Piątek doceniony przez włoskie media. Najwyższa ocena w zespole

Serwis Calciomercato.com docenił występ Krzysztofa Piątka w meczu Salernitany z Empoli. Polski napastnik został najwyżej oceniony w swoim zespole. Otrzymał też lepszą notę niż szkoleniowiec Paulo Sousa.

Krzysztof Piątek
PressFocus Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
  • Piątek w końcu przełamał się w meczu ligowym
  • Gol Polaka nie pomógł jednak Salernitanie, która przegrała z Empoli
  • Włoskie media oceniły występ Piątka

Dobre noty Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek pojawił się na placu gry od początku drugiej połowy w poniedziałkowym meczu Salernitany z Empoli. Polak po kilkumiesięcznej przerwie w końcu się przełamał i w 85. minucie zdobył gola na ligowych boiskach. Jego trafienie nie pomogło jednak drużynie Paulo Sousy, która ostatecznie przegrała 1:2.

Niezły występ Piątka docenił włoski serwis Calciomercato.com, który ocenił występ Polaka na 6,5 w dziesięciostopniowej skali. – Był mało i źle wykorzystywany, jednak był przygotowany na pierwszą prawdziwą okazję, która mu się trafiła – podsumowali dziennikarze z Półwyspu Apenińskiego.

Tak wysoko, jak Piątek oceniony został tylko Daniliuc, który również pojawił się na placu gry w drugiej połowie. Z kolei Paulo Sousa otrzymał jedynie notę 6.

Salernitana na cztery kolejki przed końcem sezonu ma tylko osiem punktów przewagi nas strefą spadkową i nadal jest uwikłana w walkę o utrzymanie.

Zobacz również: Sousa skomentował przełamanie Piątka w Serie A

Komentarze