Młodzieżowy reprezentant Polski w Jagiellonii?

Domonik Marczuk to młodzieżowy reprezentant Polski, który zbiera dobre recenzje w Stali Rzeszów na zapleczu Ekstraklasy. Jak donosi Szymon Janczyk z portalu "Weszlo.com", 19-latek wkrótce powinien podpisać kontrakt z Jagiellonią Białystok.

Dominik Marczuk
PressFocus Na zdjęciu: Dominik Marczuk
  • Dominik Marczuk w przyszłym sezonie będzie bronił barw Jagielonii Białystok
  • 19-latek do tej pory bardzo dobrze radził sobie w Stali Rzeszów na zapleczu Ekstraklasy
  • “Duma Podlasia” zapłaci za niego jedynie ekwiwalent za wyszkolenie

Dominik Marczuk zasili szeregi Jagiellonii Białystok

Szymon Janczyk na łamach portalu “Weszlo.com” poinformował, że Jagiellonia Białystok sięgnie po młodzieżowego reprezentanta Polski. Mowa o Dominiku Marczuku, który kosztowałby klub mniej więcej 43,5 tys. zł. “Duma Podlasia” zapłaciłaby jedynie ekwiwalent za wyszkolenie 19-latka.

Do pełnej kwoty transferu należałoby doliczyć także wszelkiego rodzaju prowizje, niemniej Jagiellonia ściągnęłaby młodzieżowca po kosztach. Nominalną pozycją Marczuka jest prawa obrona. Do tej pory w tej roli występował głównie Tomas Prikryl, ale jego umowa z “Dumą Podlasia” wygasa wraz z końcem sezonu.

Dominik Marczuk pochodzi z Międzyrzeca Podlaskiego, ale pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Akademii Piłkarskiej TOP-54 Biała Podlaska. Obecnie występuje w Stali Rzeszów, gdzie zbiera bardzo dobre recenzje na zapleczu Ekstraklasy. W tym sezonie rozegrał 16 spotkań, w których zdobył dwie bramki.

Sprawdź także: Lech podjął decyzję ws. szpaleru dla Rakowa. John van den Brom z jasnym przekazem

Komentarze