Rangnick zabrał głos na temat Premier League

Ralf Rangnick
fot. PressFocus Na zdjęciu: Ralf Rangnick

Ralf Rangnick został menedżerem Manchesteru United pod koniec listopada 2021 roku. Niemiec w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi medialnych opowiedział o tym, czy był zaskoczony tym, co go spotkało w Premier League.

  • Ralf Rangnick zastąpił Ole Gunnara Solskjaera w roli menedżera Man Utd
  • Jak na razie na koncie Niemca jest tylko jedna porażka
  • 63-latek wypowiedział się na temat Premier League

Rangnick o Premier League: ogólnie nie jestem niczym zaskoczony

Ralf Rangnick jak dotąd prowadził ekipę z Old Trafford w siedmiu spotkaniach. Zaliczył w nich cztery zwycięstwa, dwa remisy i tylko jedną porażkę. Następstwem tego jest fakt, że Man Utd plasuje się aktualnie na siódmym miejscu w tabeli ligi angielskiej, legitymując się dorobkiem 31 punktów na koncie.

Nie powiem, że jestem zaskoczony Premier League. Wszystko jest zgodne z oczekiwaniami – mówił opiekun Czerwonych Diabłów cytowany przez BBC Sport.

Ciekawe jest jednak to, że zespoły z dolnej części tabeli są dobrze zorganizowane, bardzo dobrze przygotowane fizycznie i taktycznie – uzupełnił Rangnick.

Niemiecki trener jest p.o. menedżera Man Utd. Obecna umowa 63-latka obowiązuje do końca czerwca tego roku. Następnie ma objąć jedno ze stanowisk dyrektorskich w klubie z Old Trafford.

Manchester United w sobotę 15 stycznia rozegra mecz w ramach 22. kolejki Premier League. Czerwone Diabły zmierzą się z Aston Villa. Spotkanie odbędzie się na Villa Park o 18:30, a ekipa z Old Trafford powalczy o 10. zwycięstwo w tym sezonie.

Czytaj więcej: Manchester United gotowy oddać Holendra. Dwa kluby prowadzą rozmowy

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. stycznia 2022 18:25.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze