Długo wyczekiwana chwila. Debiutanckie trafienie Zalewskiego w barwach AS Romy [WIDEO]

Nicola Zalewski zdobył swoją premierową bramkę w barwach AS Romy. Polak trafił do siatki w pierwszej połowie rywalizacji z Sassuolo. Po 30 minutach rzymianie przegrywają na własnym terenie 1-2.

Nicola Zalewski
  • Nicola Zalewski zdobył pierwszą bramkę dla AS Romy
  • Polak zniwelował stratę bramkową
  • Po 30 minutach Sassuolo wygrywa w Rzymie 2-1

Wielki moment dla Zalewskiego

Nicola Zalewski zapracował na zaufanie Jose Mourinho. Po powrocie do zdrowia Leonardo Spinazzoli utytułowany szkoleniowiec przesunął reprezentanta Polski na prawe wahadło, gdzie występuje regularnie.

Niedzielne spotkanie na Stadio Olimpico z Sassuolo nie zaczęło się dobrze dla gospodarzy, którzy po nieco ponad kwadransie gry przegrywali już 0-2. Na pomoc drużynie ruszył Zalewski, który w 26. minucie trafił do siatki, zdobywając swoją premierową bramkę w barwach AS Romy.

Lewym skrzydłem popędził Spinazzola, który nieco przesadził z siłą swojego dośrodkowania. Do piłki dobrze ustawił się Polak i uderzył bez przyjęcia. Jego strzał nie był czysty, natomiast zaskoczył bezradnego Andreę Consigliego.

To dla Zalewskiego długo wyczekiwane trafienie. Spotkanie z Sassuolo jest jego 57. występem w barwach AS Romy.