Manchester United może rozbić bank za gwiazdę Bayeru Leverkusen

Erik ten Hag chciałby latem wzmocnić boki obrony Manchesteru United. Czerwone Diabły, jak donosi Sport Bild skupią się na pozyskaniu Jeremiego Frimponga, który rozgrywa znakomity sezon w barwach Bayeru Leverkusen.

Jeremie Frimpong
Pressfocus Na zdjęciu: Jeremie Frimpong
  • Jeremie Frimpong znalazł się na liście życzeń Manchesteru United
  • Holender jest otwarty na zmianę barw klubowych
  • Bayer Leverkusen oczekuje za niego przynajmniej 60 milionów euro

Czerwone Diabły skupią się latem na pozyskaniu obrońcy Aptekarzy

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu Erik Ten Hag chciał wzmocnić zarówno prawą, jak i lewą stronę defensywy Manchesteru United. Nie wszystkie plany udało się zrealizować, dlatego klub po zakończeniu kampanii 2022/23 skupi się na pozyskaniu nowego defensora. 

Dziennikarze Sport Bild twierdzą, że głównym celem transferowym Manchesteru United jest Jeremie Frimpong. Holender rozgrywa świetny sezon w Bayerze Leverkusen. 22-latek po 33 spotkaniach ma na koncie już siedem trafień i dziewięć asyst i jest jednym z najlepszych zawodników Aptekarzy

Obrońca pozostaje otwarty na transfer, jednak tak skorzy do rozstania z nim nie są włodarze Aptekarzy. Ci nie planują puścić go za mniej aniżeli 60 milionów euro. Manchester United stara się obniżyć cenę za Holendra, jednak negocjacje zapowiadają się na wyjątkowo trudne. 

Jeśli transfer doszedłby do skutku, Frimpong mógłby zostać drugim najdrożej sprzedanym piłkarzem w historii Bundesligi. Na pierwszej pozycji pod tym względem plasuje się Kai Havertz. 

Czytaj także: Cel transferowy gigantów Premier League wyceniony

Komentarze