Mattia Zaccagni podjął decyzje na temat przyszłości. Jasna deklaracja

Mattia Zaccagni zdecydował, gdzie chce kontynuować swoją karierę. W wywiadzie dla "Corriere della Sera" wyjawił, że chciałby zostać w Lazio.

Mattia Zaccagni
Obserwuj nas w
IMAGO / IPA Sport / Fabrizio Corradetti Na zdjęciu: Mattia Zaccagni
  • Mattia Zaccagni podjął decyzje w sprawie dalszej gry w Lazio
  • Kontrakat Włocha wygasa latem 2025 roku
  • Skrzydłowy chciałby zostać w drużynie Maurizio Sarri’ego

Kluczowy piłkarz Lazio chce zostać w klubie

Mattia Zaccagni w niedawnej rozmowie z “Corriere dela Sera” przyznał, że wie, gdzie chce spędzić następne lata kariery. Włoch nie widzi siebie w innym miejscu niż Rzym, a przede wszystkim w innej koszulce niż ta “Biancocelestich”. Urodzony w Cesenie piłkarz występuje w Lazio od 2021 roku. Jest jedną z kluczowych postaci w układance Maurizio Sarri’ego. Dla “Orłów” zagrał w 96 meczach, w których strzelił 16 bramek i zanotował 18 asyst. Zanim trafił na Stadio Olimpico reprezentował barwy Hellasu Werona. Podczas swojej kariery wystąpił w 3 meczach w koszulce “Azzurri”. Kontrakt skrzydłowego wygasa w czerwcu 2025 roku. Transfermarkt wycenia piłkarza na 30 milionów euro.

– Oczywiście, zespół o tym wie. Ostatnio nie było zbyt wielu rozmów na ten temat, ale Claudio Lotito działa w ten sposób. Odkłada rozmowę w czasie, a za jakiś czas wraca do niej – powiedział na temat wygasającego kontraktu.

– Właściciel ma swoje tempo, ale myślę, że w pierwszej kolejności trzeba zająć się kontraktem Felipe Andersona, który wygasa za kilka miesięcy. Moja umowa wygasa dopiero w 2025 roku – dodał.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze