Newcastle doceni pomocnika. Zostanie najlepiej opłacanym graczem w historii klubu

Newcastle jest na najlepszej drodze do awansu do Ligi Mistrzów, a dobre wyniki w dużej mierze są wynikiem znakomitej gry drugiej linii. W niej bryluje Bruno Guimaraes. Ekrem Konur przekazał, że klub planuje wkrótce zaoferować Brazylijczykowi nowy kontrakt. Uczyni go on najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii Srok.

Bruno Guimaraes
Pressfocus Na zdjęciu: Bruno Guimaraes
  • Bruno Guimaraes wyrósł na jedną z największych gwiazd Newcastle
  • Pomocnikiem zaczęły już interesować się wielkie marki, dlatego Sroki chcą zabezpieczyć jego przyszłość
  • Newcastle chce zrobić z niego najlepiej opłacanego gracza w historii klubu

Bruno Guimaraes zostanie doceniony przez Newcastle

Newcastle zrobiło znakomity interes z transferem Bruno Guimaraesa. Brazylijczyk rozgrywa bardzo udaną kampanię, a Sroki są bliskie zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów. W klubie panuje euforia względem przyszłego sezonu w europejskich pucharach. Najpierw jednak należy zabezpieczyć przyszłość największych gwiazd. 

Ekrem Konur przekazał, że już po roku Newcastle planuje zaoferować Bruno Guimaraesowi nową umowę. Klub chce docenić jego wkład w wyniki drużyny i jednocześnie zatrzymać w klubie na dłużej. Aktualna umowa obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. 

Zdaniem tureckiego dziennikarza, klub planuje uczynić z pomocnika najlepiej opłacanego zawodnika w historii Newcastle. Nowy kontrakt ma obowiązywać do końca czerwca 2028 roku. Działania te są odpowiedzią na ogromne zainteresowanie graczem ze strony europejskich gigantów. Sytuacji 25-latka uważnie przyglądają się Real Madryt, Chelsea i Paris-Saint Germain.

Sprawdź też: Raphinha otwarty na powrót do Premier League

Komentarze