Tottenham z kłopotem, kolejny trener odrzucił ofertę

Graham Potter
fot. PressFocus Na zdjęciu: Graham Potter

Tottenham Hotspur wciąż nie znalazł nowego menedżera, który będzie mógł poprowadzić ten zespół w kolejnej kampanii. The Sun poinformowało natomiast, że dziesiątym kandydatem, który odrzucił ofertę londyńczyków, jest Graham Potter. Coraz bardziej realny wydaje się scenariusz, że stery nad drużyną z Londynu przejmie Nuno Espirito Santo.

Tottenham wciąż w trakcie poszukiwań nowego menedżera

Totteham Hotspur intensywnie poszukuje trenera, który może zastąpić Jose Mourinho. Chociaż z pracą w klubie z Londynu łączono się już wiele nazwisk, to wciąż nie ma oficjalnego komunikatu na temat nowego opiekuna The Spurs.

W kontekście pracy w ekipie ze stolicy Anglii wymieniano już takich trenerów jak: Mauricio Pochettino, Julian Nagelsmann, Hansi Flick, Erik ten Hak, Paulo Fonseca, Gennaro Gattuso, czy Steven Gerrard. Żaden z wymienionych ostatecznie nie podpisał z Tottenhamem kontraktu.

Angielscy dziennikarz poinformowali natomiast, że kolejnym, który odrzucił ofertę The Spurs, jest opiekun Brighton. Potter odmówił, przekonując, że dołączenie do londyńskiej ekipy nie będzie dla niego dobrym ruchem w karierze.

Start nowego sezonu odbędzie się 14 sierpnia. Piłkarze The Spurs już w pierwszej kolejce będą mieć wysoko postawioną poprzeczkę, bo staną do rywalizacji z Man City. Tymczasem już na 25 września zaplanowane są derby z Arsenalem.

Ostatnią kampanię Tottenham zakończył na siódmej pozycji w ligowej tabeli. Najlepszym strzelcem poprzedniego sezonu został natomiast Harry Kane, który zanotował 23 trafienia. Reprezentant Anglii według różnych głosów latem może opuścić ekipę z Tottenham Hotspur Stadium.

Czytaj więcej: Gerrard kolejnym kandydatem na menedżera The Spurs

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 18:20.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze