West Ham złożył ofertę pomocnikowi Manchesteru United

Jesse Lingard
Pressfocus Na zdjęciu: Jesse Lingard

Czas spędzony na wypożyczeniu w West Hamie był zdecydowanie jednym z najlepszych w ostatnich sezonach dla Jesse Lingarda. Anglik niemal na pewno opuści Manchester United w letnim oknie transferowym, a zainteresowanych jego usługami jest kilka zespołów. Dziennikarz Dharmesh Sheth przekazał w sobotę, że Młoty złożyły oficjalną ofertę za zawodnika.

  • Kontrakt Lingarda z Manchesterem United wygasa wraz z końcem czerwca
  • Pomocnik zastanawia się między przenosinami do West Hamu, a Newcastle
  • Angielskie media wskazują, że Anglik zdecyduje się na Młoty

To w West Hamie Lingard odżył piłkarsko

Lingard w ostatnich sezonach nie dostawał zbyt wielu szans do regularnej gry. Manchester United przez ostatni sezon był dla niego wręcz więzieniem. Anglik próbował wymusić na władzach klubu transfer już w trakcie zimowego okienka transferowego, ale ci nie pozwalali na odejście. Kontrakt zawodnika wygasa wraz z końcem czerwca tego roku i wówczas pomocnik będzie mógł wreszcie przenieść się do innego klubu.

W kolejce po podpis zawodnika ustawiło się już kilka klubów, jednak jak przekazał Dharmesh Sheth ze Sky Sports, najpoważniejszym kandydatem pozostaje West Ham. Lingard w zespole Młotów spędził na wypożyczeniu sezon 2020/21 i zrobił bardzo dobre wrażenie na sztabie szkoleniowym. Londyński klub już wówczas chciał go wykupić, ale na drodze do transferu stanął zarząd Czerwonych Diabłów.

Oprócz West Hamu zainteresowanie pomocnikiem wyraża także Newcastle. To właśnie oferta ze strony Srok sprawiła, że Anglik wciąż nie zdecydował, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Angielskie media wskazują, że mimo wszystko wybierze on Młoty.

Zobacz: West Ham walczy o perspektywicznego napastnika. 30 milionów funtów na stole

Komentarze