Asysta Piątka w meczu z Romą. Udział przy bramce w trzecim meczu z rzędu [WIDEO]

Krzysztof Piątek zanotował asystę w spotkaniu ligowym przeciwko AS Romie. Przypadkowe podania polskiego napastnika wykorzystał niezawodny Boulaye Dia. Trzeci mecz z rzędu 28-latka, w którym bierze udział przy zdobytej bramce.

Krzysztof Piątek
PressFocus Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
  • Przebudzenie Krzysztofa Piątka
  • Polak zaliczył asystą w starciu z Romą
  • Trzeci mecz z rzędu 28-latka, w którym bierze udział przy zdobytej bramce

Znakomita forma Krzysztofa Piątka w ostatnich tygodniach

Krzysztof Piątek zaliczył asystę w spotkaniu ligowym przeciwko Romie na Stadio Olimpico. Przypadkowe podania Polaka zamienił na gola Boulaye Dia – niezawodny napastnik Salernitany. 28-letni napastnik jest ostatnio w świetnej formie, bowiem w trzecim meczu z rzędu miał udział przy zdobytej bramce.

Ostatnie tygodnie są prawdopodobnie najlepszymi Krzysztofa Piątka w Salerno. Wszystko zaczęło się od starcia z Empoli, w którym polski napastnik wpisał się na listę strzelców, przerywając niechlubną serię meczów bez strzelonego gola. Tydzień później przyszło starcie z Atalantą, w którym zaliczył asystę przy zwycięskiej bramce Antonio Candrevy w doliczonym czasie gry.

Krzysztof Piątek rozegrał w koszulce Salernitany 32 spotkania. W tym czasie zdobył cztery bramki oraz zanotował pięć asyst.

Sprawdź także: Mistrz Polski ma nowego napastnika. Transfer ze spadkowicza

Komentarze