Gigantyczne plany Man Utd. Gwiazdy angielskiej piłki trafią na Old Trafford?

Manchester United zamierza rozbić bank i ściągnąć na Old Trafford gwiazdy angielskiej piłki. Celami transferowymi na najbliższe okienko są Mason Mount, Declan Rice oraz Harry Kane.

Declan Rice
Obserwuj nas w
fot. Pressfocus Na zdjęciu: Declan Rice
  • Manchester United pracuje nad transferami reprezentantów Anglii
  • Coraz bliżej przenosin na Old Trafford jest Mason Mount, za którego złożono ofertę
  • Priorytetem do wzmocnienia ataku nieustannie pozostaje Harry Kane

Czerwone Diabły rozbiją bank?

Erik ten Hag pragnie, aby Manchester United stał się w przyszłym sezonie realną konkurencją dla Manchesteru City. Dostrzega w swojej drużynie pewne dziury, które w trakcie letniego okienka mają zostać załatane.

Priorytetem dla Czerwonych Diabłów pozostaje ściągnięcie napastnika z najwyższej półki. Celem numer jeden wciąż jest Harry Kane, choć szanse na pozyskanie go są coraz mniejsze. Tottenham pracuje nad zatrzymaniem go w Londynie, a sprzedaż gwiazdora do ligowego rywala jest opcją unikaną.

Sporo wskazuje natomiast na to, że na Old Trafford zamelduje się Mason Mount, który od miesięcy prowadzi nieskuteczne negocjacje z Chelsea. Manchester United złożył za reprezentanta Anglii ofertę w wysokości 55 milionów funtów. The Blues wyceniają go na więcej, natomiast wobec wygasającego w 2024 roku kontraktu nie mają najlepszej pozycji negocjacyjnej.

W kuluarach dalej mówi się o pozyskanie Declana Rice’a, który latem zostanie bohaterem wielkiego transferu. Na prowadzenie w wyścigu o lidera środka pola West Hamu pozostaje Arsenal, choć Czerwone Diabły oraz Bayern Monachium stanowią realną konkurencję.

Komentarze