transfer Kane’a. Bawarczycy podobno “nie tracą nadziei”, ale powoli przestają wierzyć w powodzenie tego ruchu.

Jeżeli Harry Kane przedłuży współpracę z Tottenhamem, będzie jasne, że jego celem jest przede wszystkim pobicie rekordu Alana Shearera. Legendarny napastnika zdobył w Premier League 260 bramek, natomiast 29-latek w tej chwili ma na koncie 199 goli. Trzy udane sezony mogą doprowadzić do zmiany lidera w tabeli wszech czasów.

Komentarze