Syn Carlo Ancelottiego rozpocznie pracę na własny rachunek?

Davide Ancelotti
PressFocus Na zdjęciu: Davide Ancelotti

Davide Ancelotti to kolejny kandydat na nowego szkoleniowca Evertonu. “The Toffees” szukają następcy Franka Lamparda.

  • Everton zwolnił Franka Lamparda
  • Rozpoczęły się poszukiwania jego następcy
  • “The Toffees” obserwują sytuację syna Carlo Ancelottiego

Davide Ancelotti kandydatem na trenera Evertonu

Everton pozostaje bez szkoleniowca od trzech dni, kiedy to zwolniony został Frank Lampard. Włodarze “The Toffees” intensywnie obserwują rynek w celu znalezienia nowego trenera i w tym momencie wydaje się, że faworytem do objęcia schedy po 44-letnim Angliku jest Marcelo Bielsa, który przyleciał na Wyspy Brytyjskie, aby rozpocząć oficjalne rozmowy.

Klub z niebieskiej części Liverpoolu ma także opcje rezerwowe w postaci Seana Dyche’a, Marcelino, Ralpha Hasenhuttla, a także… Davide Ancelottiego. Syn słynnego włoskiego menedżera musiałby więc zacząć samodzielną pracę, bowiem od kilku lat jest głównym asystentem swojego ojca.

31-latek w wyżej wspomnianej funkcji miał okazję pracować dla takich zespołów jak Real Madryt, Napoli, Bayern Monachium oraz właśnie Everton, który wraz z ojcem prowadził w latach 2019-2021. Davide Ancelotti zapowiadał, że w przyszłości będzie chciał zostać pierwszym trenerem jakiejś drużyny, ale może to nastąpić szybciej niż przewidywał.

Syn Carlo Ancelottiego oprócz roli asystenta w przeszłości był również trenerem przygotowania fizycznego w Paris Saint-Germain i podczas pierwszego pobytu w stolicy Hiszpanii.

  • Czytaj więcej:
Bielsa przyłapany na lotnisku. Będzie rozmawiał z angielskim klubem
Marcelo Bielsa

Marcelo Bielsa jest jednym z głównych kandydatów do przejęcia Evertonu po Franku Lampardzie. 67-latek przyleciał do Anglii na rozmowy z włodarzami “The Toffees”. Everton szuka nowego trenera po zwolnieniu Lamparda Faworytem do objęcia “The Toffees” jest Marcelo Bielsa Argentyńczyk został przyłapany na lotnisku w Londynie Everton rozmawia z Bielsą Ostatnia porażka Evertonu z West Hamem

Czytaj dalej…

Komentarze