Mount bliski odejścia? Frank Lampard uchylił rąbka tajemnicy

Coraz więcej źródeł podaje, że Mason Mount może wraz z końcem sezonu opuścić Chelsea. W podobnym tonie wypowiedział się ostatnio Frank Lampard. Szkoleniowiec The Blues opowiedział o sytuacji pomocnika.

Mason Mount
Imago Na zdjęciu: Mason Mount
  • Mason Mount nie zaakceptował oferty przedłużenia kontraktu ze strony Chelsea
  • Anglikowi obecnie bliżej jest do przenosin do Manchesteru United
  • Frank Lampard uważa, że The Blues mogą stracić swojego wychowanka

Lampard przeczuwa odejście Masona Mounta

Mason Mount coraz mocniej kuszony jest przez Manchester United. Czerwone Diabły chciałyby pozyskać ofensywnego pomocnika, a David Ornstein uważa, że do porozumienia jest już blisko. Podobne wrażenie można odnieść po ostatniej wypowiedzi Franka Lamparda.

Trener The Blues zdradził szczegóły sytuacji 24-latka. Szkoleniowiec uważa, że obecnie Mount jest bliżej odejścia z Chelsea

– Dawniej, w jego przypadku mówiłoby się: dlaczego odchodzisz, nie powinieneś. Ale czasy są takie, że wielu zawodników często zmienia kluby. To wstyd, że mamy obecnie sytuację gdzie wygląda na to, że tak się dzieje również w jego przypadku – stwierdził Frank Lampard. 

Kontrakt Masona Mounta wygasa w czerwcu 2024 roku. Nie wydaje się, żeby Anglik miał go wypełnić. Chelsea złożyła mu propozycję przedłużenia umowy, jednak zawodnik nie zdecydował się jej zaakceptować. 

Czytaj również: Gigantyczne plany Man Utd. Gwiazdy angielskiej piłki trafią na Old Trafford?

Komentarze