Juan Cuadrado
Juan Cuadrado fot. Grzegorz Wajda

Cuadrado: Chciałbym zobaczyć Jamesa w Serie A

Juan Cuadrado rozmawiał ostatnio z dziennikarzami Il Mattino. Kolumbijczyk przyznał, że chciałby na kolejny sezon zostać w Juventusie, a także zdradził, że ma nadzieję na transfer Jamesa Rodrigueza do Serie A.

Czytaj dalej…

– Cieszę się, że mogę być częścią Juventusu. Moja rodzina jest bardzo szczęśliwa w Turynie i nie myślimy o zmianie miejsca zamieszkania. Chcę kolejny sezon spędzić w tej ekipie – powiedział 31-latek.

– Transfer Jamesa do Napoli? To byłoby coś fantastycznego. Znamy się dobrze i wiem, że byłby szczęśliwy w Serie A. Myślę też, że każdy zespół chciałby mieć takiego zawodnika jak on – dodał Cuadrado.

– Wszyscy wiedzą, że James to wspaniały gracz. Myślę, że jego przenosiny do Włoch pomogłyby mu wejść na jeszcze wyższym poziom i rozwinąć się taktycznie. Kibicuje więc temu transferowi – podsumował zawodnik Juventusu.

Przypomnijmy, że James Rodriguez, zawodnik Realu Madryt, łączony jest z przenosinami do Neapolu. Z kolei Cuadrado, który jest jego koleją z reprezentacji Kolumbii, od 2015 roku reprezentuje barwy Juventusu.

Komentarze