Inter odrzucił ofertę Chelsea. Negocjacje będą kontynuowane

Chelsea pragnie uczynić Andre Onanę numerem jeden między słupkami na przyszły sezon. Pierwsza oferta londyńczyków spotkała się z odmową ze strony Interu Mediolan. Negocjacje będą kontynuowane po finale Ligi Mistrzów.

Andre Onana
fot. PressFocus Na zdjęciu: Andre Onana
  • Chelsea poszukuje nowego bramkarza i wytypowała Andre Onanę
  • Kameruńczyk jest otwarty na możliwość przeprowadzki do Premier League
  • Inter Mediolan odrzucił pierwszą ofertę za swojego zawodnika

The Blues chcą roszady w bramce

Chelsea musi latem rozwiązać problem z obsadą bramki. Kepa Arrizabalaga nie prezentuje najwyższego poziomu, a Edouard Mendy jest nastawiony na zmianę klubu. Szeregi londyńczyków powinien zatem wzmocnić nowy nabytek.

Władze klubu wytypowany idealnego kandydata, jakim jest Andre Onana. Po udanym sezonie w Interze Mediolan Kameruńczyk zapracował na wyższy kontrakt, który zagwarantowałby mu angielski zespół. Sam 27-latek jest skłonny skorzystać z takiej możliwości i przenieść się do Premier League.

Inter Mediolan ma świadomość problemów finansowych i rozważa sprzedaż Onany. Od kilku tygodni trwają negocjacje między stronami, które nie przyniosły jeszcze żadnych konkretów. Chelsea złożyła ofertę na poziomie 40 milionów euro, która spotkała się z odmową.

Nie oznacza to jednak, że Nerrazzuri rezygnują z transakcji. Rozmowy mają być kontynuowane dopiero po finale Ligi Mistrzów. Aktualnie ekipa Simone Inzaghiego w pełni skupia się na sobotnim meczu z Manchesterem City.

Zobacz również: Właściciel PSG odgrywa kluczową rolę w przejęciu Manchesteru United przez katarskiego szejka

Komentarze