Manchester United pracuje nad transferami z klubu

Andreas Pereira
PressFocus Na zdjęciu: Andreas Pereira

Manchester United otrzymał oficjalną ofertę w sprawie transferu Andreasa Pereiry. Z klubem w najbliższych dniach może się również pożegnać Dean Henderson.

  • 10 mln euro oferuje Fulham Manchesterowi United za Andreasa Pereirę
  • Z klubem z Old Trafford wkrótce powinien pożegnać się także Dean Henderson
  • Manchester United czeka również na oferty dla kilku innych zawodników

Fulham z ofertą za Andreasa Pereirę

Jak informuje ESPN, na Old Trafford trafiła z Fulham opiewającą na 10 milionów euro oferta za Andreasa Pereirę, który aktualnie jest wypożyczony do brazylijskiego Flamengo. Manchester United dał londyńskiego klubowi “zielone światło” na rozmowy z 26-letnim piłkarzem, który ma być pod wrażeniem przedstawionych mu planów przez menedżera Marco Silvę.

Nowy menedżer Czerwonych Diabłów Erik ten Hag poinformował Pereirę, że chciałby sprawdzić go podczas przedsezonowo tournee po Tajlandii i Australii, ale Brazylijczyk nie ukrywa, że chce regularnych występów. Na takie w drużynie z Old Trafford raczej nie będzie mógł liczyć, a perspektywa gry w Premier League w barwach Fulham może być dla niego kusząca.

Henderson zostanie wypożyczony

Z Manchesterem United w najbliższym czasie prawdopodobnie pożegna się również Dean Henderson. W przypadku 25-letniego bramkarza w grę wchodzi wypożyczenie do Nottingham Forest, w którego barwach regularne występy pomogłyby mu wrócić do kadry reprezentacji Anglii na mistrzostwa świata w Katarze.

Klub z Old Trafford jest gotowy na rozstanie także z kilkoma innymi zawodnikami. Władze Manchesteru United rozważą oferty między innymi za Erica Bailly’ego, Axela Tuanzebe, Aarona Wana-Bissakę, Alexa Tellesa i Anthony’ego Martiala. 

Zobacz także: West Ham złożył ofertę pomocnikowi Manchesteru United

Komentarze