Obawy się nie potwierdziły. Polak gotowy do gry

Paweł Dawidowicz
PressFocus Na zdjęciu: Paweł Dawidowicz

Paweł Dawidowicz został zmieniony już pierwszej połowie meczu Serie A przeciwko Lecce. Obrońca Hellasu Werona opuścił boisko z grymasem na twarzy, co wywołało dyskusję na temat tego, jak poważny może być ten uraz. Jednak na szczęście reprezentant Polski jest w pełni zdrowy, co ujawnił Samuel Szczygielski.

  • Paweł Dawidowicz doznał urazu w meczu Hellas – Lecce
  • Polak opuścił boisko z grymasem twarzy, co wzbudziło ogromny niepokój
  • Na szczęście kontuzja nie okazałą się poważna

Dawidowicz jest gotowy do gry

Pytania, które padały jeszcze w trakcie meczu Hellas – Lecce były oczywiste. Jak poważna jest kontuzja? Ile będzie pauzował Paweł Dawidowicz? Na szczęście najnowsze doniesienia są wyjątkowo pozytywne, zupełnie odmienne od pierwotnych.

Dawidowicz znów kontuzjowany. Polak nie dokończył meczu z Lecce
Paweł Dawidowicz

Paweł Dawidowicz odniósł kolejną w tym sezonie kontuzję. Obrońca Hellasu Werona z powodu urazu musiał zostać zmieniony w pierwszej połowie sobotniego meczu Serie A przeciwko Lecce. Dawidowicz znów kontuzjowany Polak miał już problemy zdrowotne w tym sezonie Obrońca nie dokończył sobotniego meczu z Lecce Ogromny pech Dawidowicza Paweł Dawidowicz już zmagał się w tym sezonie

Czytaj dalej…

Samuel Szczygielski, redaktor portalu meczyki.pl, podczas programu International Level ujawnił, że rozmawiał z polskim obrońcą i ten zdradził mu niezwykle optymistyczne informacje dotyczące jego stanu zdrowia. Uraz Pawła Dawidowicza nie okazał się poważny i defensor Hellasu jest gotowy do gry. Jednak na boisko wróci dopiero w meczu z Lazio, ponieważ w starciu z Udinese będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Komentarze