Newcastle marzy o gwieździe PSG. Transfer nie jest wykluczony

W mediach francuskich powrócił temat zainteresowania Newcastle United osobą Neymara. Sorki są bliskie zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów. Z tego powodu na poważnie myślą o transferze gwiazdy, która ma spore doświadczenie w europejskich pucharach.

Neymar
Pressfocus Na zdjęciu: Neymar
  • Newcastle jest bliskie zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów, dlatego chciałoby latem sięgnąć po kilku doświadczonych zawodników
  • Klub myśli nad sprowadzeniem Neymara, jednak transfer będzie niezwykle problematyczny
  • Brazylijczyk nie jest przekonany co do przenosin do ekipy Srok, ale przede wszystkim chciałby odejść z PSG

Neymar ma dość PSG. Rozważy ofertę od Newcastle

Newcastle United jest już o krok od realizacji wielkiego marzenia, jakim jest awans do Ligi Mistrzów. Sroki rozgrywają najlepszą od lat kampanię w Premier League i na dwie kolejki przed końcem zajmują trzecie miejsce. Awans do prestiżowych rozgrywek byłby dla kibiców wielkim osiągnięciem.

Z tego też względu włodarze klubu planują wielkie letnie wzmocnienia. Kilka tygodni temu pojawiły się plotki łączące z Newcastle Neymara. Trener Eddie Howe podszedł do nich jednak z rezerwą. Temat jednak odżył, a dziennikarze Relevo są zdania, że jest to możliwy scenariusz. 

Neymar nie chce kontynuować kariery w Paryżu. Gwiazdorowi marzy się powrót do FC Barcelony, jednak klub z Camp Nou wykluczył taką opcję. W tej sytuacji Brazylijczyk rozważy inne opcje. Do transferu jednak daleka droga. Newcastle na ten moment, mimo ogromnych możliwości trudno byłoby sprostać wymaganiom finansowym skrzydłowego. 

Sroki na razie skupiają się na pozyskaniu Samuela Chukwueze z Villarrealu. Oprócz tego pozostają wciąż w grze o Declana Rice’a.

Także u nas: PSG złoży nową ofertę za finalistę Ligi Mistrzów. Tym razem liczy na powodzenie

Komentarze