Federalny Sąd Apelacyjny podjął decyzję. Juventus znów ukarany

Jak donosi portal "ANSA", Federalny Sąd Apelacyjny zdecydował się ukarać Juventus odjęciem dziesięciu punktów. Taka kara powoduje, że "Bianconeri" mają coraz mniejszą szansę na awans do przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Juventus
PressFocus Na zdjęciu: Juventus
  • Poznaliśmy decyzję Federalnego Sądu Apelacyjnego
  • Juventus ukarany odjęciem dziesięciu punktów
  • “Bianconerim” po raz drugi w tym sezonie ucieka Liga Mistrzów

Juventus ukarany odjęciem dziesięciu punktów!

Portal “ANSA” informuje, że Federalny Sąd Apelacyjny podjął decyzję odnośnie Juventusu. Klub ze stolicy Piemontu został ukarany odjęciem dziesięciu punktów. Taka strata powoduje, że “Bianconeri” mają coraz mniejszą szansę, aby w przyszłym sezonie grać w Lidze Mistrzów.

Już od dłuższego czasu nad klubem z Turynu są czarne chmury związane z karami w postaci odjęcia punktów. Już raz Juventus miał odjęte 15 oczek, ale po odwołaniu decyzja została zawieszona w kwietniu. Teraz trudno będzie się spodziewać, aby “Starej Damie” przywrócono zabrane punkty.

Juventus na ten moment (przed spotkaniem z Empoli) zajmuje siódmą lokatę w ligowej tabeli. Ich strata do Milanu, czyli miejsca dającego awans do Ligi Mistrzów wynosi pięć punktów. A już w przyszłej kolejce podopieczni Massimiliano Allegriego stawią czoła “Rossonerim”.

Sprawdź także: Niewypał Milanu może przebierać w ofertach. Wybierze Premier League?

Komentarze