Niewypał Milanu może przebierać w ofertach. Wybierze Premier League?

Antonio Vitiello, włoski dziennikarz znający dobrze środowisko Milanu, poinformował o zainteresowaniu klubów Divockiem Origim. Belgijski napastnik znalazł się na celowniku West Hamu, Aston Villi, a także tureckich zespołów.

Divock Origi
PressFocus Na zdjęciu: Divock Origi
  • Divock Origi nie zaliczy przygody w Milanie do udanych
  • Belgijski napastnik może jednak zaliczyć miękkie lądowanie
  • Piłkarzem bowiem poważnie interesują się angielskie zespoły

Divock Origi zaliczy miękkie lądowanie?

Divock Origi jest jednym z wielu piłkarzy, który prawdopodobnie opuści latem szeregi Milanu. Antonio Vitiello, włoski dziennikarz, poinformował w poniedziałek, że belgijski napastnik znalazł się na celowniku West Hamu United, Aston Villi, a także tureckich drużyn.

Wychowanek akademii Lille mógłby po roku przerwy wrócić do Premier League. Na angielskich boiskach przez lata wyrobił sobie odpowiednią markę, stąd zainteresowanie brytyjskich zespołów. O 28-latka również latem powalczą Turcy, którzy są w stanie zaoferować mu spore zarobki.

Belgijski napastnik zamienił latem Liverpool na Mediolan. Zawodnik miał rywalizować o podstawowy skład “Rossonerich” z Olivierem Giroud, jednak kompletnie nie sprostał oczekiwań. W obecnym sezonie rozegrał 35 spotkań, w których zdobył zaledwie dwie bramki oraz zaliczył jedną asystę.

Sprawdź także: Luciano Spalletti podjął decyzję. Napoli wkrótce ogłosi kibicom

Komentarze