Martinez katem Sousy. Portugalczyk o krok od zwolnienia [WIDEO]

Inter Mediolan pokonał Salernitanę 4:0 po czterech golach Lautaro Martineza. Wiele wskazuje na to, że ten mecz był gwoździem do trumny Paulo Sousy.

Lautaro Martinez
IMAGO / Daniele Buffa Na zdjęciu: Lautaro Martinez
  • Inter Mediolan pokonał Salernitanę 4:0 w 7. kolejce Serie A
  • Wszystkie bramki zdobył genialny Lautaro Martinez
  • Po tym meczu pracę może stracić Paulo Sousa

Sousa straci pracę? Martinez pogrążył Salernitanę [WIDEO]

Inter Mediolan wygrał 4:0 w wyjazdowym starciu z Salernitaną. Spotkanie odbyło się w ramach 7. kolejki Serie A. Prawdziwym katem tego wieczoru okazał się Lautaro Martinez. Argentyńczyk rozwiązał worek z bramkami w 62. minucie. Do końca meczu dołożył jeszcze trzy trafienia, nie dając gospodarzom żadnych szans.

Wszystko wskazuje na to, że po tym spotkaniu z pracą pożegna się Paulo Sousa. Włoskie media informowały, że Portugalczyk gra o życie i potrzebuje zwycięstwa. W tej sytuacja porażka 0:4 z pewnością nie wróży najlepszych wieści byłemu selekcjonerowi reprezentacji Polski.

Swój moment w tym spotkaniu mógł mieć Mateusz Łęgowski. Polski pomocnik trafił do siatki w 66. minucie, ale sędzia odgwizdał spalonego.

Czytaj dalej: Nieuznana bramka Liverpoolu była prawidłowa. Szokujące oświadczenie sędziów [WIDEO]