Chelsea planuje kolejne transfery. Oferuje miliony za gracza Lyonu

Malo Gusto
PressFocus Na zdjęciu: Malo Gusto

Chelsea przygotowuje się do transferu Malo Gusto z Olymipque Lyonu, informuje ESPN. Według nieoficjalnych informacji kwota transferu może wynieść nawet 40 milionów euro.

  • Chelsea planuje kolejne transfery
  • Na liście życzeń The Blues znalazł się Malo Gusto
  • Chelsea zapłaci za wychowanka Lyonu 40 mln euro

Chelsea chce obrońcę Lyonu

Według doniesień, Chelsea nie złożyła jeszcze żadnej oficjalnej oferty za Malo Gusto, ale gracz uzgodnił już z klubem warunki indywidualnej umowy, która ma obowiązywać przez kolejnych sześć lat.

Obecnie punktem spornym są warunki tej transakcji. The Blues interesuje jedynie transfer definitywny, na mocy którego Gusto przeniósłby się już w styczniu na Stamford Bridge. Ekipa z Ligue 1 oczekuje natomiast, aby obrońca pozostał w klubie na wypożyczeniu do końca sezonu.

Malo Gusto jest wychowankiem akademii Lyonu. Obrońca był również łączony z transferem do Manchesterem United, ale obecnie wydaje się, że bliżej mu do Londynu.

Messi zagra z Ronaldo? “Jest tu mile widziany”
Lionel Messi

Według byłego napastnika Manchesteru United i obecnego snajpera Al Hilal, Odiona Ighalo, Lionel Messi jest mile widziany Arabii Saudyjskiej. Argentyńczyk od jakiegoś czasu jest wiązany z przeprowadzką do ligi, w której gra już Crisitano Ronaldo. Lionel Messi może zagrać w jednej lidze z Cristiano Ronaldo Argentyńczyk ma być przekonywany do przenosin do Arabii Saudyjskiej Odion

Czytaj dalej…

Francuz zadebiutował w Lyonie w wieku 17 lat i zaliczył już 47 występów w seniorskiej drużynie. Jest także na radarze Didiera Deschampsa. Gusto występował w reprezentacji Francji we wszystkich kategoriach wiekowych. Brakuje mu jedynie debiutu w dorosłej kadrze.

Gusto to szybki, ofensywnie grający obrońca cechujący się wyśmienitymi dośrodkowaniami. Jego obecna umowa wygasa za osiemnaście miesięcy.

Zobacz również: Niejasna sytuacja Evertonu. Właściciel zmienił zdanie?

Komentarze