Cel transferowy gigantów Premier League wyceniony

Illan Meslier budzi poważne zainteresowanie ze strony gigantów Premier League. Leeds United wyceniło swojego bramkarza na minimum 30 milionów euro.

Illan Meslier
fot. PressFocus Na zdjęciu: Illan Meslier
  • Illan Meslier może latem zasilić szeregi Manchesteru United, Chelsea lub Tottenhamu
  • Władze Leeds United są świadome zainteresowania, jakie generuje ich bramkarz
  • Francuz jest wyceniany na przynajmniej 30 milionów euro

Leeds wysoko ceni utalentowanego bramkarza

Latem kilka czołowych angielskich klubów będzie poszukiwać wzmocnień między słupkami. Transfer nowego bramkarza rozważają Manchester United, Chelsea oraz Tottenham. W najtrudniejszym położeniu znajdują się Koguty, bowiem Hugo Lloris nie prezentuje już najwyższego poziomu, dlatego konieczne jest ściągnięcie nowego numeru jeden.

Na liście życzeń gigantów od dawna znajduje się Illan Meslier. 23-latek świetnie radzi sobie w barwach Leeds United i ma duże szanse na hitowy transfer. Pawie są świadome rosnącego zainteresowania, dlatego rozważą latem oferty za swoją gwiazdę.

Za bramkarza trzeba będzie jednak słono zapłacić. Leeds United ustaliło wyjściową kwotę na poziomie minimum 30 milionów euro. Jeśli propozycja będzie niższa, nie zostanie zaakceptowana.

Pozycja negocjacyjna klubu z Elland Road może się pogorszyć, jeśli ten spadnie z Premier League. Obecnie znajduje się na przedostatniej lokacie w ligowej tabeli.

Zobacz również:

Alexander-Arnold nie traci wiary w awans. “Przypomina mi to sytuację z Barceloną”
Trent Alexander-Arnold

Liverpool odrobi dużą stratę? Real Madryt jest wielkim faworytem dwumeczu z Liverpoolem. Nie może to dziwić, bowiem w pierwszym spotkaniu na Anfield Królewscy wygrali aż 5-2. The Reds muszą teraz odrobić na wyjeździe trzybramkową stratę, jeśli chcą znaleźć się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Pomimo trudnej sytuacji, Trent Alexander-Arnold nie traci wiary w sukces swojej drużyny.

Czytaj dalej…

Komentarze