Gwiazdor Realu Madryt zaprzecza doniesieniom. Jest szczęśliwy w klubie

Transfer Kyliana Mbappe sprawia, że media rozpisują się na temat przyszłości Rodrygo. Brazylijczyk zaprzecza wszelakim doniesieniom, zapewniając, że w Realu Madryt czuje się doskonale.

Rodrygo
Obserwuj nas w
fot. ZUMA Press Inc / Alamy Na zdjęciu: Rodrygo

Rodrygo chce zostać w Realu

Real Madryt sprowadzi latem Kyliana Mbappe, o czym wiadomo już od bardzo dawna. Strony czekają na odpowiedni moment, by oficjalnie zakomunikować, że nawiązano współpracę. Sprowadzenie jednego z najlepszych piłkarzy na świecie sprawia, że media rozpisują się na temat przyszłości kilku innych graczy Królewskich. W tej grupie jest Rodrygo, który ma bezpośrednio ucierpieć na transferze kapitana reprezentacji Francji. Uważa się, że w przyszłym sezonie straci miejsce w wyjściowym składzie.

Rodrygo był w ostatnich miesiącach bardzo ważną postacią Realu Madryt. Stale się rozwija, notując coraz lepsze liczby. W tym sezonie zgromadził 17 bramek i 9 asyst, a statystyki będzie mógł jeszcze poprawić w finale Ligi Mistrzów. Kibice nie chcą jego odejścia, natomiast na Santiago Bernabeu może zabraknąć miejsca dla tylu zawodników z najwyższej światowej półki.

POLECAMY TAKŻE

W mediach pojawiła się zapowiedź wywiadu Rodrygo dla DAZN, która zawiera fragment jego wypowiedzi, sugerujący, że nie jest pewny dalszej gry dla Realu Madryt. Powstały spore dywagacje, więc Brazylijczyk niezwłocznie zareagował, zapewniając, że nigdzie się tego lata nie wybiera. Czuje się on świetnie w stolicy Hiszpanii i pragnie pozostać tam na wiele lat.

“Dzisiaj zdarzyła się bardzo irytująca sytuacja, gdzie jedna z moich wypowiedzi została wyciągnięta z kontekstu. By być dosadnym, jestem bardzo szczęśliwy w Realu Madryt, spełniam swoje marzenia i nie przychodzi mi na myśli opuszczenie klubu mojego życia” – oświadczył Rodrygo.

Komentarze