Newcastle bierze na celownik gwiazdora reprezentacji Meksyku

Edson Alvarez jest piłkarzem Ajaxu Amsterdam już od 2019 roku. Wydaje się, że lato 2023 to idealny moment dla gwiazdora reprezentacji Meksyku na spróbowanie nowego wyzwania w karierze. Sytuację 25-latka obserwuje m.in. Newcastle United.

Edson Alvarez
PressFocus Na zdjęciu: Edson Alvarez
  • Edson Alvarez może przeprowadzić się do Premier League
  • Wszechstronność Meksykanina docenia Newcastle United
  • 25-latek może zagrać zarówno w centrum obrony, jak i w środku pola

Alvarez zamieni Ajax na Newcastle?

Edson Alvarez jest łączony z opuszczeniem Ajaxu Amsterdam już od kilku sezonów, jednak od 2019 roku nieprzerwanie przywdziewa koszulkę holenderskiego klubu. Wiele wskazuje na to, że defensywny pomocnik lub środkowy obrońca latem w końcu zmieni otoczenie.

61-krotny reprezentant Meksyku w przeszłości był bliski przeprowadzki do Chelsea, ale transakcja upadła na ostatniej prostej. Według portalu “Todofichajes”, teraz wszechstronnemu piłkarzowi przygląda się Newcastle United. Eddie Howie chce wzmocnić rywalizację w zespole.

Szczególnie wzmocniona musi zostać pozycja pivota, gdzie Bruno Guimaraes nie ma godnego zmiennika. Edson Alvarez jest już gotowy na podjęcie nowego wyzwania w karierze, a ewentualne przenosiny na St James’ Park wydają się bardzo ciekawą opcją.

Komentarze