Znakomite miesiące Darmiana. Włoch może zostać nagrodzony przez klub

Matteo Darmian chciałby kontynuować karierę w Interze. "Nerazzurri" również nie chcą się rozstawać z doświadczonym defensorem. Fabrizio Romano informuje, że w zapisie umowa Włocha istnieje opcja przedłużenia wygasającego kontraktu.

Matteo Darmian
Obserwuj nas w
IMAGO / Giuseppe Maffia Na zdjęciu: Matteo Darmian
  • Umowa Matteo Darmiana z Interem wygasa wraz z końcem sezonu
  • Obie strony chcą kontynuować ze sobą współpracę
  • Zapis w umowie umożliwia klubowi zatrzymać Włocha na kolejny rok

Matteo Darmian zostanie w Interze?

Matteo Darmian prawdopodobnie obecnie jest w życiowej formie. Włoski zawodnik odgrywał kluczową rolę w zeszłym sezonie, kiedy Inter Mediolan dotarł do finału Ligi Mistrzów. Dziś podtrzymuje dobrą dyspozycję, a podczas listopadowego zgrupowania zdobył premierową bramkę w reprezentacji Italii.

Okazuje się, że to nie koniec dobrych wiadomości dla byłego zawodnika Manchesteru United. Fabrizio Romano informuje, że Inter Mediolan planuje wykorzystać specjalny zapis w umowie Matteo Darmiana. Chodzi o przedłużenie wygasającego kontraktu o kolejny sezon. Sam zawodnik jest gotowy na dalszą grę w czarno-niebieskich barwach.

POLECAMY TAKŻE

39-krotny reprezentant “Squadra Azzurra” w obecnym sezonie 14 spotkań. Simone Inzaghi mocno ceni uniwersalność 33-latka, który może występować zarówno w trójosobowym bloku obronnym jak i na wahadle.

Sprawdź także: Inter Mediolan rusza na polowanie. W kręgu zainteresowań gwiazda ligi belgijskiej

Komentarze