Gwiazdor Milanu czeka na ruch Bayernu Monachium. Davies blokuje hitowy transfer

Theo Hernandez stał się celem transferowym Bayernu Monachium. Trafi do Bundesligi, jeśli latem odejdzie Alphonso Davies. Operacja z udziałem gwiazdora Milanu pozostaje w zawieszeniu - informuje Florian Plettenberg.

Theo Hernandez
Obserwuj nas w
fot. Marco Canoniero / Alamy Na zdjęciu: Theo Hernandez

Milan straci gwiazdora? Transfer w zawieszeniu

Theo Hernandez został wytypowany przez Bayern Monachium jako wymarzony następca Alphonso Daviesa. Francuz powiadomił działaczy Milanu, że byłby zainteresowany hitowym transferem, prosząc tym samym o zgodę na odejście. Operacja pozostaje jednak w zawieszeniu, gdyż Bawarczycy czekają na wyjaśnienie się przyszłości Kanadyjczyka.

Kilka miesięcy temu media rozpisywały się na temat potencjalnej przeprowadzki Daviesa do Realu Madryt. Wszystko za sprawą jego wygasającej w 2025 roku umowy. Bayern pragnął ją przedłużyć, lecz ten zwleka z decyzją. Świadomy zainteresowania ze strony Królewskich wyczekiwał kolejnych propozycji. Władze niemieckiego giganta stwierdziły, że jeśli nie porozumieją się w sprawie długoterminowej współpracy, latem defensor trafi na listę transferową. Z biegiem czasu Real studził swoje zapędy, a według najnowszych doniesień – ma kompletnie wycofać się z tej transakcji.

POLECAMY TAKŻE

Nie oznacza to oczywiście, że Davies zostanie na Allianz Arena. Bayern będzie w dalszym ciągu szukał mu nowego klubu, choć oczywiście priorytetem jest kontynuacja rozmów kontraktowych. Dopóki odejście Kanadyjczyka się nie sfinalizuje, Bawarczycy nie ruszą po Hernandeza. Na ten moment nie ma pełnego porozumienia między nim a niemieckim klubem, a Milan nie otrzymał żadnej oferty. Co więcej, między stronami nie są nawet prowadzone żadne negocjacje. 26-latek bardzo pozytywnie zareagował na informacje łączące go z Bayernem i zgodzi się na transfer, jeśli tylko pojawi się takowa okazja.

Komentarze