Legia Warszawa dokona hitowego transferu. Zapłaci duże pieniądze

Legia Warszawa osiągnęła pełne porozumienie w sprawie transferu Kacpra Chodyny z Zagłębia Lubin. Wojskowi za 25-letniego skrzydłowego zapłacą 860 tysięcy euro - donosi Tomasz Włodarczyk na łamach portalu Meczyki.pl.

Kacper Chodyna
Obserwuj nas w
Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Kacper Chodyna

Kacper Chodyna przejdzie do Legii Warszawa

Sezon 2023/2024 PKO BP Ekstraklasy dobiegł już końca, dlatego polskie kluby obecnie skupiają swoją uwagę na rynku transferowym. Legia Warszawa, która zagra w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy, chce dokonać poważnych wzmocnień po niesatysfakcjonującej kampanii. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk na łamach portalu “Meczyki.pl”, na Łazienkowską przeprowadzi się Kacper Chodyna, który do tej pory występował w Zagłębiu Lubin.

Legia Warszawa uzgodniła już warunki transferu prawoskrzydłowego, za którego zapłaci około 860 tysięcy euro. W ostatnich godzinach między stronami osiągnięto pełne porozumienie, a to oznacza, że Raków Częstochowa będzie musiał obejść się smakiem. Medaliki również wykazywały bowiem zainteresowanie sprowadzeniem Kacpra Chodyny. 25-latek w piątek przejdzie testy medyczne i następnie podpisze kontrakt ze stołecznym klubem.

Ofensywny zawodnik w 34 spotkaniach zakończonego sezonu strzelił 7 goli i zaliczył 10 asyst. Wydaje się więc, że Kacper Chodyna z miejsca powinien wnieść jakość do drużyny prowadzonej przez Goncalo Feio, która w następnej kampanii będzie występowała na kilku frontach. Przypomnijmy, że Wojskowi ligowe zmagania zakończyli na trzeciej lokacie w tabeli.

Czy Legia w kolejnym sezonie wygra mistrzostwo?

Tak 43%
Nie 57%
2990+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze