Redknapp krytykuje zatrudnienie Ralfa Rangnicka

Michael Carrick
Pressfocus Na zdjęciu: Michael Carrick

Manchester United zdecydował się do końca sezonu zatrudnić Ralfa Rangnicka. Pomysł ten na łamach “The Sun” ostro skrytykował Harry Redknapp.

  • Manchester United zatrudnił do końca sezonu Ralfa Rangnicka
  • Michael Carrick zatem poprowadził Czerwone Diabły tylko w dwóch meczach
  • Pomysł zatrudnienia Niemca skrytykował Harry Redknapp

Rangnick nowym menedżerem MU

Manchester United po klęsce z Watford FC 1:4 w ubiegły poniedziałek, podjął decyzję o zwolnieniu menedżera Ole Gunnara Solskjaera. Jego następcą został Michael Carrick, który poprowadził Czerwone Diabły w meczu Ligi Mistrzów z Villarreal CF (2:0), a także w starciu Premier League z Chelsea FC. Włodarze z Old Trafford nie zdecydowały się jednak dać szansy Carrickowi na dłużej, gdyż zatrudniły do końca sezonu Ralfa Rangnicka.

Pomysł zatrudnienia Niemca ostro skrytykował Harry Redknapp, były menedżer m.in. West Hamu i Tottenhamu.

Carrick pokrzywdzony

Michael Carrick jest jednym z najbardziej inteligentnych piłkarzy, jakich znam. Zatem naprawdę nie musiałem mówić, że w przyszłości zostanie on menedżerem Manchester United. Ale fakt, że United postanowili zatrudnić trenera tymczasowego, by zastąpił on innego szkoleniowca tymczasowego, zanim znajdą kogoś na stałe jest absurdalny. Nigdy w życiu nie spotkałem się z czymś równie głupim – napisał Redknapp w swoim felietonie na łamach “The Sun”.

Władze nie powinny odstawiać na bok Carricka, tylko po to, by ktoś zastąpił go na chwilę. I co taka decyzja mówi Carrickowi? Nie wierzymy w Ciebie? – dodał.

Przeczytaj również: Fuchs: Rangnick ma jasno określoną filozofię

Komentarze

Na temat “Redknapp krytykuje zatrudnienie Ralfa Rangnicka